Muusik ja muusikapedagoog Katrin Mandel (44) on oma valgusküllases ja avaras Veskimöldre kodus elanud peaaegu üheksa aastat, luues seal oma kunsti ja puhates aegajalt kogu ülejäänud maailmast.

Kui maja projekteerima hakati, oli Katrinil mitu mõtet, mis uues kodus endisest teisiti peaks olema. Ta ei tahtnud väga mahukat esikut, sest see tundus ruumi raiskamisena. Samuti ei soovinud liiga palju värvi. “Kui kõik on värviline, siis on raske sinna midagi sobitada ja detailidega muutusi luua. Kui taust on hele, siis vahetad padjad ära ja ongi kõik teistmoodi,” selgitab ta, sest “aeg-ajalt on ikka tunne, et tahad midagi enda ümber muuta. Heledad värvid annavadki selleks võimaluse”. Katrin usub, et kodu peab klappima sisemise minaga. Ajal, mil ta ise kandis kogu aeg musta, tundus, et kodu peaks värvidega seda tasakaalustama. Praegu on ta ise värvilisem ja kodu võibki seetõttu olla hele. Sisemus on muutunud ja sellega peab muutuma ka kodu. Sümbioosi inimese ja kodu vahel peegeldab seegi, et kui kodu on segamini, siis on väga ebamugav olla. Katrin ei pea ennast pedandiks, aga suurt segadust ta ei salli. Asjad ei tohi vedeleda ja pilla-palla olla ruumis, kus kõige rohkem tegutsetakse. Kõige hubasem on siis, kui kodu on värskelt korda tehtud, hea toit valmis, võib diivanile heita ja lihtsalt mõnuleda. Selliseid hetki on tema elus aina rohkem. “Mul on üle aastate tunne, et tulen koju ja tajun ‒ mulle meeldib siin. Kogu aeg oli mingi kaduvuse tunne, aga ühel päeval tundsin, kui hea mul siin on! See tunne oli mul varemgi olnud, aga vahepeal kaotsi läinud.” Muusik ja muusikapedagoog Katrin Mandel (44) on oma valgusküllases ja avaras Veskimöldre kodus elanud peaaegu üheksa aastat, luues seal oma kunsti ja puhates aegajalt kogu ülejäänud maailmast. web hosting services top

Hele loomepaik

Greta Roosaaar

Muusik ja muusikapedagoog Katrin Mandel (44) on oma valgusküllases ja avaras Veskimöldre kodus elanud peaaegu üheksa aastat, luues seal oma kunsti ja puhates aegajalt kogu ülejäänud maailmast.

Hele loomepaik

Kui maja projekteerima hakati, oli Katrinil mitu mõtet, mis uues kodus endisest teisiti peaks olema. Ta ei tahtnud väga mahukat esikut, sest see tundus ruumi raiskamisena. Samuti ei soovinud liiga palju värvi. “Kui kõik on värviline, siis on raske sinna midagi sobitada ja detailidega muutusi luua. Kui taust on hele, siis vahetad padjad ära ja ongi kõik teistmoodi,” selgitab ta, sest “aeg-ajalt on ikka tunne, et tahad midagi enda ümber muuta. Heledad värvid annavadki selleks võimaluse”. Katrin usub, et kodu peab klappima sisemise minaga. Ajal, mil ta ise kandis kogu aeg musta, tundus, et kodu peaks värvidega seda tasakaalustama. Praegu on ta ise värvilisem ja kodu võibki seetõttu olla hele. Sisemus on muutunud ja sellega peab muutuma ka kodu.

Sümbioosi inimese ja kodu vahel peegeldab seegi, et kui kodu on segamini, siis on väga ebamugav olla. Katrin ei pea ennast pedandiks, aga suurt segadust ta ei salli. Asjad ei tohi vedeleda ja pilla-palla olla ruumis, kus kõige rohkem tegutsetakse. Kõige hubasem on siis, kui kodu on värskelt korda tehtud, hea toit valmis, võib diivanile heita ja lihtsalt mõnuleda. Selliseid hetki on tema elus aina rohkem. “Mul on üle aastate tunne, et tulen koju ja tajun ‒ mulle meeldib siin. Kogu aeg oli mingi kaduvuse tunne, aga ühel päeval tundsin, kui hea mul siin on! See tunne oli mul varemgi olnud, aga vahepeal kaotsi läinud.”

Muusik ja muusikapedagoog Katrin Mandel (44) on oma valgusküllases ja avaras Veskimöldre kodus elanud peaaegu üheksa aastat, luues seal oma kunsti ja puhates aegajalt kogu ülejäänud maailmast.
Hele loomepaik
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Hele loomepaik
KÜLAS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn