Mis toob ühe tunnustatud veterinaari-anestesioloogi väiksesse Eestisse, kuigi talle on tehtud pakkumisi nii Austraaliast kui ka Hongkongist? Tartust pärit Heli Säre (38) teab vastust.

Kogu oma teadliku elu on Heli Säre teadnud, et temast saab loomaarst. Ja mitte lihtsalt loomaarst, vaid oma ala parim. Juba kolmeaastase tirtsuna abistas ta haiget saanud loomi ja igal võimalusel tegeles nendega. Side loomadega oli tugev. Tema vanem vend Ülo meenutab, et oli väga Heli moodi tuua koju isegi haige konnapoeg ja proovida teda ravida! Rääkimata ümbruskonna kassidest ja koertest, kes tema abi vajasid … Lasteaia lõpukõnes ütleski Heli prohvetlikult, et temast saab loomaarst. Praeguseks on ta maailmas üks väheseid diplomeeritud veterinaare-anestesiolooge ehk arst, kes hoolitseb patsiendi narkoosi eest operatsioonil või mõne valuliku-ebamugava protseduuri ajal. Lisaks anestesioloogiale on Heli spetsialiseerunud intensiivravile. Tema kvalifikatsiooniga inimesi on maailmas vähem kui 150. Heli ise tunnistab, et saab loomadega palju paremini asjad selgeks räägitud kui inimestega. “Ma ei kujutaks end mitte üheski teises ametis ette. Iga päev mõtlen, kui õnnelik inimene olen, et saan ühildada töö ja kire,” märgib ta rahulolevalt. Pärast õpinguid ja töötamist USAs, Iirimaal ja Austrias on ta saanud põnevaid pakkumisi nii Austraaliast kui ka 130 töötajaga Hongkongi kliinikust. Kõigele vaatamata on Heli valinud oma lõplikuks punktiks Eesti. See oli otsus, mida ta pole hetkekski kahetsenud. Mis toob ühe tunnustatud veterinaari-anestesioloogi väiksesse Eestisse, kuigi talle on tehtud pakkumisi nii Austraaliast kui ka Hongkongist? Tartust pärit Heli Säre (38) teab vastust. web hosting services top

Kutsumus ja kirg

Ann Hiiemaa

Mis toob ühe tunnustatud veterinaari-anestesioloogi väiksesse Eestisse, kuigi talle on tehtud pakkumisi nii Austraaliast kui ka Hongkongist? Tartust pärit Heli Säre (38) teab vastust.

Kutsumus ja kirg

Kogu oma teadliku elu on Heli Säre teadnud, et temast saab loomaarst. Ja mitte lihtsalt loomaarst, vaid oma ala parim. Juba kolmeaastase tirtsuna abistas ta haiget saanud loomi ja igal võimalusel tegeles nendega. Side loomadega oli tugev. Tema vanem vend Ülo meenutab, et oli väga Heli moodi tuua koju isegi haige konnapoeg ja proovida teda ravida! Rääkimata ümbruskonna kassidest ja koertest, kes tema abi vajasid … Lasteaia lõpukõnes ütleski Heli prohvetlikult, et temast saab loomaarst. Praeguseks on ta maailmas üks väheseid diplomeeritud veterinaare-anestesiolooge ehk arst, kes hoolitseb patsiendi narkoosi eest operatsioonil või mõne valuliku-ebamugava protseduuri ajal. Lisaks anestesioloogiale on Heli spetsialiseerunud intensiivravile. Tema kvalifikatsiooniga inimesi on maailmas vähem kui 150.

Heli ise tunnistab, et saab loomadega palju paremini asjad selgeks räägitud kui inimestega. “Ma ei kujutaks end mitte üheski teises ametis ette. Iga päev mõtlen, kui õnnelik inimene olen, et saan ühildada töö ja kire,” märgib ta rahulolevalt. Pärast õpinguid ja töötamist USAs, Iirimaal ja Austrias on ta saanud põnevaid pakkumisi nii Austraaliast kui ka 130 töötajaga Hongkongi kliinikust. Kõigele vaatamata on Heli valinud oma lõplikuks punktiks Eesti. See oli otsus, mida ta pole hetkekski kahetsenud.

Mis toob ühe tunnustatud veterinaari-anestesioloogi väiksesse Eestisse, kuigi talle on tehtud pakkumisi nii Austraaliast kui ka Hongkongist? Tartust pärit Heli Säre (38) teab vastust.
Kutsumus ja kirg
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Kutsumus ja kirg
TÄHTEDE POOLE

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn