Kas ja kuidas talletada oma aastat? Mälus? Paberil, arvutis, sotsiaalmeedias, filmilindil? Või lasta ajal ja elul kulgeda, mälestusi sortimata?

Soome ettevõtte Dermoshop osanik Pia Knoester sedasama tundiski: kahe väikese lapse ja samas ettevõtte arendamise kõrvalt ei olnud tal enam piisavalt mahti kõigiga personaalselt suhelda, kellega oleks tahtnud, mistõttu hakkas ta oma Facebooki seinale lisama iga päev väikesi ülevaatelisi postitusi ja pilte oma päevast, lastest ja perest. Oma Facebooki-seina nagu kirjut vöökirja uurides turgatas talle mõttesse: miks mitte vormida postitused päevaraamatuks? Nii sündiski tema “Minu 365 päeva”, millest Pia arendas võimaluse ka kõikidele teistele, kes sooviksid samuti oma postitused raamatuks vormida.   Minu 365 päeva Kui tahad oma Facebooki-postitustest tellida endale raamatu “Minu 365 päeva”, siis mine netiküljele www.my365daysinprint.com.  Kliki märksõnadel: create your own journal. Jälgi ingliskeelset juhendit. Kui tekib probleeme, saad kirjutada aadressil: . Saidilt leiab ka raamatu tellimise tingimused jms olulise info. Vt: https://my365daysinprint.com/info/terms-and-conditions ja https://my365daysinprint.com/info/privacy-policy Raamat trükitakse Soomes Turus, A5 formaadis mahuga kuni 365 lehekülge. Suurema mahu puhul tuleks sisu kärpida. Teksti on võimalik Facebookis ise toimetada, sest väljaandjal selleks ligipääs puudub. Küll aga võimaldab väljaandja muuta kirja suurust või kärpida lõike. Valikus on viis kaanevärvi, saab panna meelepärase pealkirja ja lisada eessõna. Raamat maksab 69 eurot, millele lisandub 10 eurot saatmiskulu. Üks euro igast raamatust annetatakse heategevuseks. Kas ja kuidas talletada oma aastat? Mälus? Paberil, arvutis, sotsiaalmeedias, filmilindil? Või lasta ajal ja elul kulgeda, mälestusi sortimata? web hosting services top

Aastajälg

Tiina Lang

Kas ja kuidas talletada oma aastat? Mälus? Paberil, arvutis, sotsiaalmeedias, filmilindil? Või lasta ajal ja elul kulgeda, mälestusi sortimata?

Aastajälg

Soome ettevõtte Dermoshop osanik Pia Knoester sedasama tundiski: kahe väikese lapse ja samas ettevõtte arendamise kõrvalt ei olnud tal enam piisavalt mahti kõigiga personaalselt suhelda, kellega oleks tahtnud, mistõttu hakkas ta oma Facebooki seinale lisama iga päev väikesi ülevaatelisi postitusi ja pilte oma päevast, lastest ja perest.
Oma Facebooki-seina nagu kirjut vöökirja uurides turgatas talle mõttesse: miks mitte vormida postitused päevaraamatuks?

Nii sündiski tema “Minu 365 päeva”, millest Pia arendas võimaluse ka kõikidele teistele, kes sooviksid samuti oma postitused raamatuks vormida.

 

Minu 365 päeva

Kui tahad oma Facebooki-postitustest tellida endale raamatu “Minu 365 päeva”, siis mine netiküljele www.my365daysinprint.com.  Kliki märksõnadel: create your own journal. Jälgi ingliskeelset juhendit. Kui tekib probleeme, saad kirjutada aadressil: .
Saidilt leiab ka raamatu tellimise tingimused jms olulise info.
Vt: https://my365daysinprint.com/info/terms-and-conditions ja

https://my365daysinprint.com/info/privacy-policy

Raamat trükitakse Soomes Turus, A5 formaadis mahuga kuni 365 lehekülge. Suurema mahu puhul tuleks sisu kärpida. Teksti on võimalik Facebookis ise toimetada, sest väljaandjal selleks ligipääs puudub. Küll aga võimaldab väljaandja muuta kirja suurust või kärpida lõike.

Valikus on viis kaanevärvi, saab panna meelepärase pealkirja ja lisada eessõna. Raamat maksab 69 eurot, millele lisandub 10 eurot saatmiskulu. Üks euro igast raamatust annetatakse heategevuseks.

Kas ja kuidas talletada oma aastat? Mälus? Paberil, arvutis, sotsiaalmeedias, filmilindil? Või lasta ajal ja elul kulgeda, mälestusi sortimata?
Aastajälg
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Aastajälg
HINGENÕU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn