Mis on ühist lauljal Hanna-Liina Võsal, moekunstnikul Liisi Eesmaal, kirjanikul Andrus Kivirähkil ja poliitikul Marianne Mikkol? Õige vastus: kõiki neid ootab kodus üks vahva lemmikloom, kes aitab igasse päeva rõõmu ja sära juurde tuua.

Kui nimed Robin, Musi, Sireen ja Taco ei ütle avalikkusele midagi, siis Andrus Kivirähk, Marianne Mikko, Liisi Eesmaa ja Hanna-Liina Võsa ei kujuta oma elu nende tegelasteta üldse ettegi. Hanna-Liina Võsa ja Taco! Laulja Hanna-Liina Võsa tunnistab, et koerake nimega Taco jõudis tema ja ta elukaaslase ellu pooljuhuslikult. Kavatsust koera võtta tal polnud, sest elutempo oli kiire ja Hanna-Liina ei osanud kujutledagi, et üks krutskeid täis koerake võiks sinna mahtuda … “Siis tuli aga elukaaslasel mõte minna kuulutuse peale üht pesakonda vaatama. Seal oli kuus õde-venda ja Taco ainuke, keda polnud veel broneeritud. Nimelt polevat tal olnud vajalikku välimust, et näitustel osaleda. Öeldi, et karvas on valget värvi liiga palju ja täpid pole ideaalsed,” meenutab Hanna-Liina. “Aga meie jaoks oli ta ideaalne. Rohkemgi kui ideaalne. Meil pole kunagi olnud kavatsust temaga ühelgi näitusel osaleda. Aga see on lihtsalt uskumatu, kui armas võib üks beagle’i kutsikas olla!” Jahikoer Taco on toonud Hanna-Liina ja tema elukaaslase ellu sõnades kirjeldamatut rõõmu. Mõlema elu on täiesti muutunud. “Ta oleks meile justkui lapse eest,” avaldab Hanna-Liina, kellel on lapsepõlves olnud küll mitu koera, aga siis hoolitses nende eest alati ema. “Tema on peaaegu täielikult minu vastutada, on muutnud mind vastutustundlikumaks, ehk ka hoolitsevamaks?“ Esialgne hirm, et lemmikloom ei mahu kiire elutempoga naise ellu, on aga purustatud. Vastupidi. “Ta käib minuga võimalikult palju kaasas, tihti ka Soome sõitudel. Kui mina teen tööd, siis tema ootab mind hotellitoas. Tal on väga luksuslik elu!” muigab Hanna-Liina, kelle viimase aja töö on palju just Soomega seotud. Samas tunnistab lauljatar, et koerake tegi kutsikana ka palju pättust. “Kui mõni jalanõu välja jäi, siis selle ta ka ära näris. Kontsakingad olid tema erilised lemmikud, neid läks vist umbes viis paari.” Mis on ühist lauljal Hanna-Liina Võsal, moekunstnikul Liisi Eesmaal, kirjanikul Andrus Kivirähkil ja poliitikul Marianne Mikkol? Õige vastus: kõiki neid ootab kodus üks vahva lemmikloom, kes aitab igasse päeva rõõmu ja sära juurde tuua. web hosting services top

Karvased silmarõõmud

Ann Hiiemaa

Mis on ühist lauljal Hanna-Liina Võsal, moekunstnikul Liisi Eesmaal, kirjanikul Andrus Kivirähkil ja poliitikul Marianne Mikkol? Õige vastus: kõiki neid ootab kodus üks vahva lemmikloom, kes aitab igasse päeva rõõmu ja sära juurde tuua.

Karvased silmarõõmud

Kui nimed Robin, Musi, Sireen ja Taco ei ütle avalikkusele midagi, siis Andrus Kivirähk, Marianne Mikko, Liisi Eesmaa ja Hanna-Liina Võsa ei kujuta oma elu nende tegelasteta üldse ettegi.

Hanna-Liina Võsa ja Taco!

Laulja Hanna-Liina Võsa tunnistab, et koerake nimega Taco jõudis tema ja ta elukaaslase ellu pooljuhuslikult. Kavatsust koera võtta tal polnud, sest elutempo oli kiire ja Hanna-Liina ei osanud kujutledagi, et üks krutskeid täis koerake võiks sinna mahtuda … “Siis tuli aga elukaaslasel mõte minna kuulutuse peale üht pesakonda vaatama. Seal oli kuus õde-venda ja Taco ainuke, keda polnud veel broneeritud. Nimelt polevat tal olnud vajalikku välimust, et näitustel osaleda. Öeldi, et karvas on valget värvi liiga palju ja täpid pole ideaalsed,” meenutab Hanna-Liina. “Aga meie jaoks oli ta ideaalne. Rohkemgi kui ideaalne. Meil pole kunagi olnud kavatsust temaga ühelgi näitusel osaleda. Aga see on lihtsalt uskumatu, kui armas võib üks beagle’i kutsikas olla!” Jahikoer Taco on toonud Hanna-Liina ja tema elukaaslase ellu sõnades kirjeldamatut rõõmu. Mõlema elu on täiesti muutunud. “Ta oleks meile justkui lapse eest,” avaldab Hanna-Liina, kellel on lapsepõlves olnud küll mitu koera, aga siis hoolitses nende eest alati ema. “Tema on peaaegu täielikult minu vastutada, on muutnud mind vastutustundlikumaks, ehk ka hoolitsevamaks?“

Esialgne hirm, et lemmikloom ei mahu kiire elutempoga naise ellu, on aga purustatud. Vastupidi. “Ta käib minuga võimalikult palju kaasas, tihti ka Soome sõitudel. Kui mina teen tööd, siis tema ootab mind hotellitoas. Tal on väga luksuslik elu!” muigab Hanna-Liina, kelle viimase aja töö on palju just Soomega seotud. Samas tunnistab lauljatar, et koerake tegi kutsikana ka palju pättust. “Kui mõni jalanõu välja jäi, siis selle ta ka ära näris. Kontsakingad olid tema erilised lemmikud, neid läks vist umbes viis paari.”

Mis on ühist lauljal Hanna-Liina Võsal, moekunstnikul Liisi Eesmaal, kirjanikul Andrus Kivirähkil ja poliitikul Marianne Mikkol? Õige vastus: kõiki neid ootab kodus üks vahva lemmikloom, kes aitab igasse päeva rõõmu ja sära juurde tuua.
Karvased silmarõõmud
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Karvased silmarõõmud
HINGENÕU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn