Elus tuleb ette paremaid ja halvemaid aegu, kuid vahel jäävad mõned sündmused aastateks hinge ja nende varjust on raske vabaneda.

Öeldakse, et inimene, kes pole kogenud tõelist valu, ei tea, mis on õnn. Kindlasti peab see paika. Mu isa tavatses alati öelda: “Inimesed kaotasid oma lähedased ja kogu vara ning saadeti Siberisse surema, nii et mis see siis selle kõrval ära ei ole”. Tal oli õigus, kõik siin maailmas on suhteline, sest alati leiab kümme korda rohkem inimesi, kes on veel hullemat kogenud. Olen alati imetlenud ühe naise julgust ja optimismi, kuidas ta raskustest üle saab. Paljud teised oleksid tema asemel kaotanud ammu igasuguse usu ja lootuse. Ta on olnud vägivaldses suhtes ja teda on petetud, ta on rabelenud pikka aega lootusetus võlaorjuses, kaotanud sõbrad, aga iga kord, kui tundub, et nüüd on kõik väga hull, raputab ta kogu halva nagu möödaminnes maha ning astub enesekindlalt edasi. Kui temalt vahel hiljem mõne kogemuse kohta küsida, imestab ta siiralt, et kes seda vana asja enam mäletab, nagu oleks tegu olnud mõne tühise vahejuhtumiga. Samas tunnen veidi kadedust, et ta oskab nii hästi raskustega toime tulla. Mind on juba aastakümneid vaevanud üks kaotus, millest ma olen vaikinud, teades, et see on mõjutanud kogu mu elu, otsuseid, valikuid ja ka hirme. Sel aastal möödub kolmkümmend aastat mu pinginaabri surmast. Oli aeg, kui ma mõtlesin tema peale iga päev, palju aastaid järjest. Kurbus ja äng, mis tema surmaga kaasnes, ei tahtnud kaduda. Elus tuleb ette paremaid ja halvemaid aegu, kuid vahel jäävad mõned sündmused aastateks hinge ja nende varjust on raske vabaneda. web hosting services top

Kogemused, mis ei unune

Kaire Uusen

Elus tuleb ette paremaid ja halvemaid aegu, kuid vahel jäävad mõned sündmused aastateks hinge ja nende varjust on raske vabaneda.

Kogemused, mis ei unune

Öeldakse, et inimene, kes pole kogenud tõelist valu, ei tea, mis on õnn. Kindlasti peab see paika. Mu isa tavatses alati öelda: “Inimesed kaotasid oma lähedased ja kogu vara ning saadeti Siberisse surema, nii et mis see siis selle kõrval ära ei ole”. Tal oli õigus, kõik siin maailmas on suhteline, sest alati leiab kümme korda rohkem inimesi, kes on veel hullemat kogenud.

Olen alati imetlenud ühe naise julgust ja optimismi, kuidas ta raskustest üle saab. Paljud teised oleksid tema asemel kaotanud ammu igasuguse usu ja lootuse. Ta on olnud vägivaldses suhtes ja teda on petetud, ta on rabelenud pikka aega lootusetus võlaorjuses, kaotanud sõbrad, aga iga kord, kui tundub, et nüüd on kõik väga hull, raputab ta kogu halva nagu möödaminnes maha ning astub enesekindlalt edasi. Kui temalt vahel hiljem mõne kogemuse kohta küsida, imestab ta siiralt, et kes seda vana asja enam mäletab, nagu oleks tegu olnud mõne tühise vahejuhtumiga. Samas tunnen veidi kadedust, et ta oskab nii hästi raskustega toime tulla.

Mind on juba aastakümneid vaevanud üks kaotus, millest ma olen vaikinud, teades, et see on mõjutanud kogu mu elu, otsuseid, valikuid ja ka hirme. Sel aastal möödub kolmkümmend aastat mu pinginaabri surmast. Oli aeg, kui ma mõtlesin tema peale iga päev, palju aastaid järjest. Kurbus ja äng, mis tema surmaga kaasnes, ei tahtnud kaduda.

Elus tuleb ette paremaid ja halvemaid aegu, kuid vahel jäävad mõned sündmused aastateks hinge ja nende varjust on raske vabaneda.
Kogemused, mis ei unune
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Kogemused, mis ei unune
HINGENÕU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn