Kui sul on nutitelefon, siis millised äpid võiksid su argielu hõlbustada ja kasuks tulla?

Nutitelefon ei oleks seda vajalike äppideta, millest paljud nagu kalender või e-mail on seal algselt olemas. Täiendavaid äppe saab alla laadida äpipoest ‒ Androidi operatsioonisüsteemide puhul Google Play’st ja Apple’i tooteid App Store’st. Enamik äppe on tasuta, tasulistega kaasnevad enne allalaadimist hoiatused, seejuures peab enne nende ostmist telefoni kasutajakonto olema krediitkaardiga seotud. Äppe on kõige jaoks. Enim kasutatakse sotsiaalvõrgustiku- ja suhtlusäppe nagu näiteks Facebook, Twitter, Whatsapp, Instagram ja Skype. Facebook aitab kõik vanad ja uued sõbrad suhtlemas hoida. Twitter lubab saata 140 tähemärgi suuruseid sõnumeid maailma ‒ saab konspektiivselt jälgida, mida nii suured eeskujud kui ka sõbrad teevad ja mõtlevad. Whatsapp lubab saata tasuta sõnumeid, Instagram teha pilte oma bikiinivormist ning sellega maailma ees uhkustada, Kodumaine Skype teha videokõnesid üle interneti tasuta. Niisamuti kuulub tasuta suhtlusäppide hulka tasuta videosuhtlust pakkuv FaceTime.   Telefon ärgitab sportima Populaarsed on video- ja muusikaaplikatsioonid. Hiljuti laienes Eestisse Netflix, millega saab piiramatus koguses vaadata fikseeritud kuutasu eest filme ‒ teenus töötab ka nutitelefoni või tahvelarvuti äpina. Muusikaäppidest kasutatakse enim Spotify’d, mis soovitab sulle artiste ja lugusid lähtudes selles, mida oled seni kuulanud. Oled aga kuulnud raadiost laulu, mida tahaksid pärast internetist üles otsida? Lase see lugu mõned sekundid Shazam äpile, saad teada nii loo esitaja kui ka nime. Kui sul on nutitelefon, siis millised äpid võiksid su argielu hõlbustada ja kasuks tulla? web hosting services top

Äpid appi!

Kristjan Järvan, 3D Creationist juht

Kui sul on nutitelefon, siis millised äpid võiksid su argielu hõlbustada ja kasuks tulla?

Äpid appi!

Nutitelefon ei oleks seda vajalike äppideta, millest paljud nagu kalender või e-mail on seal algselt olemas. Täiendavaid äppe saab alla laadida äpipoest ‒ Androidi operatsioonisüsteemide puhul Google Play’st ja Apple’i tooteid App Store’st. Enamik äppe on tasuta, tasulistega kaasnevad enne allalaadimist hoiatused, seejuures peab enne nende ostmist telefoni kasutajakonto olema krediitkaardiga seotud.

Äppe on kõige jaoks. Enim kasutatakse sotsiaalvõrgustiku- ja suhtlusäppe nagu näiteks Facebook, Twitter, Whatsapp, Instagram ja Skype. Facebook aitab kõik vanad ja uued sõbrad suhtlemas hoida. Twitter lubab saata 140 tähemärgi suuruseid sõnumeid maailma ‒ saab konspektiivselt jälgida, mida nii suured eeskujud kui ka sõbrad teevad ja mõtlevad. Whatsapp lubab saata tasuta sõnumeid, Instagram teha pilte oma bikiinivormist ning sellega maailma ees uhkustada, Kodumaine Skype teha videokõnesid üle interneti tasuta. Niisamuti kuulub tasuta suhtlusäppide hulka tasuta videosuhtlust pakkuv FaceTime.

 

Telefon ärgitab sportima

Populaarsed on video- ja muusikaaplikatsioonid. Hiljuti laienes Eestisse Netflix, millega saab piiramatus koguses vaadata fikseeritud kuutasu eest filme ‒ teenus töötab ka nutitelefoni või tahvelarvuti äpina. Muusikaäppidest kasutatakse enim Spotify’d, mis soovitab sulle artiste ja lugusid lähtudes selles, mida oled seni kuulanud. Oled aga kuulnud raadiost laulu, mida tahaksid pärast internetist üles otsida? Lase see lugu mõned sekundid Shazam äpile, saad teada nii loo esitaja kui ka nime.

Kui sul on nutitelefon, siis millised äpid võiksid su argielu hõlbustada ja kasuks tulla?
Äpid appi!
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Äpid appi!
ASJATUNDJA

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn