Kuna champi peamassaa¾ vabastab tõhusalt pea- ja kaelapiirkonna pingetest, siis kutsutakse seda tabavalt ka stressipesuks.

Argiste väljakutsete lahendamiseks murrame oma pead, kaotades vahel sihi, joostes peaga vastu seina. Või kasvavad igapäevapinged üle pea, mistõttu võime oma pea hoopis kaotada. Soov teada saada, kuidas pähe kuhjunud stressi maandada, tervist jõustada ja rohkem inimese energeetikast teada saada, olid ajendeiks, mis viisid mind India champi peamassaa¾i koolitusele. See massaa¾itehnika on väike osa iidsest ayurveda ravimise süsteemist, kus arvestatakse ka inimese energeetikat. Fookuses on pea piirkonnaga seotud kolm ülemist tšakrat ehk energiakeskust, mis vastutavad meie intuitsiooni, selge eesmärgitaju, tõe ja eneseväljenduse eest. Indias on peamassaa¾ osa igapäevarutiinist. Seda oskust õpetatakse põlvest põlve edasi oma lastele. Massaa¾i tehakse enamasti perekeskselt, kuid harukordne pole seegi, et küla naised saavad kokku ning teevad massaa¾i ja erinevaid iluprotseduure. Meestele tehakse seda lühemalt, ent jõulisemalt juuksuri juures. Peamassaa¾i menukus seisneb selle võimes stimuleerida keha loomulikku tervenemisvõimet ja ennetada organismi tasakaalutusest tingitud haigusi. Lisaks on peamassaa¾ hinnatud iluprotseduur, kuna selle käigus pähe kallatud soe õli kosutab juukseid. Need on Indias ilu ja tervise sümboliks, mistõttu kantakse juuste eest eriliselt hoolt. Sagedane õlitamine aitab neid kaitsta kuuma päikese eest, hoida juuste elujõudu ja läiget. Veendunud India peamassaa¾i suures tervendavas väes, otsustas Indiast pärit Narendra Mehta jagada seda jõustavat praktikat ka lääne inimestele. Ta arendas erinevate traditsiooniliste India peamassaa¾ide baasil välja tšakraid tasakaalustava ja stressi maandava champissage peamassaa¾i ning asutas Londonis oma kooli. Seega on India champi peamassaa¾ India traditsioonilistest peamassaa¾idest inspireeritud energeetiline teraapia, mis on kohandatud Lääne inimesele. See on levinud india peamassaa¾i nime all paljudesse Euroopa riikidesse, mida alates 1990. aastast pakutakse ka meie massaa¾isalongides. Champi tähendab hindi keeles hinge, seega tõlkes oleks tegu justkui hinge masseerimisega. Kuna peamassaa¾ vabastab pea- ja kaelapiirkonna pingetest, siis kutsutakse seda tabavalt ka stressipesuks. Kas poleks tore, et vähem kui tunniga saab stress peast maha pestud ja hing masseeritud? Kuna champi peamassaa¾ vabastab tõhusalt pea- ja kaelapiirkonna pingetest, siis kutsutakse seda tabavalt ka stressipesuks. web hosting services top

Champi peamassaa¾

Jaana Ojakäär

Kuna champi peamassaa¾ vabastab tõhusalt pea- ja kaelapiirkonna
pingetest, siis kutsutakse seda tabavalt ka stressipesuks.

Champi peamassaa¾

Argiste väljakutsete lahendamiseks murrame oma pead, kaotades vahel sihi, joostes peaga vastu seina. Või kasvavad igapäevapinged üle pea, mistõttu võime oma pea hoopis kaotada. Soov teada saada, kuidas pähe kuhjunud stressi maandada, tervist jõustada ja rohkem inimese energeetikast teada saada, olid ajendeiks, mis viisid mind India champi peamassaa¾i koolitusele. See massaa¾itehnika on väike osa iidsest ayurveda ravimise süsteemist, kus arvestatakse ka inimese energeetikat. Fookuses on pea piirkonnaga seotud kolm ülemist tšakrat ehk energiakeskust, mis vastutavad meie intuitsiooni, selge eesmärgitaju, tõe ja eneseväljenduse eest. Indias on peamassaa¾ osa igapäevarutiinist. Seda oskust õpetatakse põlvest põlve edasi oma lastele. Massaa¾i tehakse enamasti perekeskselt, kuid harukordne pole seegi, et küla naised saavad kokku ning teevad massaa¾i ja erinevaid iluprotseduure. Meestele tehakse seda lühemalt, ent jõulisemalt juuksuri juures. Peamassaa¾i menukus seisneb selle võimes stimuleerida keha loomulikku tervenemisvõimet ja ennetada organismi tasakaalutusest tingitud haigusi. Lisaks on peamassaa¾ hinnatud iluprotseduur, kuna selle käigus pähe kallatud soe õli kosutab juukseid. Need on Indias ilu ja tervise sümboliks, mistõttu kantakse juuste eest eriliselt hoolt. Sagedane õlitamine aitab neid kaitsta kuuma päikese eest, hoida juuste elujõudu ja läiget. Veendunud India peamassaa¾i suures tervendavas väes, otsustas Indiast pärit Narendra Mehta jagada seda jõustavat praktikat ka lääne inimestele. Ta arendas erinevate traditsiooniliste India peamassaa¾ide baasil välja tšakraid tasakaalustava ja stressi maandava champissage peamassaa¾i ning asutas Londonis oma kooli. Seega on India champi peamassaa¾ India traditsioonilistest peamassaa¾idest inspireeritud energeetiline teraapia, mis on kohandatud Lääne inimesele. See on levinud india peamassaa¾i nime all paljudesse Euroopa riikidesse, mida alates 1990. aastast pakutakse ka meie massaa¾isalongides. Champi tähendab hindi keeles hinge, seega tõlkes oleks tegu justkui hinge masseerimisega. Kuna peamassaa¾ vabastab pea- ja kaelapiirkonna pingetest, siis kutsutakse seda tabavalt ka stressipesuks. Kas poleks tore, et vähem kui tunniga saab stress peast maha pestud ja hing masseeritud?

Kuna champi peamassaa¾ vabastab tõhusalt pea- ja kaelapiirkonna pingetest, siis kutsutakse seda tabavalt ka stressipesuks.
Champi peamassaa¾
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Champi peamassaa¾
HEAOLU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn