Lõviosa üksikvanemaist on üksikemad. See tundub olevat vägagi loomulik, kuid on ka väike osa üksikisasid, kes oma staatust pigem varjata sooviksid.

Ilmselt just seetõttu ei tea me üksikisade igapäevast kuigi palju. Tallinlane Raul (41) kasvatab üksinda kaht varateismelist poega. Üksikisaks jäi ta väga ootamatult ja traagiliselt – tema abikaasa haigestus ootamatult ja suri. Kurvast sündmusest on möödas juba pea neli aastat, kuid kaotusest toibuda pole mehel siiani päriselt õnnestunud, mistõttu pole ta ka uut kaaslast endale otsinud. “Kaotusvalu on väga suur. Pikka aega ei suutnud mina ega lapsed ning ka teised lähedased selle reaalsusega leppida. Kui meie seast lahkub äkki täiesti terve ja elujõus noor inimene, siis sa lihtsalt keeldud seda uskumast,” tunnistab üleöö üksikisaks saanud mees. Rauli peres oli naine lastega kodune ning mees hoolitses majandusliku heaolu eest. Selline elukorraldus sobis kõigile suurepäraselt. Seda keerulisem oli Raulil päevapealt üle võtta kohustused ja toimetused, millega ta polnud varem kokku puutunud. “Polnud aega pikalt mõelda, laste pärast oli vaja tegutseda. Loomulikult tähendas see korrektuure ka tööelus – pidin vähendama töökoormust, et saaksin lastele pühenduda. Ei saa salata, et oli väga raske aeg ja keeruline on vahel praegugi.” Majanduslikus mõttes saab Rauli pere kenasti hakkama, kuid mehe sõnul on tema jaoks kõige vaevarikkam korraldada kodust argielu ja saada hakkama igapäevaste koduste toimetustega. “Õnneks on meil aga supertoredad vanaema ja vanaisa, kelle abile saan loota. Nad on olnud meile väga palju toeks.” Tänu vanavanemate abile saab Raul vahel hinge tõmmata, koos sõpradega sporti teha või niisama lõõgastuda.” Lõviosa üksikvanemaist on üksikemad. See tundub olevat vägagi loomulik, kuid on ka väike osa üksikisasid, kes oma staatust pigem varjata sooviksid. web hosting services top

Mees emarollis

Meelike Tammemägi

Lõviosa üksikvanemaist on üksikemad. See tundub olevat vägagi loomulik, kuid on ka väike osa üksikisasid, kes oma staatust pigem varjata sooviksid.

Mees emarollis

Ilmselt just seetõttu ei tea me üksikisade igapäevast kuigi palju. Tallinlane Raul (41) kasvatab üksinda kaht varateismelist poega. Üksikisaks jäi ta väga ootamatult ja traagiliselt – tema abikaasa haigestus ootamatult ja suri. Kurvast sündmusest on möödas juba pea neli aastat, kuid kaotusest toibuda pole mehel siiani päriselt õnnestunud, mistõttu pole ta ka uut kaaslast endale otsinud. “Kaotusvalu on väga suur. Pikka aega ei suutnud mina ega lapsed ning ka teised lähedased selle reaalsusega leppida. Kui meie seast lahkub äkki täiesti terve ja elujõus noor inimene, siis sa lihtsalt keeldud seda uskumast,” tunnistab üleöö üksikisaks saanud mees.

Rauli peres oli naine lastega kodune ning mees hoolitses majandusliku heaolu eest. Selline elukorraldus sobis kõigile suurepäraselt. Seda keerulisem oli Raulil päevapealt üle võtta kohustused ja toimetused, millega ta polnud varem kokku puutunud. “Polnud aega pikalt mõelda, laste pärast oli vaja tegutseda. Loomulikult tähendas see korrektuure ka tööelus – pidin vähendama töökoormust, et saaksin lastele pühenduda. Ei saa salata, et oli väga raske aeg ja keeruline on vahel praegugi.”

Majanduslikus mõttes saab Rauli pere kenasti hakkama, kuid mehe sõnul on tema jaoks kõige vaevarikkam korraldada kodust argielu ja saada hakkama igapäevaste koduste toimetustega. “Õnneks on meil aga supertoredad vanaema ja vanaisa, kelle abile saan loota. Nad on olnud meile väga palju toeks.” Tänu vanavanemate abile saab Raul vahel hinge tõmmata, koos sõpradega sporti teha või niisama lõõgastuda.”

Lõviosa üksikvanemaist on üksikemad. See tundub olevat vägagi loomulik, kuid on ka väike osa üksikisasid, kes oma staatust pigem varjata sooviksid.
Mees emarollis
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Mees emarollis
HINGENÕU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn