“Ühiskonnas on praegu suur lõhestumine, sotsiaalmeedias vaieldakse, kellel on õigus. Ma ei tea, kas on üldse olemas õiget või valet. Ainult armastus on õige tee,” avaldab laulja Kaire Vilgats (39) oma usu, mis pole teda alt vedanud.

“Usun tõesti, et valdavalt on inimesed head ja tahavad teistele head, usun armastusse, hoolivusse ja siirusesse, aga see ei ole muidugi lihtne,” naerab Kaire. Kui temaga ühel soojal septembripäeval kohtume, võib juba eemalt hoomata temast õhkuvat heatahtlikkust ja usaldusväärsust, mis pole meie igapäevaelus sugugi tavalised nähtused. Tema avatud ja ebaeestlaslikult soe olek mõjub kui magnet ning ei jää märkamatuks võhivõõrastelegi, kes möödudes tema poole pilke heidavad. Kaires on avatust ja lihtsust ning samas tubli annus karismat ning atraktiivsust, mis teeb ta eriliseks ja silmapaistvaks. Ühtlasi tekib tunne, nagu oleksime temaga ammused tuttavad ning meie kohtumine teeb talle suurt rõõmu. Täpselt selline, nagu ta lavalt paistab – särav, rõõmus ja alati positiivne – on ta ka tegelikult.   Kaire tunnistab, et peab elus väga tähtsaks armastust, hoolivust ja oskust ennast teiste inimeste olukorda seada. Tema soov on, et neid väärtusi hindaks ka tema lapsed. “Mu viieaastane tütar ütles hiljuti väga armsalt: “Emme, ma armastan sind!”. Vastasin, et mina sind ka. Tütar ütles: “Armastan sind kuu ja tähtedeni!” Vastasin, et mina ka. “Armastan sind nii kaua, kui saad vanaks ja sured. Siis saan ma suureks ja saan endale mehe ning lapsed.” Selline armas ja ilus lugu. Mul on väga hea meel, et ta armastust tähtsaks peab ja niiviisi tulevikku näeb. Minu jaoks on samuti pere väga tähtis.”   Intervjuu ajaks on Kaire “hüppesse” tulnud Tallinki Rootsi vahet sõitvalt laevalt Romantika, kus ta sel sügisel showprogrammis kaasa teeb. “Mulle väga meeldib laeval esineda, ootasin seda tööd väga,” tunnistab Kaire, kes ei mõista, miks laevamuusikuid peetakse justkui läbikukkunuiks või mitte eriti hea tasemega muusikuteks. “Vastupidi, laevale tööle pääsemiseks on praegusel ajal väga suured konkursid ning paljud Eesti bändid ei pääse enam löögilegi, tase on niivõrd kõrge,” selgitab Kaire. Showprogramm, milles ta kaasa lööb, pakub aga kõike – laulmist, näitlemist, uhkeid kostüüme, rohkelt liikumist. “See praegune show on väga hea sport,” nõustub Kaire, kes on hakanud laevaelu üha enam ja enam hindama. “Ühiskonnas on praegu suur lõhestumine, sotsiaalmeedias vaieldakse, kellel on õigus. Ma ei tea, kas on üldse olemas õiget või valet. Ainult armastus on õige tee,” avaldab laulja Kaire Vilgats (39) oma usu, mis pole teda alt vedanud. web hosting services top

Avatud südamega

kaire Uusen

“Ühiskonnas on praegu suur lõhestumine, sotsiaalmeedias vaieldakse, kellel on õigus. Ma ei tea, kas on üldse olemas õiget või valet. Ainult armastus on õige tee,” avaldab laulja Kaire Vilgats (39) oma usu, mis pole teda alt vedanud.

Avatud südamega

“Usun tõesti, et valdavalt on inimesed head ja tahavad teistele head, usun armastusse, hoolivusse ja siirusesse, aga see ei ole muidugi lihtne,” naerab Kaire. Kui temaga ühel soojal septembripäeval kohtume, võib juba eemalt hoomata temast õhkuvat heatahtlikkust ja usaldusväärsust, mis pole meie igapäevaelus sugugi tavalised nähtused. Tema avatud ja ebaeestlaslikult soe olek mõjub kui magnet ning ei jää märkamatuks võhivõõrastelegi, kes möödudes tema poole pilke heidavad. Kaires on avatust ja lihtsust ning samas tubli annus karismat ning atraktiivsust, mis teeb ta eriliseks ja silmapaistvaks. Ühtlasi tekib tunne, nagu oleksime temaga ammused tuttavad ning meie kohtumine teeb talle suurt rõõmu. Täpselt selline, nagu ta lavalt paistab – särav, rõõmus ja alati positiivne – on ta ka tegelikult.

 

Kaire tunnistab, et peab elus väga tähtsaks armastust, hoolivust ja oskust ennast teiste inimeste olukorda seada. Tema soov on, et neid väärtusi hindaks ka tema lapsed. “Mu viieaastane tütar ütles hiljuti väga armsalt: “Emme, ma armastan sind!”. Vastasin, et mina sind ka. Tütar ütles: “Armastan sind kuu ja tähtedeni!” Vastasin, et mina ka. “Armastan sind nii kaua, kui saad vanaks ja sured. Siis saan ma suureks ja saan endale mehe ning lapsed.” Selline armas ja ilus lugu. Mul on väga hea meel, et ta armastust tähtsaks peab ja niiviisi tulevikku näeb. Minu jaoks on samuti pere väga tähtis.”

 

Intervjuu ajaks on Kaire “hüppesse” tulnud Tallinki Rootsi vahet sõitvalt laevalt Romantika, kus ta sel sügisel showprogrammis kaasa teeb. “Mulle väga meeldib laeval esineda, ootasin seda tööd väga,” tunnistab Kaire, kes ei mõista, miks laevamuusikuid peetakse justkui läbikukkunuiks või mitte eriti hea tasemega muusikuteks. “Vastupidi, laevale tööle pääsemiseks on praegusel ajal väga suured konkursid ning paljud Eesti bändid ei pääse enam löögilegi, tase on niivõrd kõrge,” selgitab Kaire. Showprogramm, milles ta kaasa lööb, pakub aga kõike – laulmist, näitlemist, uhkeid kostüüme, rohkelt liikumist. “See praegune show on väga hea sport,” nõustub Kaire, kes on hakanud laevaelu üha enam ja enam hindama.

“Ühiskonnas on praegu suur lõhestumine, sotsiaalmeedias vaieldakse, kellel on õigus. Ma ei tea, kas on üldse olemas õiget või valet. Ainult armastus on õige tee,” avaldab laulja Kaire Vilgats (39) oma usu, mis pole teda alt vedanud.
Avatud südamega
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Avatud südamega
ISIKSUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn