Kõledatel õhtutel kosutab hinge ja soojendab ihu kodune spaaõhtu.

Varu endale paar vaba tundi. Ära liiga palju tegevusi ette võta ja hoia asjad lihtsana. Oluline on lõõgastuda. Alustuseks võid teha mõned hingamis- ja joogaharjutused, mis aitavad meelel rahuneda ja kehal lõdvestuda. Kes pole sellega varem kokku puutunud, siis YouTube’ist leiab ohtralt õpetusi à la “yoga for relaxation”. Vali mõni lihtsam video, mis õpetab sügavat hingamist ja venitusharjutusi. Kui tunned ennast juba maapealse rahu kehastusena, siis tee mõned ettevalmistused, et kõik oleks nagu päris. Muuda vannituba hämaraks, süüta meeleolu loomiseks aroomiküünal või pane mõned tilgad eeterlikku õli lõhnalampi. Lase vanni sooja vett ning rikasta seda meelepärase soola, õli või vannivahuga. Kuna aroomidel on tugev mõju närvisüsteemile, siis tee valik selle järgi, mida tunned rohkem vajavat. Sügisnukruse peletamiseks vali midagi ergutavat tsitruseliste hulgast, rahustamiseks ja lõõgastuseks aga lavendel, kummel või vanill. Õhtuseks vanniks sobib eriti hästi lihaspingeid vähendav ja närvisüsteemi rahustav magneesiumi-lavendlivann. Ühe õige spaaelamuse juurde kuulub alati klaasike kosutavat jooki. Värskemaid trende järgides sega niruvõitu apelsini-kurgivee asemel kokku hoopis smuuti, mida vannis olles või pärast seda kõrrest limpsida. Kannmikseri või saumikseri abil purusta näiteks kooslus banaan-mango-kookospiim-chiaseemned, tulemuseks on imemaitsev, kõhtutäitev ja tervislik jook. Viimase ettevalmistava sammuna sega kokku näo- või kehamask, kui plaanid seda koduste vahenditega teha. Pane radiaatori (või mõne muu küttekeha) peale soojenema kõik vajaminevad õlid, maskid ja kehakreem, mida hiljem kasutad. Kergelt soojendatud kehatooted lisavad kohe tunnetatavat luksuslikkust ning neid on ka lihtsam peale kanda. Kõledatel õhtutel kosutab hinge ja soojendab ihu kodune spaaõhtu. web hosting services top

Sügisõhtune koduspaa

Karmen Tamme

Kõledatel õhtutel kosutab hinge ja soojendab ihu kodune spaaõhtu.

Sügisõhtune koduspaa

Varu endale paar vaba tundi. Ära liiga palju tegevusi ette võta ja hoia asjad lihtsana. Oluline on lõõgastuda.

Alustuseks võid teha mõned hingamis- ja joogaharjutused, mis aitavad meelel rahuneda ja kehal lõdvestuda. Kes pole sellega varem kokku puutunud, siis YouTube’ist leiab ohtralt õpetusi à la “yoga for relaxation”. Vali mõni lihtsam video, mis õpetab sügavat hingamist ja venitusharjutusi.

Kui tunned ennast juba maapealse rahu kehastusena, siis tee mõned ettevalmistused, et kõik oleks nagu päris. Muuda vannituba hämaraks, süüta meeleolu loomiseks aroomiküünal või pane mõned tilgad eeterlikku õli lõhnalampi. Lase vanni sooja vett ning rikasta seda meelepärase soola, õli või vannivahuga. Kuna aroomidel on tugev mõju närvisüsteemile, siis tee valik selle järgi, mida tunned rohkem vajavat. Sügisnukruse peletamiseks vali midagi ergutavat tsitruseliste hulgast, rahustamiseks ja lõõgastuseks aga lavendel, kummel või vanill. Õhtuseks vanniks sobib eriti hästi lihaspingeid vähendav ja närvisüsteemi rahustav magneesiumi-lavendlivann.

Ühe õige spaaelamuse juurde kuulub alati klaasike kosutavat jooki. Värskemaid trende järgides sega niruvõitu apelsini-kurgivee asemel kokku hoopis smuuti, mida vannis olles või pärast seda kõrrest limpsida. Kannmikseri või saumikseri abil purusta näiteks kooslus banaan-mango-kookospiim-chiaseemned, tulemuseks on imemaitsev, kõhtutäitev ja tervislik jook.

Viimase ettevalmistava sammuna sega kokku näo- või kehamask, kui plaanid seda koduste vahenditega teha. Pane radiaatori (või mõne muu küttekeha) peale soojenema kõik vajaminevad õlid, maskid ja kehakreem, mida hiljem kasutad. Kergelt soojendatud kehatooted lisavad kohe tunnetatavat luksuslikkust ning neid on ka lihtsam peale kanda.

Kõledatel õhtutel kosutab hinge ja soojendab ihu kodune spaaõhtu.
Sügisõhtune koduspaa
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Sügisõhtune koduspaa
ALATI ILUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn