Iseendale tööandjaks hakanud Ene Hindpere (48) ei osanud aastaid tagasi ettegi kujutada, et ta võiks kunagi vastu võtta oma kliente, pealegi omaenda stuudios. Ent elu on täis üllatusi.

Nii see kõik kuidagi juhtus, üks asi viis teiseni. Nüüd on ta otse inimeste keskel, tehes seda, mida armastab. “Kõik lihtsalt tuleb mu juurde ise!” ütleb Ene rõõmsameelselt, nõjatudes mõnusalt, teetass käes, oma stuudios elegantse mustriga toolileenile. Stuudio Sirendus käsitööruumi ehtivast suurest valgest aknast paistab vihmane Telliskivi Loomelinnak, ent märgata on juba ilma selginemist. “Kui sa oskad näha elus märke, siis need juhatavadki sind,” lisab ta natuke mõtlikumalt. Ning tõepoolest: akna tagant paistabki tema stuudiosse esimene päikesekiir. Õigupoolest on keeruline korrektselt sõnastada, kes Ene on või mida ta teeb. Ta on õppinud rõivaste konstruktor-modelleerijaks, omandanud TRE-teraapia teise astme juhendaja ja pilatese treeneri litsentsi, lisaks sellele tudeerinud metameditsiini ning ühtlasi osalenud koos oma mehe Tiit Hindperega võistlustantsu maailmakarika etappidel. Eelmisel aastal tõid nad maailmameistrivõistlustelt koju lausa pronksmedali. Võiks öelda, et Ene on nagu värvipalett, kus on olemas põhivärvid ja nende kõikvõimalikud varjundid. Nendes toonides naine oma elu maalibki, lähtudes sealjuures alati oma sisetundest ja sellest, mida ütleb süda. Ta on oma elu kunstnik.   Otsib ja leiab Looming on käinud Enega kaasas kogu elu. Õppides kunstikallakuga koolis, otsustas ta pärast keskkooli lõpetamist siduda end käsitööga. Lõpetanud rõivaste konstruktor-modelleerija eriala ning omandanud ka Tallinna Ülikoolis pedagoogika magistrikraadi, hakkas ta andma loenguid kutsekoolides ja ülikoolis. Ühel hetkel aga tundis, et kõik see on tema jaoks ammendunud, sama rada pidi edasi minna ei saa. “Olin nii kaua teinud ühte ja sama asja ning mõtlesin, kas midagi muud siis ei olegi?” meenutab ta. “Siis tegingi kannapöörde. Otsustasin, et minust saab pilatese treener,” jutustab Ene. See otsus ei sündinud tal aga täiesti juhuslikult. Olles pärast peaaegu 20aastast pausi taas oma abikaasaga võistlustantsutreeninguid alustanud, tegi Ene oma seljale liiga. Probleemile lahendusi otsides sattus ta pilatese trenni, mis oli Eestis alles üsna uudne oli. Kolme kuuga oli tema selg terve. „See oli minu jaoks niivõrd suur vau-elamus, et arvatavalt andis ka mulle tõuke,” räägib aastaid tagasi Soomes pilatese treeneri litsentsi omandanud Ene, kes lisaks teistele kohtadele annab Pilatese trenne ka näiteks Kalamaja ülipopulaarses stuudios Tasapisitasakaal. Iseendale tööandjaks hakanud Ene Hindpere (48) ei osanud aastaid tagasi ettegi kujutada, et ta võiks kunagi vastu võtta oma kliente, pealegi omaenda stuudios. Ent elu on täis üllatusi. web hosting services top

Kogemusi kogudes

Helen Männik

Iseendale tööandjaks hakanud Ene Hindpere (48) ei osanud aastaid tagasi ettegi kujutada, et ta võiks kunagi vastu võtta oma kliente, pealegi omaenda stuudios. Ent elu on täis üllatusi.

Kogemusi kogudes

Nii see kõik kuidagi juhtus, üks asi viis teiseni. Nüüd on ta otse inimeste keskel, tehes seda, mida armastab. “Kõik lihtsalt tuleb mu juurde ise!” ütleb Ene rõõmsameelselt, nõjatudes mõnusalt, teetass käes, oma stuudios elegantse mustriga toolileenile. Stuudio Sirendus käsitööruumi ehtivast suurest valgest aknast paistab vihmane Telliskivi Loomelinnak, ent märgata on juba ilma selginemist. “Kui sa oskad näha elus märke, siis need juhatavadki sind,” lisab ta natuke mõtlikumalt. Ning tõepoolest: akna tagant paistabki tema stuudiosse esimene päikesekiir.

Õigupoolest on keeruline korrektselt sõnastada, kes Ene on või mida ta teeb. Ta on õppinud rõivaste konstruktor-modelleerijaks, omandanud TRE-teraapia teise astme juhendaja ja pilatese treeneri litsentsi, lisaks sellele tudeerinud metameditsiini ning ühtlasi osalenud koos oma mehe Tiit Hindperega võistlustantsu maailmakarika etappidel. Eelmisel aastal tõid nad maailmameistrivõistlustelt koju lausa pronksmedali. Võiks öelda, et Ene on nagu värvipalett, kus on olemas põhivärvid ja nende kõikvõimalikud varjundid. Nendes toonides naine oma elu maalibki, lähtudes sealjuures alati oma sisetundest ja sellest, mida ütleb süda. Ta on oma elu kunstnik.

 

Otsib ja leiab

Looming on käinud Enega kaasas kogu elu. Õppides kunstikallakuga koolis, otsustas ta pärast keskkooli lõpetamist siduda end käsitööga. Lõpetanud rõivaste konstruktor-modelleerija eriala ning omandanud ka Tallinna Ülikoolis pedagoogika magistrikraadi, hakkas ta andma loenguid kutsekoolides ja ülikoolis. Ühel hetkel aga tundis, et kõik see on tema jaoks ammendunud, sama rada pidi edasi minna ei saa. “Olin nii kaua teinud ühte ja sama asja ning mõtlesin, kas midagi muud siis ei olegi?” meenutab ta.

“Siis tegingi kannapöörde. Otsustasin, et minust saab pilatese treener,” jutustab Ene. See otsus ei sündinud tal aga täiesti juhuslikult. Olles pärast peaaegu 20aastast pausi taas oma abikaasaga võistlustantsutreeninguid alustanud, tegi Ene oma seljale liiga. Probleemile lahendusi otsides sattus ta pilatese trenni, mis oli Eestis alles üsna uudne oli. Kolme kuuga oli tema selg terve. „See oli minu jaoks niivõrd suur vau-elamus, et arvatavalt andis ka mulle tõuke,” räägib aastaid tagasi Soomes pilatese treeneri litsentsi omandanud Ene, kes lisaks teistele kohtadele annab Pilatese trenne ka näiteks Kalamaja ülipopulaarses stuudios Tasapisitasakaal.

Iseendale tööandjaks hakanud Ene Hindpere (48) ei osanud aastaid tagasi ettegi kujutada, et ta võiks kunagi vastu võtta oma kliente, pealegi omaenda stuudios. Ent elu on täis üllatusi.
Kogemusi kogudes
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Kogemusi kogudes
ELUJULGUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn