Mil moel kasvatatakse pärleid, millest haruldasemad võivad maksta tuhandeid eurosid, Kamoka pärlifarmis, mis asub Prantsuse Polüneesia atollil Ahe?

Kui Humbertite perekond 1970. aastate algul oma elu Ameerikas lõplikult kokku pakkis ning purjed Prantsuse Polüneesia suunas heiskas, olles uue alguse ja elumuutuste otsingul, ei osanud keegi neist lõpptulemust ette näha. Pereema Diana ja pereisa Patrick koos kahe poja, Loici ja Joshiga purjetasid läbi erinevaid Prantsuse Polüneesia imelisi saari, kuni viimaks viis purjekas neid atollile nimega Ahe. Selle lahked elanikud ja maaliline loodus tõid Humberti perele äratundmisrõõmu, et see on koht, kuhu purjekas lõplikult ankrusse panna. Kes on sattunud sealsesse imelisse maailmanurka, mõistab kindlasti perekonna “hullu” otsust: Ahe saarel on oma rütm ja hing, kombed ja arusaamad. Linnulennult on Ahe atoll rõngassaar, mis on moodustunud korallidest, mille keskel laiub peaaegu Tallinna linna suurune sinine laguun. Traditsioonilise kalapüügi kõrval on Ahel ajapikku arenenud põnev tegevusala: pärlikasvatus. Patrick otsustas 1990ndate alguses pärliäri tegemisest osa võtta. Ta ehitas koos poegadega üles isikliku pärlikasvatuse. Josh jättis oma merebioloogia õpingud Ameerikas pooleli, teda paelus uus parem pakkumine, mis andis võimaluse kasvatada ning arendada ookeani ääres imelisi Tahiti pärleid. Ilma kokkulepetetagi oli perekonnale selge, et juhul, kui nad hakkavad tegelema pärlikasvatusega, siis peab kogu äritegevus olema Ahe kaunist loodust säästev, Ahe saare elanike traditsioone hoidev, kuid tulemuslik ja tõhus.   Mil moel kasvatatakse pärleid, millest haruldasemad võivad maksta tuhandeid eurosid, Kamoka pärlifarmis, mis asub Prantsuse Polüneesia atollil Ahe? web hosting services top

Pärlid Kamokast

Mariliis Sepper

Mil moel kasvatatakse pärleid, millest haruldasemad võivad maksta tuhandeid eurosid, Kamoka pärlifarmis, mis asub Prantsuse Polüneesia atollil Ahe?

Pärlid Kamokast

Kui Humbertite perekond 1970. aastate algul oma elu Ameerikas lõplikult kokku pakkis ning purjed Prantsuse Polüneesia suunas heiskas, olles uue alguse ja elumuutuste otsingul, ei osanud keegi neist lõpptulemust ette näha. Pereema Diana ja pereisa Patrick koos kahe poja, Loici ja Joshiga purjetasid läbi erinevaid Prantsuse Polüneesia imelisi saari, kuni viimaks viis purjekas neid atollile nimega Ahe. Selle lahked elanikud ja maaliline loodus tõid Humberti perele äratundmisrõõmu, et see on koht, kuhu purjekas lõplikult ankrusse panna. Kes on sattunud sealsesse imelisse maailmanurka, mõistab kindlasti perekonna “hullu” otsust: Ahe saarel on oma rütm ja hing, kombed ja arusaamad. Linnulennult on Ahe atoll rõngassaar, mis on moodustunud korallidest, mille keskel laiub peaaegu Tallinna linna suurune sinine laguun.

Traditsioonilise kalapüügi kõrval on Ahel ajapikku arenenud põnev tegevusala: pärlikasvatus. Patrick otsustas 1990ndate alguses pärliäri tegemisest osa võtta. Ta ehitas koos poegadega üles isikliku pärlikasvatuse. Josh jättis oma merebioloogia õpingud Ameerikas pooleli, teda paelus uus parem pakkumine, mis andis võimaluse kasvatada ning arendada ookeani ääres imelisi Tahiti pärleid. Ilma kokkulepetetagi oli perekonnale selge, et juhul, kui nad hakkavad tegelema pärlikasvatusega, siis peab kogu äritegevus olema Ahe kaunist loodust säästev, Ahe saare elanike traditsioone hoidev, kuid tulemuslik ja tõhus.

 

Mil moel kasvatatakse pärleid, millest haruldasemad võivad maksta tuhandeid eurosid, Kamoka pärlifarmis, mis asub Prantsuse Polüneesia atollil Ahe?
Pärlid Kamokast
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Pärlid Kamokast
MAAILM

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn