Moodne küünekuju on ümaralt ovaalne ja pikkus minimaalne. Tekstuuridest on esindatud nii kõrgläige kui ka matid küüned.

Sellest ei olegi nii kaua aega möödas, kui küünekunsti olemasolu ei kuulunud sugugi nende trendide hulka, mida hoolega jälgitakse. Küüned olid kas lihtsalt ühevärviliselt või prantsuse stiilis lakitud. Järsku aga hakkasid asjad muutuma ning Aasiast alguse saanud küünte maalimise ja mustrite loomise kunst sai ülipopulaarseks. Selle talve lemmikvärvideks on tumedad toonid. Sügavad sinised oma eri varjundites, mustjashallid ja metalliktoonid, hõbedane ja kuldne, tumedad punased. Neile lisaks on jätkuvalt võidukäigul beežikad nude-toonid. Moodne küünekuju on ümaralt ovaalne ja pikkus minimaalne. Tekstuuridest on esindatud nii kõrgläige kui ka matid küüned. Kuigi viimased tulid turule juba mitu aastat tagasi, siis praegu on matt tekstuur saavutanud suurema populaarsuse kui kunagi varem. Küüntele mustrite loomisel jääb mati ja kõrgläike kombinatsioon eriti huvitav. Maalingute kõrval või nendega koos on suureks hitiks küüntel sädeluse, pärlite või helkivate kivikeste kasutamine. Mustriliseks maalitud küüned tõmbavad tähelepanu, seega alusta perfektsest maniküürist ja hoolitsetud kätest. Maalingu tegemiseks varu aega ja kannatust ning ära heida pintslit nurka, kui esimesel korral välja ei tule. Ka selline lihtne graafiline roos võib iga kord tulla pisut isemoodi ning just see ongi omanäoline ja eriline. Moodne küünekuju on ümaralt ovaalne ja pikkus minimaalne. Tekstuuridest on esindatud nii kõrgläige kui ka matid küüned. web hosting services top

Ole ise küünekunstnik

Karmen Tamme Küünetehnik: Heli Ant

Moodne küünekuju on ümaralt ovaalne ja pikkus minimaalne. Tekstuuridest on esindatud nii kõrgläige kui ka matid küüned.

Ole ise küünekunstnik

Sellest ei olegi nii kaua aega möödas, kui küünekunsti olemasolu ei kuulunud sugugi nende trendide hulka, mida hoolega jälgitakse. Küüned olid kas lihtsalt ühevärviliselt või prantsuse stiilis lakitud. Järsku aga hakkasid asjad muutuma ning Aasiast alguse saanud küünte maalimise ja mustrite loomise kunst sai ülipopulaarseks.

Selle talve lemmikvärvideks on tumedad toonid. Sügavad sinised oma eri varjundites, mustjashallid ja metalliktoonid, hõbedane ja kuldne, tumedad punased. Neile lisaks on jätkuvalt võidukäigul beežikad nude-toonid.

Moodne küünekuju on ümaralt ovaalne ja pikkus minimaalne. Tekstuuridest on esindatud nii kõrgläige kui ka matid küüned. Kuigi viimased tulid turule juba mitu aastat tagasi, siis praegu on matt tekstuur saavutanud suurema populaarsuse kui kunagi varem. Küüntele mustrite loomisel jääb mati ja kõrgläike kombinatsioon eriti huvitav. Maalingute kõrval või nendega koos on suureks hitiks küüntel sädeluse, pärlite või helkivate kivikeste kasutamine.

Mustriliseks maalitud küüned tõmbavad tähelepanu, seega alusta perfektsest maniküürist ja hoolitsetud kätest. Maalingu tegemiseks varu aega ja kannatust ning ära heida pintslit nurka, kui esimesel korral välja ei tule. Ka selline lihtne graafiline roos võib iga kord tulla pisut isemoodi ning just see ongi omanäoline ja eriline.

Moodne küünekuju on ümaralt ovaalne ja pikkus minimaalne. Tekstuuridest on esindatud nii kõrgläige kui ka matid küüned.
Ole ise küünekunstnik
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Ole ise küünekunstnik
ILUNÕU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn