Sära ja sädelus sobivad õhtuse sündmusega suurepäraselt, rõhutades veelgi enam pidulikkust.

Õigetesse kohtadesse kantud sädelus on efektne lisand peoõhtuks. Olgu selleks siidiselt kumav highlighter põsesarnadel, kuldne juukseehe soengus või õrnalt sätendav kehapuuder. Seestpoolt tuleva sära jaoks vajad korralikku iluund ‒ püüa enne tähtsat sündmust magada vähemalt 8‒9 tundi. Joo paar tundi enne magamaminekut rahustavat piparmünditeed ja poeta tilgake lavendliõli padjanurka, see peaks tooma rahuliku une. Kui sul on peoõhtuks valmistudes aega laialt käes, siis alusta juba hommikul õige meeleolu loomisega. Tee vahuvanni, koori ja kreemita end ning kasuta mõnd igavest noorust ja ilu lubavat efektmaski (need toimivad päris hästi, mis siis, et ainult üheks õhtuks). Kui vaba aega nii palju ei ole, siis võta kiire ja kuum dušš, mille jooksul jõuad ka keha koorida. Korralikult kooritud ja kreemitatud nahk tundub pringim ja siledam ning mõjub eriti kaunilt just lahtisema kleidi puhul. Silmadelt pühi paistetus ja väsimus kiiretoimelise nn plaastermaskiga, kuid sobivad ka rohelisest teest valmistatud jääkuubikud või jahutatud teekotikesed, mida võiks veerand tunniks silmadele panna. NB! Välista must tee, see võib nahale tumeda pleki jätta! Ebameeldivate üllatuste vältimiseks ära katseta uute toodetega vahetult enne tähtsat sündmust. Veendu vähemalt nädal aega varem, et uus pinguldav seerum või kiire efektiga trimmiv mask ei tekita soovitud tulemuse asemel ärritavat nahareaktsiooni. Ka ilusalongis tehtavad protseduurid nagu näohooldus, vahatamine, juuste värvimine jne tuleks mõni päev varem ära teha. Sära ja sädelus sobivad õhtuse sündmusega suurepäraselt, rõhutades veelgi enam pidulikkust. web hosting services top

Peoõhtu sära

Karmen Tamme

Sära ja sädelus sobivad õhtuse sündmusega suurepäraselt, rõhutades veelgi enam pidulikkust.

Õigetesse kohtadesse kantud sädelus on efektne lisand peoõhtuks. Olgu selleks siidiselt kumav highlighter põsesarnadel, kuldne juukseehe soengus või õrnalt sätendav kehapuuder.

Seestpoolt tuleva sära jaoks vajad korralikku iluund ‒ püüa enne tähtsat sündmust magada vähemalt 8‒9 tundi. Joo paar tundi enne magamaminekut rahustavat piparmünditeed ja poeta tilgake lavendliõli padjanurka, see peaks tooma rahuliku une.

Kui sul on peoõhtuks valmistudes aega laialt käes, siis alusta juba hommikul õige meeleolu loomisega. Tee vahuvanni, koori ja kreemita end ning kasuta mõnd igavest noorust ja ilu lubavat efektmaski (need toimivad päris hästi, mis siis, et ainult üheks õhtuks). Kui vaba aega nii palju ei ole, siis võta kiire ja kuum dušš, mille jooksul jõuad ka keha koorida. Korralikult kooritud ja kreemitatud nahk tundub pringim ja siledam ning mõjub eriti kaunilt just lahtisema kleidi puhul.

Silmadelt pühi paistetus ja väsimus kiiretoimelise nn plaastermaskiga, kuid sobivad ka rohelisest teest valmistatud jääkuubikud või jahutatud teekotikesed, mida võiks veerand tunniks silmadele panna. NB! Välista must tee, see võib nahale tumeda pleki jätta!

Ebameeldivate üllatuste vältimiseks ära katseta uute toodetega vahetult enne tähtsat sündmust. Veendu vähemalt nädal aega varem, et uus pinguldav seerum või kiire efektiga trimmiv mask ei tekita soovitud tulemuse asemel ärritavat nahareaktsiooni. Ka ilusalongis tehtavad protseduurid nagu näohooldus, vahatamine, juuste värvimine jne tuleks mõni päev varem ära teha.

Peoõhtu sära
Sära ja sädelus sobivad õhtuse sündmusega suurepäraselt, rõhutades veelgi enam pidulikkust.
Peoõhtu sära
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Peoõhtu sära
ALATI ILUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn