“Sul peab olema soov teha inimestele head ja sinus peab olema tänutunnet,” rõhutab laulja Ivo Linna (66), avaldades, et “need on jooned, mis mulle on meeldinud”.

  Kes või mis on teid enim mõjutanud? Kõige rohkem Kuressaare – koht, kuhu ma tänu vanemate tahtele sündisin. Tollal oli Kuressaare, mis hiljem nimetati Kingissepaks, räämas väikelinn, kus uusi maju oli väga vähe – inimestel polnud raha ehitada. Räämas aiad ja jõeäärsed luhad olid meie kuningriik. Rääkimata suurest lossist, kus mu vanemad töötasid. Mängumaana oli see tõeliselt hea paik. Ja kui loed lapsena veel raamatuid Tom Sawyerist ja Kalle Blomkvistist, siis saad aru, kuidas sul on vedanud. Teiseks mu vanemad ja vanemad vennad, eriti kõige vanem vend Taivo, kes kakskümmend aastat tagasi lahkus. Tema viis mind nattipidi muusika juurde. Siis muidugi õpetajad ja kool, sest meid õpetati hästi sel lihtsal põhjusel, et väga paljud õpetajad olid tulnud maailmast, mida enam polnud ehk Eesti ajast. Nende väärtushinnangud olid teistsugused ja nad andsid need meile edasi.   Millised väärtushinnangud kodust kaasa saite? Meid õpetati stiilis: ära valeta, ära varasta. Lisaks: sul peab olema soov teha inimestele head ja sinus peab olema tänutunnet. Need on jooned, mis on mulle meeldinud. Et sinus ei oleks pahatahtlikkust, sest nagunii kukub vahetevahel sitasti välja. Tahad või ei, ikka keerad mingi käki kokku. Kui sa seda meelega ei tee, siis pole selle üle mõtet ka targutada. Tänumeel ja heasoovlikkus on põhiasjad. “Sul peab olema soov teha inimestele head ja sinus peab olema tänutunnet,” rõhutab laulja Ivo Linna (66), avaldades, et “need on jooned, mis mulle on meeldinud”. web hosting services top

Tänumeeles

Tiina Lang, fotod: Kalev Lilleorg, erakogu

“Sul peab olema soov teha inimestele head ja sinus peab olema tänutunnet,” rõhutab laulja Ivo Linna (66), avaldades, et “need on jooned, mis mulle on meeldinud”.

Tänumeeles

 

Kes või mis on teid enim mõjutanud?

Kõige rohkem Kuressaare – koht, kuhu ma tänu vanemate tahtele sündisin. Tollal oli Kuressaare, mis hiljem nimetati Kingissepaks, räämas väikelinn, kus uusi maju oli väga vähe – inimestel polnud raha ehitada. Räämas aiad ja jõeäärsed luhad olid meie kuningriik. Rääkimata suurest lossist, kus mu vanemad töötasid. Mängumaana oli see tõeliselt hea paik. Ja kui loed lapsena veel raamatuid Tom Sawyerist ja Kalle Blomkvistist, siis saad aru, kuidas sul on vedanud.

Teiseks mu vanemad ja vanemad vennad, eriti kõige vanem vend Taivo, kes kakskümmend aastat tagasi lahkus. Tema viis mind nattipidi muusika juurde. Siis muidugi õpetajad ja kool, sest meid õpetati hästi sel lihtsal põhjusel, et väga paljud õpetajad olid tulnud maailmast, mida enam polnud ehk Eesti ajast. Nende väärtushinnangud olid teistsugused ja nad andsid need meile edasi.

 

Millised väärtushinnangud kodust kaasa saite?

Meid õpetati stiilis: ära valeta, ära varasta. Lisaks: sul peab olema soov teha inimestele head ja sinus peab olema tänutunnet. Need on jooned, mis on mulle meeldinud. Et sinus ei oleks pahatahtlikkust, sest nagunii kukub vahetevahel sitasti välja. Tahad või ei, ikka keerad mingi käki kokku. Kui sa seda meelega ei tee, siis pole selle üle mõtet ka targutada. Tänumeel ja heasoovlikkus on põhiasjad.

“Sul peab olema soov teha inimestele head ja sinus peab olema tänutunnet,” rõhutab laulja Ivo Linna (66), avaldades, et “need on jooned, mis mulle on meeldinud”.
Tänumeeles
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Tänumeeles
NÜÜD TEISITI

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn