“Hirmus ussike!” on esmakordselt kaane nähes tavapärane reaktsioon. Põhjalikum tutvus viib positiivsete tunneteni: imelised paranemised toimuvad kaani elu hinnaga.

“Ma olen neile loomakestele väga-väga tänulik – tänu neile sain nii paljusid inimesi aidata, kes mujalt oma probleemidele abi ei olnud saanud,” võtab oma kogemuse kokku aastaid kaaniterapeudina töötanud Mare Hanschmidt (63). “Tuleb inimene, väsinud, valust tüdinud. Ta võtab akadeemilise meditsiini ravimeid, kuid need ei aita. Ning järgmisel korral juba paistab, et ta on rõõmsam. Kolmandal korral räägib, kuidas ta üle aastate lõpuks hästi magab. Näha on, et silm on säravam, hoiak sirgem. Võib-olla valu pole veel möödunud, kuid inimene on vitaalne. Sellise muutuse peale tulevad tema sõbrad ja sugulased ka kaane panema. Tagasiside kaanidele on selline, et on soov kaane teietama hakata. Ja paratamatult tekib küsimus: kumb on alternatiivmeditsiin – kas aastatuhandeid inimesi aidanud kaanid või hiljuti leiutatud rohud?” Mare räägib mehest, keda ta kahtlustas narkootiliste ainete tarvitamises, kuna ilmselgelt polnud too täie teadvuse juures, kuid alkoholihaisu polnud tunda. Hiljem selgus, et hägune oli klient hoopis valuvaigistitest. “Kroonilise kolmiknärvipõletikuga seisnes tema elu sageli lihtsalt valu väljakannatamises. Ta väitis, et megaannused valuvaigisteid vähendasid piinu umbes poole võrra. Minu jaoks oli see üks neist paljudest lugudest, kus tulemused ületasid ootusi. Sellistel puhkudel on töörõõm väga suur – saab uuesti kindlust, et teed õiget asja!”   Häda on suurem kui hirm Assistent Kaidi Aal (35) jõudis kaanideni sarnaselt eelnimetatud mehega – ta ei leidnud mujalt abi. “Olin hädas jalaveenidega, mis kippusid põletikulised olema, valutasid ja ajasid jalad paiste ning kuumaks. Lisaks kartsin võimalikku trombiohtu. Perearsti soovitustest eriti abi ei olnud, ma ei tahtnud igapäevaselt tablette sööma hakata,” meenutab naine ebamugavust minevikust. “Läksin nõelravisse, kus selgus, et nõeltega seal midagi suurt teha ei anna – sain hoopis kaaniterapeudi kontakti. Seega, kaanideni jõudsin nõelraviarsti soovitusel. Hirm kaanide vastu oli suur. Samas hirm trombi tekke ees veel suurem, mistõttu otsustasin hinge värisedes kaane proovida.” “Hirmus ussike!” on esmakordselt kaane nähes tavapärane reaktsioon. Põhjalikum tutvus viib positiivsete tunneteni: imelised paranemised toimuvad kaani elu hinnaga. web hosting services top

Vereimeja saavutused

Madli Zobel, fotod: Aldo Luud, erakogu

“Hirmus ussike!” on esmakordselt kaane nähes tavapärane reaktsioon. Põhjalikum tutvus viib positiivsete tunneteni: imelised paranemised toimuvad kaani elu hinnaga.

Vereimeja saavutused

“Ma olen neile loomakestele väga-väga tänulik – tänu neile sain nii paljusid inimesi aidata, kes mujalt oma probleemidele abi ei olnud saanud,” võtab oma kogemuse kokku aastaid kaaniterapeudina töötanud Mare Hanschmidt (63). “Tuleb inimene, väsinud, valust tüdinud. Ta võtab akadeemilise meditsiini ravimeid, kuid need ei aita. Ning järgmisel korral juba paistab, et ta on rõõmsam. Kolmandal korral räägib, kuidas ta üle aastate lõpuks hästi magab. Näha on, et silm on säravam, hoiak sirgem. Võib-olla valu pole veel möödunud, kuid inimene on vitaalne. Sellise muutuse peale tulevad tema sõbrad ja sugulased ka kaane panema. Tagasiside kaanidele on selline, et on soov kaane teietama hakata. Ja paratamatult tekib küsimus: kumb on alternatiivmeditsiin – kas aastatuhandeid inimesi aidanud kaanid või hiljuti leiutatud rohud?”

Mare räägib mehest, keda ta kahtlustas narkootiliste ainete tarvitamises, kuna ilmselgelt polnud too täie teadvuse juures, kuid alkoholihaisu polnud tunda. Hiljem selgus, et hägune oli klient hoopis valuvaigistitest. “Kroonilise kolmiknärvipõletikuga seisnes tema elu sageli lihtsalt valu väljakannatamises. Ta väitis, et megaannused valuvaigisteid vähendasid piinu umbes poole võrra. Minu jaoks oli see üks neist paljudest lugudest, kus tulemused ületasid ootusi. Sellistel puhkudel on töörõõm väga suur – saab uuesti kindlust, et teed õiget asja!”

 

Häda on suurem kui hirm

Assistent Kaidi Aal (35) jõudis kaanideni sarnaselt eelnimetatud mehega – ta ei leidnud mujalt abi. “Olin hädas jalaveenidega, mis kippusid põletikulised olema, valutasid ja ajasid jalad paiste ning kuumaks. Lisaks kartsin võimalikku trombiohtu. Perearsti soovitustest eriti abi ei olnud, ma ei tahtnud igapäevaselt tablette sööma hakata,” meenutab naine ebamugavust minevikust. “Läksin nõelravisse, kus selgus, et nõeltega seal midagi suurt teha ei anna – sain hoopis kaaniterapeudi kontakti. Seega, kaanideni jõudsin nõelraviarsti soovitusel. Hirm kaanide vastu oli suur. Samas hirm trombi tekke ees veel suurem, mistõttu otsustasin hinge värisedes kaane proovida.”

“Hirmus ussike!” on esmakordselt kaane nähes tavapärane reaktsioon. Põhjalikum tutvus viib positiivsete tunneteni: imelised paranemised toimuvad kaani elu hinnaga.
Vereimeja saavutused
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Vereimeja saavutused
TERVIS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn