Savipulbrijook puhastab keha, sest saviosakesed seovad toksiine, viies need kehast välja. Milline mõju on savil organismile, selgitab loodusterapeut Mati Rebane.

Mis vahe on savil ja savil? Johtuvalt sellest, milliseid mineraale savi sisaldab, on sini- ja punasavid jne. Osa neist võib tarvitada sees-, teisi välispidiselt, olenevalt nende leiukohast ja kaevandamisest. Tavalist savi leidub kõikjal, sh kraavikallastel, kuid toidusavi, mida võib seespidiselt kasutada, on leida keerulisem. Näiteks bentoniitsavi Benta, mida olen uurinud ja mille toimet oma nahal testinud, on ainult Krimmis. See on vulkaanilise tekkega, mille õige kiht paikneb teiste kihtide vahel. Seda kaevandatakse ja töödeldakse spetsiaalsete puidust tööriistadega. Savipulber ei tohi enam kokku puutuda metalliga, sest see rikub tema elektrokeemilised omadused – mikroelementide ioonid, mis tekivad vette, on positiivse laenguga. Raskemetallid ja toksiinideühendid negatiivse laenguga, mistõttu positiivne laeng tõmbab negatiivse külge, saviosake hoiab seda nii kaua enda küljes, kuni ühend loomulikku teed pidi kehast väljub. Sellisel viisil toimubki organismi puhastamine. Mida savi sisaldab? Praktiliselt kõiki mikroelemente, mida inimkehas leidub, ja vastavalt proportsioonile: mida on rohkem, seda on ka savis rohkem; mida on kehas vähem, seda ka savis vähem. Omastatavuse poolest sobib savi igaühele, vanusest ja rassist sõltumata, sest inimese biokeemia toimub kõikidel ühtemoodi. Kui kaltsiumi omastamiseks läheb vaja vaske, räni, mangaani ja tsinki, siis tänu sellele, et inimese keha saab need savi seest kätte, hakkab keha ka kaltsiumi omastama. Organismis käivituvad loomulikud biokeemilised protsessid, esmalt hakkab ta ennast puhastama. Olles suutnud raskemetallid ja toksilised ühendid välja viia, käivitab keha isetervenemise protsessid. Savipulbrijook puhastab keha, sest saviosakesed seovad toksiine, viies need kehast välja. Milline mõju on savil organismile, selgitab loodusterapeut Mati Rebane. web hosting services top

Savipuhastus

Tiina Lang

Savipulbrijook puhastab keha, sest saviosakesed seovad toksiine, viies need kehast välja. Milline mõju on savil organismile, selgitab loodusterapeut Mati Rebane.

Savipuhastus

Mis vahe on savil ja savil?

Johtuvalt sellest, milliseid mineraale savi sisaldab, on sini- ja punasavid jne. Osa neist võib tarvitada sees-, teisi välispidiselt, olenevalt nende leiukohast ja kaevandamisest. Tavalist savi leidub kõikjal, sh kraavikallastel, kuid toidusavi, mida võib seespidiselt kasutada, on leida keerulisem. Näiteks bentoniitsavi Benta, mida olen uurinud ja mille toimet oma nahal testinud, on ainult Krimmis. See on vulkaanilise tekkega, mille õige kiht paikneb teiste kihtide vahel. Seda kaevandatakse ja töödeldakse spetsiaalsete puidust tööriistadega. Savipulber ei tohi enam kokku puutuda metalliga, sest see rikub tema elektrokeemilised omadused – mikroelementide ioonid, mis tekivad vette, on positiivse laenguga. Raskemetallid ja toksiinideühendid negatiivse laenguga, mistõttu positiivne laeng tõmbab negatiivse külge, saviosake hoiab seda nii kaua enda küljes, kuni ühend loomulikku teed pidi kehast väljub. Sellisel viisil toimubki organismi puhastamine.

Mida savi sisaldab?

Praktiliselt kõiki mikroelemente, mida inimkehas leidub, ja vastavalt proportsioonile: mida on rohkem, seda on ka savis rohkem; mida on kehas vähem, seda ka savis vähem. Omastatavuse poolest sobib savi igaühele, vanusest ja rassist sõltumata, sest inimese biokeemia toimub kõikidel ühtemoodi. Kui kaltsiumi omastamiseks läheb vaja vaske, räni, mangaani ja tsinki, siis tänu sellele, et inimese keha saab need savi seest kätte, hakkab keha ka kaltsiumi omastama. Organismis käivituvad loomulikud biokeemilised protsessid, esmalt hakkab ta ennast puhastama. Olles suutnud raskemetallid ja toksilised ühendid välja viia, käivitab keha isetervenemise protsessid.

Savipulbrijook puhastab keha, sest saviosakesed seovad toksiine, viies need kehast välja. Milline mõju on savil organismile, selgitab loodusterapeut Mati Rebane.
Savipuhastus
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Savipuhastus
HEAOLU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn