Sügistalvise hooaja ilumaailma iseloomustab viiskümmend halli varjundit, matid tekstuurid ja küpsed toonid.

Pulksirged, laines või õrnalt lokkis ja tervisest pakatavad LAHTISED JUUKSED on sügistalvise hooaja kõige olulisem märksõna. Tõmba juukselahk täpselt keskele või kergelt küljele, silu sõrmedega paar korda juustest läbi ja ongi valmis. Mulje soengust peaks jääma selline, nagu oleksid tõmmanud kampsuni üle pea ja juuksed on kergelt sasised. Kauni läike aitavad juustel tagada kvaliteetne šampoon ja palsam ning õhu käes kuivada laskmine. Hea uudis ülinaiselikele romantikutele ‒ JUUKSEEHTED on tagasi! Peavõrude ja -paelte kõrval on esiletõusev suund kuldsed ja kristallidega peaehted. Mitte lihtsad metallist klambrikesed, vaid kuninglikud, juveelisarnased juuksekaunistused. Sõlmeks seotud KRUNNID ja kuklasse kinnitatud supersiledad või kohevaks sätitud PONISABAD on punutiste monopoli kõrval viimaks ometi suuremat tähelepanu saamas. PUNUTISED ise aga on muutumas järjest põnevamaks, erinevate tehnikate seguks, mis ei sea fantaasiale mingisuguseid piire. TUKK on sellel sügisel kohev, naturaalne ja elegantselt lohakas. Uudne variant on siluda viltuseks tukaks näo ääres kasvavad nn beebijuuksed. Sügistalvise hooaja ilumaailma iseloomustab viiskümmend halli varjundit, matid tekstuurid ja küpsed toonid. web hosting services top

Sügise toonid ja jooned

Karmen Tamme

Sügistalvise hooaja ilumaailma iseloomustab viiskümmend halli varjundit, matid tekstuurid ja küpsed toonid.

Sügise toonid ja jooned

Pulksirged, laines või õrnalt lokkis ja tervisest pakatavad LAHTISED JUUKSED on sügistalvise hooaja kõige olulisem märksõna. Tõmba juukselahk täpselt keskele või kergelt küljele, silu sõrmedega paar korda juustest läbi ja ongi valmis. Mulje soengust peaks jääma selline, nagu oleksid tõmmanud kampsuni üle pea ja juuksed on kergelt sasised. Kauni läike aitavad juustel tagada kvaliteetne šampoon ja palsam ning õhu käes kuivada laskmine.

Hea uudis ülinaiselikele romantikutele ‒ JUUKSEEHTED on tagasi! Peavõrude ja -paelte kõrval on esiletõusev suund kuldsed ja kristallidega peaehted. Mitte lihtsad metallist klambrikesed, vaid kuninglikud, juveelisarnased juuksekaunistused.

Sõlmeks seotud KRUNNID ja kuklasse kinnitatud supersiledad või kohevaks sätitud PONISABAD on punutiste monopoli kõrval viimaks ometi suuremat tähelepanu saamas. PUNUTISED ise aga on muutumas järjest põnevamaks, erinevate tehnikate seguks, mis ei sea fantaasiale mingisuguseid piire.

TUKK on sellel sügisel kohev, naturaalne ja elegantselt lohakas. Uudne variant on siluda viltuseks tukaks näo ääres kasvavad nn beebijuuksed.

Sügistalvise hooaja ilumaailma iseloomustab viiskümmend halli varjundit, matid tekstuurid ja küpsed toonid.
Sügise toonid ja jooned
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Sügise toonid ja jooned
ALATI ILUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn