Kuidas anda nahale sära ja värskendada jumet?

Nooremas nahas on rohkelt niiskust, see on siledam ja pringim. Seetõttu suudab noorem nahk valgust tagasi peegeldada, mis muudab selle kaunilt kumavaks. Kuiv, tuhm ja närtsinud nahk peegeldab ainult liigset päikesekummardamist ja viletsat nahahooldust. Kuid ei tasu pead norgu lasta, korrapärane nahakoorimine ja tõhus niisutamine aitavad palgeid sirgemaks trimmida ning sära ja värskust taastada. Igapäevane nahahooldus Koorimine on ilusa naha alus. Vanuses 40+ eelista happepõhiseid koorijaid, mis baseeruvad salitsüül-, BHA- või AHA-hapetel (beeta- või alfahüdroksühapped). Need lahustavad surnud naharakkude kihi, helendavad tumenenud pigmendiga kohti nahal ja stimuleerivad kollageeni tootmist. Seda kõike leebelt ja nahka mitte traumeerivalt. Teralised koorijad on küpse ja õhukese naha jaoks liiga agressiivsed. Pärast koorimist niisuta nahka lihtsa koostisega baaskreemi, glütseriini, sheavõiet või mõnda muud humektanti sisaldava kreemiga, mis aitavad nahas niiskust kinni hoida. Ülejäänud kordadel kasuta tõhusa toimega niisutavat kreemi, mille koostisosad kiirendavad rakkude uuenemist, stimuleerivad nahka noorena hoidva kollageeni kasvu ja neutraliseerivad DNAd kahjustavaid vabu radikaale. Olulisemad märksõnad tootepakendil on retinool, hüaluroonhape, A-, B-, C-, E-vitamiinid, antioksüdandid, erinevad taimsed ja eriti just vetikatest saadud ekstraktid. Korralikult niisutatud nahk ei näe mitte ainult hea välja, vaid on ka tugevam, elastsem ja vastupidavam välismõjutuste suhtes. Püüa siiski kodune nahahooldus minimaalsena hoida ja ära lase end rikkalikust kreemivalikust hullutada. Üksteise otsa kasutatavad tooted, mis omakorda sisaldavad võimsaid toimeaineid, ei pruugi omavahel sobida, vaid tekitada nahaärrituse või nullida üksteise kasulikku toimet. Näiteks salitsüül- ja glükoolhape võivad vähendada retinooli, hüdrokinooni ja C-vitamiini mõju. Kuidas anda nahale sära ja värskendada jumet? web hosting services top

Nahk säravamaks!

Karmen Tamme

Kuidas anda nahale sära ja värskendada jumet?

Nahk säravamaks!

Nooremas nahas on rohkelt niiskust, see on siledam ja pringim. Seetõttu suudab noorem nahk valgust tagasi peegeldada, mis muudab selle kaunilt kumavaks. Kuiv, tuhm ja närtsinud nahk peegeldab ainult liigset päikesekummardamist ja viletsat nahahooldust. Kuid ei tasu pead norgu lasta, korrapärane nahakoorimine ja tõhus niisutamine aitavad palgeid sirgemaks trimmida ning sära ja värskust taastada.

Igapäevane nahahooldus

Koorimine on ilusa naha alus. Vanuses 40+ eelista happepõhiseid koorijaid, mis baseeruvad salitsüül-, BHA- või AHA-hapetel (beeta- või alfahüdroksühapped). Need lahustavad surnud naharakkude kihi, helendavad tumenenud pigmendiga kohti nahal ja stimuleerivad kollageeni tootmist. Seda kõike leebelt ja nahka mitte traumeerivalt. Teralised koorijad on küpse ja õhukese naha jaoks liiga agressiivsed.

Pärast koorimist niisuta nahka lihtsa koostisega baaskreemi, glütseriini, sheavõiet või mõnda muud humektanti sisaldava kreemiga, mis aitavad nahas niiskust kinni hoida.

Ülejäänud kordadel kasuta tõhusa toimega niisutavat kreemi, mille koostisosad kiirendavad rakkude uuenemist, stimuleerivad nahka noorena hoidva kollageeni kasvu ja neutraliseerivad DNAd kahjustavaid vabu radikaale. Olulisemad märksõnad tootepakendil on retinool, hüaluroonhape, A-, B-, C-, E-vitamiinid, antioksüdandid, erinevad taimsed ja eriti just vetikatest saadud ekstraktid.

Korralikult niisutatud nahk ei näe mitte ainult hea välja, vaid on ka tugevam, elastsem ja vastupidavam välismõjutuste suhtes.

Püüa siiski kodune nahahooldus minimaalsena hoida ja ära lase end rikkalikust kreemivalikust hullutada. Üksteise otsa kasutatavad tooted, mis omakorda sisaldavad võimsaid toimeaineid, ei pruugi omavahel sobida, vaid tekitada nahaärrituse või nullida üksteise kasulikku toimet. Näiteks salitsüül- ja glükoolhape võivad vähendada retinooli, hüdrokinooni ja C-vitamiini mõju.

Kuidas anda nahale sära ja värskendada jumet?
Nahk säravamaks!
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Nahk säravamaks!
ILUNÕU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn