Talviselt kõledal ajal on näonahk enamasti tuhm ja väsinud. Enne kui haarad turgutava vitamiinimaski järele, tuleks nahka koorida.

Teralised koorijad ja elektroonilised näopuhastusharjakesed teevad kahtlemata head tööd, kuid nende ainukeseks puuduseks on pinnapealsus. Enamik sellest, mida tegelikult on vaja nahalt koorida, jääb nende haardeulatusest välja. Lisaks võivad teralised koorijad liiga jõulisel ja hooletul kasutamisel tekitada nahale mikrohaavakesi, mis on soodsaks pinnaseks bakterite arenemisele. Glükoolhape (glycolic acid) Naha vananemise ja eelkõige päikesest põhjustatud fotovananemise käigus aeglustub surnud naharakkude loomulik eemaldumine, mille tõttu nahk on järjest elutum, jume hallikas ja ebaühtlase pigmentatsiooniga. Looduslike AHA-hapetega ja eriti just glükoolhappega koorimine on tõhus, samas ohutu viis nahk taas nooruslikult särama panna. Suhkruroost saadav glükoolhape kuulub alfa-hüdroksühapete (AHA) gruppi, milles on looduslikku päritolu happed nagu piim-, sidrun-, õun-, mandelhape jne. AHA-happed suudavad mõjutada naha väliskihi ehk epidermise rakke, lõhkudes nendevahelisi sidemeid, mistõttu surnud naharakud saavad naha pinnalt kergemini irduda ning tuua nähtavale uue ja värskema naha. Lisaks koorivale toimele on glükoolhappel niisutav ja kollageeni stimuleeriv toime. See toimib hästi päikesekahjustuste ja fotovananemise vastu, vähendades pigmendilaike ja peeneid kortsukesi. Selleks, et glükoolhape piisavalt toimiks, peaks koorivas tootes olema kasutatud vähemalt 10–12%-list glükoolhapet (pH 3-3,5), mis on ühtlasi kõrgeim lubatud protsent jaemüügi toodetes. Ilusalongid või ilukliinikud võivad kasutada 20–70% glükoolhapet, millega koolitatud asjatundjad teevad sügavama toimega pindmist nahakoorimist. Sageli kasutatakse mitme puuviljahappe kombinatsiooni, et tulemus oleks veelgi parem. Talviselt kõledal ajal on näonahk enamasti tuhm ja väsinud. Enne kui haarad turgutava vitamiinimaski järele, tuleks nahka koorida. web hosting services top

Kauniks kooritud jume

Karmen Tamme

Talviselt kõledal ajal on näonahk enamasti tuhm ja väsinud. Enne kui haarad turgutava vitamiinimaski järele, tuleks nahka koorida.

Kauniks kooritud jume

Teralised koorijad ja elektroonilised näopuhastusharjakesed teevad kahtlemata head tööd, kuid nende ainukeseks puuduseks on pinnapealsus. Enamik sellest, mida tegelikult on vaja nahalt koorida, jääb nende haardeulatusest välja. Lisaks võivad teralised koorijad liiga jõulisel ja hooletul kasutamisel tekitada nahale mikrohaavakesi, mis on soodsaks pinnaseks bakterite arenemisele.

Glükoolhape (glycolic acid)

Naha vananemise ja eelkõige päikesest põhjustatud fotovananemise käigus aeglustub surnud naharakkude loomulik eemaldumine, mille tõttu nahk on järjest elutum, jume hallikas ja ebaühtlase pigmentatsiooniga. Looduslike AHA-hapetega ja eriti just glükoolhappega koorimine on tõhus, samas ohutu viis nahk taas nooruslikult särama panna.

Suhkruroost saadav glükoolhape kuulub alfa-hüdroksühapete (AHA) gruppi, milles on looduslikku päritolu happed nagu piim-, sidrun-, õun-, mandelhape jne. AHA-happed suudavad mõjutada naha väliskihi ehk epidermise rakke, lõhkudes nendevahelisi sidemeid, mistõttu surnud naharakud saavad naha pinnalt kergemini irduda ning tuua nähtavale uue ja värskema naha.

Lisaks koorivale toimele on glükoolhappel niisutav ja kollageeni stimuleeriv toime. See toimib hästi päikesekahjustuste ja fotovananemise vastu, vähendades pigmendilaike ja peeneid kortsukesi.

Selleks, et glükoolhape piisavalt toimiks, peaks koorivas tootes olema kasutatud vähemalt 10–12%-list glükoolhapet (pH 3-3,5), mis on ühtlasi kõrgeim lubatud protsent jaemüügi toodetes. Ilusalongid või ilukliinikud võivad kasutada 20–70% glükoolhapet, millega koolitatud asjatundjad teevad sügavama toimega pindmist nahakoorimist. Sageli kasutatakse mitme puuviljahappe kombinatsiooni, et tulemus oleks veelgi parem.

Talviselt kõledal ajal on näonahk enamasti tuhm ja väsinud. Enne kui haarad turgutava vitamiinimaski järele, tuleks nahka koorida.
Kauniks kooritud jume
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Kauniks kooritud jume
ALATI ILUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn