Kumba partnerit valida? Märgates aegsasti enda ja kaaslase vältimis- ning põgenemisviise ja põhjuste mustreid, on võimalik leida tee teineteise juurde tagasi.

Vastuvõtule tuleb enesekindla käitumise, hea suhtlemisoskusega ja ärielus edukas noor naine, kes on kolmandat aastat abielus, kuid äkki armunud teise mehesse. Vastuolud temas endas kipuvad teda hulluks ajama. Ta ei suuda otsustada, kumba meest valida. Oma mees pakub talle turvalisust ja head seksi. Naine saab abikaasa peale kindel olla ja see on talle äärmiselt tähtis. Uus suhe aga täidab auke hinges, pakkudes hingelist lähedust, uut armastuse jagamise kogemust ja mitte ainult tehniliselt nauditavat seksi. Abikaasa ei haaku kuidagi naise sooviga rääkida kirjandusest, vaimsusest, filosoofiast. Uus armastatu seda suudab, aga tema peale ei saa jälle kindel olla. Muserdunud naine pole suutnud väga pikka aega otsustada, mida teha. Ühel päeval on ta veendunud, et tuleb valida turvalisus, teisel päeval on ainsaks õigeks valikuks hingeline armastus. Hullematel aegadel soovib ta, et abikaasa sureks ja laseks ta vabaks. Tema kriisil on ka positiivne pool – hoides end otsustamatuse vaevas ei jää tal muud üle, kui keskenduda iseendast arusaamisele. Sarnased või erinevad? Olles avastanud, et oled armunud kellessegi teise, oma unistuste kaaslasesse, keda oled otsinud, tasub endalt küsida: “Kas kõik ikka toimus nii äkki?” Kellessegi teise armumine või lihtsalt kõrvalehüpe asub täitma tühimikku, mis suhtesse oli juba ammu siginenud. Oli tekkinud tunne, et midagi on puudu ... Tõepoolest, lähedust pakkuvas kooselus tuntakse nn täitumistunnet. Kõik, mida suhtest ollakse oodanud, mida vajanud, on täidetud. Kui aga pikemat aega on mõnda vajadust alla surutud või see tähelepanuta jäetud, tekib hinges tühjusetunne. Ja justkui iseenesest hakkavad silmad otsivalt ringi kolama. See võõras “keegi” tuleb tühja kohta täitma, kuid kas ta on ikka nii erinev kauaaegsest partnerist või abikaasast? Välimus võib neil küll olla täiesti erinev – üks teisest paksem, pikem, lühem, kõhnem, rikkam või targem, aga ... Sügavamalt sisemusse vaadates, kust suhteprobleemid alguse saavad, siis oled sattunud põhimõtteliselt sarnase inimese otsa. USA abielu- ja pereterapeut dr Stephen J. Betchen kirjeldab seda kui “kiigeefekti”. Kumba partnerit valida? Märgates aegsasti enda ja kaaslase vältimis- ning põgenemisviise ja põhjuste mustreid, on võimalik leida tee teineteise juurde tagasi. web hosting services top

Kahe mehe vahel

ANE RANNAMETSHEINSALU, PSÜHHOLOOG

Kumba partnerit valida? Märgates aegsasti
enda ja kaaslase vältimis- ning põgenemisviise
ja põhjuste mustreid, on võimalik leida tee
teineteise juurde tagasi.

Kahe mehe vahel

Vastuvõtule tuleb enesekindla käitumise, hea suhtlemisoskusega ja ärielus edukas noor naine, kes on kolmandat aastat abielus, kuid äkki armunud teise mehesse. Vastuolud temas endas kipuvad teda hulluks ajama. Ta ei suuda otsustada, kumba meest valida. Oma mees pakub talle turvalisust ja head seksi. Naine saab abikaasa peale kindel olla ja see on talle äärmiselt tähtis. Uus suhe aga täidab auke hinges, pakkudes hingelist lähedust, uut armastuse jagamise kogemust ja mitte ainult tehniliselt nauditavat seksi. Abikaasa ei haaku kuidagi naise sooviga rääkida kirjandusest, vaimsusest, filosoofiast. Uus armastatu seda suudab, aga tema peale ei saa jälle kindel olla. Muserdunud naine pole suutnud väga pikka aega otsustada, mida teha. Ühel päeval on ta veendunud, et tuleb valida turvalisus, teisel päeval on ainsaks õigeks valikuks hingeline armastus. Hullematel aegadel soovib ta, et abikaasa sureks ja laseks ta vabaks. Tema kriisil on ka positiivne pool – hoides end otsustamatuse vaevas ei jää tal muud üle, kui keskenduda iseendast arusaamisele.

Sarnased või erinevad?
Olles avastanud, et oled armunud kellessegi teise, oma unistuste kaaslasesse, keda oled otsinud, tasub endalt küsida: “Kas kõik ikka toimus nii äkki?” Kellessegi teise armumine või lihtsalt kõrvalehüpe asub täitma tühimikku, mis suhtesse oli juba ammu siginenud. Oli tekkinud tunne, et midagi on puudu ... Tõepoolest, lähedust pakkuvas kooselus tuntakse nn täitumistunnet. Kõik, mida suhtest ollakse oodanud, mida vajanud, on täidetud. Kui aga pikemat aega on mõnda vajadust alla surutud või see tähelepanuta jäetud, tekib hinges tühjusetunne. Ja justkui iseenesest hakkavad silmad otsivalt ringi kolama. See võõras “keegi” tuleb tühja kohta täitma, kuid kas ta on ikka nii erinev kauaaegsest partnerist või abikaasast?
Välimus võib neil küll olla täiesti erinev – üks teisest paksem, pikem, lühem, kõhnem, rikkam või targem, aga ... Sügavamalt sisemusse vaadates, kust suhteprobleemid alguse saavad, siis oled sattunud põhimõtteliselt sarnase inimese otsa. USA abielu- ja pereterapeut dr Stephen J. Betchen kirjeldab seda kui “kiigeefekti”.

Kumba partnerit valida? Märgates aegsasti enda ja kaaslase vältimis- ning põgenemisviise ja põhjuste mustreid, on võimalik leida tee teineteise juurde tagasi.
Kahe mehe vahel
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Kahe mehe vahel
HINGENÕU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn