Pane tähele, need muudavad su vanemaks!

Liiga palju või üldse mitte jumestuskreemi Liiga paks jumestuskreemikiht koguneb peentesse kortsukestesse ning muudab jume tuhmiks ja elutuks. Eriti ebaloomulik jääb tulemus kuival nahal. Väldi tooteid, mida etiketil nimetatakse "matiks", "sametiseks" või "kauapüsivaks", kuna kõik need head omadused ei sobi küpsele nahale. Teine vanust lisav äärmus on, kui meikimisel jumestuskreemi üldse ei kasutata. Peaaegu iga nahk vajab vähem või rohkem värvikorrektiivi ja jume ühtlustamist. Mida rohkem vanust, seda tavapärasemad on pigmendilaigud ja täpikesed, punetus, tumedad silmaalused jne. Ebaühtlane jume teeb alati vanemaks. Lahendus. Kasuta poolläbipaistvaid (sheer), valgust peegeldavate omadustega ja niisutavaid jumestuskreeme või CC-kreeme. Võimalik, et vajad vaid kerget nahatooni peitekreemi. Pane tähele, need muudavad su vanemaks! web hosting services top

10 meigi- ja soenguviga

Karmen Tamme

Pane tähele, need muudavad su vanemaks!

10 meigi- ja soenguviga

Liiga palju või üldse mitte jumestuskreemi

Liiga paks jumestuskreemikiht koguneb peentesse kortsukestesse ning muudab jume tuhmiks ja elutuks. Eriti ebaloomulik jääb tulemus kuival nahal. Väldi tooteid, mida etiketil nimetatakse "matiks", "sametiseks" või "kauapüsivaks", kuna kõik need head omadused ei sobi küpsele nahale.

Teine vanust lisav äärmus on, kui meikimisel jumestuskreemi üldse ei kasutata. Peaaegu iga nahk vajab vähem või rohkem värvikorrektiivi ja jume ühtlustamist. Mida rohkem vanust, seda tavapärasemad on pigmendilaigud ja täpikesed, punetus, tumedad silmaalused jne. Ebaühtlane jume teeb alati vanemaks.

Lahendus.
Kasuta poolläbipaistvaid (sheer), valgust peegeldavate omadustega ja niisutavaid jumestuskreeme või CC-kreeme. Võimalik, et vajad vaid kerget nahatooni peitekreemi.

Pane tähele, need muudavad su vanemaks!
10 meigi- ja soenguviga
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
10 meigi- ja soenguviga
ILUNÕU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn