Oktoobri horoskoop

Pikemalt iga tähemärgi kohta loe ajakirjast.

Oktoobri horoskoop

JÄÄR

Sügisrajudele lähed vastu aina enesekindlamalt, sest need ilmutavad end peamiselt vaid looduses. Töö laabub hästi, eriti kuu esimeses pooles – Uraan käsikäes Marsiga tagavad nii tegususe kui ka keskendumisvõime. Avaldad oma arvamusi tasakaalukalt ja konkreetselt, sind võetakse kuulda.


SÕNN

On käes aeg, mil võid rahuliku meelega nautida süvenevat stabiilsusetunnet, mille oled igati ära teeninud. Tegeled päris mõnuga muidu nii tüütava paberitööga, oled nutikas analüütik, saad hea ülevaate oma aktivatest ja passivatest. Keskmisel nädalal, Uraani mõju tugevnedes, muutud aktiivsemaks.

KAKSIKUD

Saturn ja Merkuur on kumbki omaette taevase kantselei mõjukamatest, aga sind ei teeni nad kuigi suures üksmeeles. Oled küll nii vajalikult kohusetundlik kui ka valmis kohanema kõige progressiivsega, aga sind läbi aasta tiivustanud soovis karjääris edeneda teed ikka valesamme vaheldumisi õigetega.

 

VÄHK

Uraan häälestab jätkuvalt õppimise, enesetäiendamise lainele. Pingutada tuleb palju, aga enese proovilepanek valdkonnas köidab aina enam, ja kui rahaga on kitsavõitu, siis aitab see sul nüüd jalad taas kindlamini maakamarale toetada. Pärast Kuu loomist (13.10.) satud pooljuhuslikult kokku vana tuttavaga, kes omakorda lisateenimise võimalust pakub.

 

LÕVI

Astronoomilisest seisukohast tähest Päikesel, astroloogilisest vaatevinklist planeetidel, on sulle võrdse mõjuvõimega planeedid Merkuur ja Uraan – alati ja igas olukorras. Oled valmis palju andma, veendumuses, et ikkagi tüki rohkem vastu saad ...

 

NEITSI

Mida lühemaks kahaneb päev, seda pikemate sammudega liigud edu suunas. Kes kus ja kuidas, aga enamik Neitsitest on nüüdseks oma lamba-aasta suuremad katsumused läbi teinud, meelepärase koha kätte leidnud, eneseusku tublisti juurde saanud.

KAALUD

Oled tähtis või vähem tähtis ametnik, edendad teadust või põllumajandust, õmbled rõivaid või teenindad ostjaid, on põhjust eluga rahul olla, kui suudad väärikalt suhelda kellega iganes ja teed oma tööd vajaliku pühendumusega. Mida kaalukama maine ja priskema kapitaliga tegelane oled äriilmas, seda aktiivsem aeg algab pärast Kuu loomist (13.10.) Kaalude tähtkujus.

 

SKORPION

Peamiselt Merkuuri ja Pluuto taktikepi all vastab viinakuu üldises mõistes rahvatarkusele: kuidas lükkad, nõnda läheb. Eneseotsimise ja -täiendamise, katsetamiste periood on nüüd möödas – aeg aasta lõpuni kogu oma pagasit mõistlikult realiseerida. Seda sa oskad, kui oma osa kollektiivis üle ei hinda, kui alluvast ülemuseks tõusnuna unustad, et ise alles äsja reamees olid.

 

AMBUR

Ega sa, tõtt öeldes, viinakuu esimeses pooles eriti palju midagi ära teegi. Lihtsalt Merkuur ja Jupiter on pidevalt valvel, aitamaks sul alati märgata, kus õige sõna poetada, kellele käsivars toeks ulatada. Kui pärast Kuu loomist (13.10.) sekkub Saturn: tekib tehnilisi segadusi, millest omakorda lahkarvamusi kolleegidega. Kriitika teeb meelehärmi, aga oma ausameelsuses tunnistad selle mõneti ka õigeks.

KALJUKITS

Oled nüüd laineharjal, sestap võid unustada, et see pole sama mis mäehari – võib iga hetk kõikuma lüüa. Saturni ja Neptuuni vastalisus kutsub ettevaatlikkusele, peaasi – hoidu enese ülehindamisest, kiika ikka ka üleõla. Pärast luukapäeva (18.10.), mil Kaljukitse läbinud Kuu esimese veerandini jõuab ja Saturn Merkuuriga harmoonilise kooskõlani jõuab, tasakaalustub tahtekindlus tegususega.

 

VEEVALAJA

Küllap mõneti tänu sellele, et iga astronoomiline kalendriaasta ikka sinu tähemärgis algab, on suisa igal planeedil igas kuus sulle oma mõju. Sageli enesega kimpus, on sinus samavõrra ka tervet optimismi. Tõdemaks, et lahenduseta olukordi pole olemas – olgu vaid tahet.

 

KALAD

Jalgealune on tasapisi, aga aina kindlamaks kasvatatud, eriti veel juhul, kui oled lamba-aastal uue ameti kätte õppinud või tegevusvaldkonna valinud. Oskad kuulata ja õigesti tõlgitseda kolleegide seisukohti, vea teed viinakuu esimeses pooles kidakeelsusega või üldse vaikimisega, tänu millele võidakse sind valesti või üldse mitte mõista.