Pilkupüüdev sinine on selle kevade ja suve hittvärv. Just silmadel.

Maailma moelavadel võib sinist näha julge värvilaiguna, uhke paksu jutina laugudele tõmmatult, ühest meelekohast teiseni veetult ja muudel ekstravagantsetel viisidel. Aga kuidas kanda seda kaunist värvi väljaspool moe-show’de tuledesära? Kes meenutavad kerge judinaga 70- ja 80ndate pärlmutrise helgiga helesinist lauvärvi, võivad nüüd kergendunult hingata. See värv alles ootab oma aega ja värskenduskuuri, et taas moodi tulla. Praegune trendikas sinine on värske ja kirgas, varieerudes koobaltist türkiisini. Üks võimalus moekat värvi kanda on ripsmetušš. Mida sügavam sinine toon, seda lihtsam on seda välja kanda. Mida heledam ja erksam, seda julgem ja avangardsem. Heleda naha (ja heledate juuste) juurde sobib kirgas sinine suurepäraselt. Päevitunud või muidu tumedama naha puhul tekitab selline sinine aga liiga suure kontrasti ja mõjuks ülepakutuna, seega vali tumedam öösinine tušš. Väga kena tulemus jääb, kui kasutad esimese kihina musta ripsmetušši ja teise kihina sinist. Pilgule lisab värskust, kui ainult alumised ripsmed sinisega värvid, jättes ülemised klassikaliselt mustaks. Pilkupüüdev sinine on selle kevade ja suve hittvärv. Just silmadel. web hosting services top

Sinist silmadele!

Karmen Tamme

Pilkupüüdev sinine on selle kevade ja suve hittvärv. Just silmadel.

Sinist silmadele!

Maailma moelavadel võib sinist näha julge värvilaiguna, uhke paksu jutina laugudele tõmmatult, ühest meelekohast teiseni veetult ja muudel ekstravagantsetel viisidel. Aga kuidas kanda seda kaunist värvi väljaspool moe-show’de tuledesära?

Kes meenutavad kerge judinaga 70- ja 80ndate pärlmutrise helgiga helesinist lauvärvi, võivad nüüd kergendunult hingata. See värv alles ootab oma aega ja värskenduskuuri, et taas moodi tulla. Praegune trendikas sinine on värske ja kirgas, varieerudes koobaltist türkiisini.

Üks võimalus moekat värvi kanda on ripsmetušš. Mida sügavam sinine toon, seda lihtsam on seda välja kanda. Mida heledam ja erksam, seda julgem ja avangardsem. Heleda naha (ja heledate juuste) juurde sobib kirgas sinine suurepäraselt. Päevitunud või muidu tumedama naha puhul tekitab selline sinine aga liiga suure kontrasti ja mõjuks ülepakutuna, seega vali tumedam öösinine tušš. Väga kena tulemus jääb, kui kasutad esimese kihina musta ripsmetušši ja teise kihina sinist. Pilgule lisab värskust, kui ainult alumised ripsmed sinisega värvid, jättes ülemised klassikaliselt mustaks.

Pilkupüüdev sinine on selle kevade ja suve hittvärv. Just silmadel.
Sinist silmadele!
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Sinist silmadele!
ALATI ILUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn