Kirevat ja sündmusterohket elu elanud näitleja Jan Uuspõld (42) on oma elus uue pöörde teinud, liikudes tingimusteta armastuse poole.

Kes või mis sind elus kõige enam kujundanud on? Usun, et praeguses elus on mind ehk kõige enam mõjutanud sünnihetk ja sellele järgnenud aeg. Mulle pakub viimasel ajal huvi mitteteadlik periood, mida ma ei mäleta. Mul on tunne, et seal on väga tugev osa kujunemisest, oleks huvitav välja selgitada, kes või mis mind seal mõjutas. Ilmselt kõige rohkem ikkagi ema. Usun, et võtan üle ema tundeid ja suhestumisi, see annab väga tugeva koodi või elumaatriksi, mis enda teadmata elu kujundama hakkab. Räägin küll asjast, millest ma tegelikult midagi ei tea, aga see pakub huvi küll. Tundub, et paljud asjad, mida olen teinud või tegemata jätnud või mida tahaksin teisiti teha, on alguse saanud just sellest ajast. Tihti valame oma viha välja kellegi või millegi peale ja pärast selgub, et viha põhjused peituvad hoopis mujal, aga kuna tegelikud impulsid juurduvad mitteteadlikku perioodi, siis me ei oska negatiivset emotsiooni kuhugi suunata. Lihtsalt on mingi frustratsioon ja agressioon sees, mille mahalaadimisega teed nii endale kui ka teistele liiga. Kirevat ja sündmusterohket elu elanud näitleja Jan Uuspõld (42) on oma elus uue pöörde teinud, liikudes tingimusteta armastuse poole. web hosting services top

Eksirännakud õpetavad

Greta Roosaar

Kirevat ja sündmusterohket elu elanud näitleja Jan Uuspõld (42) on oma elus uue pöörde teinud, liikudes tingimusteta armastuse poole.

Eksirännakud õpetavad

Kes või mis sind elus kõige enam kujundanud on?

Usun, et praeguses elus on mind ehk kõige enam mõjutanud sünnihetk ja sellele järgnenud aeg. Mulle pakub viimasel ajal huvi mitteteadlik periood, mida ma ei mäleta. Mul on tunne, et seal on väga tugev osa kujunemisest, oleks huvitav välja selgitada, kes või mis mind seal mõjutas. Ilmselt kõige rohkem ikkagi ema. Usun, et võtan üle ema tundeid ja suhestumisi, see annab väga tugeva koodi või elumaatriksi, mis enda teadmata elu kujundama hakkab. Räägin küll asjast, millest ma tegelikult midagi ei tea, aga see pakub huvi küll. Tundub, et paljud asjad, mida olen teinud või tegemata jätnud või mida tahaksin teisiti teha, on alguse saanud just sellest ajast. Tihti valame oma viha välja kellegi või millegi peale ja pärast selgub, et viha põhjused peituvad hoopis mujal, aga kuna tegelikud impulsid juurduvad mitteteadlikku perioodi, siis me ei oska negatiivset emotsiooni kuhugi suunata. Lihtsalt on mingi frustratsioon ja agressioon sees, mille mahalaadimisega teed nii endale kui ka teistele liiga.

Kirevat ja sündmusterohket elu elanud näitleja Jan Uuspõld (42) on oma elus uue pöörde teinud, liikudes tingimusteta armastuse poole.
Eksirännakud õpetavad
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Eksirännakud õpetavad
NÜÜD TEISITI

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn