Kuidas aidata kaasa, et keha loomulikul moel terveneks, kui viirused juba vaevavad?

Esmalt tuleb endale tunnistada, et haigestudes annab keha märku väsimusest, mistõttu peaks üle vaatama oma päevaplaani ja (töö)koormuse, et seejärel turgutada end looduslike vahenditega, mis on kõigile kättesaadavad. Mesi. Selle tervendavaid omadusi tasuks tõsisemalt võtta, sest mesi tuleb toime ka bakteritega, millega jäävad hätta isegi laiaspektrilised antibiootikumid, sest mees olevate ensüümide ja immuunaktivaatorite vastu on jõuetud ka antibiootikumidele resistentsed bakteritüved. Ingver ergutab võimsalt immuunsust, saades hakkama nii iivelduse, puhituse kui ka kõhuhädadega. Lisaks on tal tugevalt põletikku langetav mõju. Ingveriga võib tekitada nii sees- kui välispidist kuumatunnet, mida on vaja, kui niisked ilmad on sisemuses külma lõõtsuma löönud. Soe ingveritee sidruni ja meega on iseravitsejale hädavajalik. Kurkum. Võimas maksatöö toetaja ja põletikuleevendaja, kui seda kuumutada ja kombineerida rasvaine ning musta pipraga. Kurkum koos kookospiimaga tõstab toonust, soojendab ja on lisaks supermaitsev. (Kahele tassile kuumale kookospiima-vee segule lisa 1 tl kurkumit, 1 teelusikas kaneeli ja tibake mett.) Kaneel. Veresuhkru korrigeerija, põletikulangejata ja immuunaktivaator, mida võiks viirusteperioodil rohkem kasutada. Kuidas aidata kaasa, et keha loomulikul moel terveneks, kui viirused juba vaevavad? web hosting services top

Kodune viiruseravi

Liis Orav, terviseterapeut ja toitumisnõustaja

Kuidas aidata kaasa, et keha loomulikul moel terveneks, kui viirused juba vaevavad?

Kodune viiruseravi

Esmalt tuleb endale tunnistada, et haigestudes annab keha märku väsimusest, mistõttu peaks üle vaatama oma päevaplaani ja (töö)koormuse, et seejärel turgutada end looduslike vahenditega, mis on kõigile kättesaadavad.

  1. Mesi. Selle tervendavaid omadusi tasuks tõsisemalt võtta, sest mesi tuleb toime ka bakteritega, millega jäävad hätta isegi laiaspektrilised antibiootikumid, sest mees olevate ensüümide ja immuunaktivaatorite vastu on jõuetud ka antibiootikumidele resistentsed bakteritüved.
  2. Ingver ergutab võimsalt immuunsust, saades hakkama nii iivelduse, puhituse kui ka kõhuhädadega. Lisaks on tal tugevalt põletikku langetav mõju. Ingveriga võib tekitada nii sees- kui välispidist kuumatunnet, mida on vaja, kui niisked ilmad on sisemuses külma lõõtsuma löönud. Soe ingveritee sidruni ja meega on iseravitsejale hädavajalik.
  3. Kurkum. Võimas maksatöö toetaja ja põletikuleevendaja, kui seda kuumutada ja kombineerida rasvaine ning musta pipraga. Kurkum koos kookospiimaga tõstab toonust, soojendab ja on lisaks supermaitsev. (Kahele tassile kuumale kookospiima-vee segule lisa 1 tl kurkumit, 1 teelusikas kaneeli ja tibake mett.)
  4. Kaneel. Veresuhkru korrigeerija, põletikulangejata ja immuunaktivaator, mida võiks viirusteperioodil rohkem kasutada.
Kuidas aidata kaasa, et keha loomulikul moel terveneks, kui viirused juba vaevavad?
Kodune viiruseravi
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Kodune viiruseravi
TOIT JA TERVIS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn