Palju vaikust ja palju logistikat, vähe töökohti ja vähe närvilist kiirustamist. Olematud liiklusummikud ja olematu valik poodides. See on maaelu.

Aasta tagasi istus koolitaja Merike Mitt (41) ja nuttis: millesse ma olen end mässinud, tahan ära! Pere oli ammu otsustanud maale kolida ning tööga seoses – väärtuskoolitajana käis Merike koolides tunde jälgimas – leidis ta kõige ägedama kooli. “Siin tekkis see tunne, et on õige ja hea,” avab Merike tausta, miks Nõmme majast Põlvamaa külje alla Rosmale mindi. “Mõtlesime, et kui on nii lahe kool, siis on kindlasti ka põnev kogukond. Meie jaoks olid need kaks asjaolu otsustavad.” Kahjuks oli pealinlastel Põlvas igav, kodukohta ei leitud ning elati üüripinnal. Turvatunne ja pesumasin olid Nõmme kodus, mistõttu sõideti igal nädalavahetusel Tallinna. “Siis ostsime Põlvasse korteri. Leidsime koha, kuhu oma kodu rajada. Teisel aastal nägin perspektiivi, loobusin kärsitusest ega võidelnud enam selle vastu, mis toimub. Pigem olin avatud ja hoiakuga: nii põnev! Kõik on uus ja huvitav. Astusin oma kinnistunud arusaamadest välja – näiteks ujula polegi iga päev avatud.” Merike tõdeb, et päris maakateks nad end veel lugeda ei saa, sest otsus Nõmme maja müüki panna on veel tegemata. Samas on eneseareng olnud tohutu: nii enda kui ka abikaasa Margo vastu on tekkinud sügav usaldus. “Me koolitame kordamööda, siis saab üks lastega olla. Omavahel kohtume praegusel eluperioodil vähe, aga see on ajutine, mistõttu pole mõtet sellest liigset stressi tekitada. Nähes teda maal toimetamas, saan aru, kui õige see on – Margo on tõeline maamees. Mina tahaksin kiiresti ühe maja püsti panna, et ei peaks enam talveriideid Põlva korterist Nõmmele vedama, aga usaldan teda.” Palju vaikust ja palju logistikat, vähe töökohti ja vähe närvilist kiirustamist. Olematud liiklusummikud ja olematu valik poodides. See on maaelu. web hosting services top

Elu võimalikkusest maal

Madli Zobel, fotod: Mirjam Nutov, erakogu

Palju vaikust ja palju logistikat, vähe töökohti ja vähe närvilist kiirustamist. Olematud liiklusummikud ja olematu valik poodides. See on maaelu.

Elu võimalikkusest maal

Aasta tagasi istus koolitaja Merike Mitt (41) ja nuttis: millesse ma olen end mässinud, tahan ära! Pere oli ammu otsustanud maale kolida ning tööga seoses – väärtuskoolitajana käis Merike koolides tunde jälgimas – leidis ta kõige ägedama kooli. “Siin tekkis see tunne, et on õige ja hea,” avab Merike tausta, miks Nõmme majast Põlvamaa külje alla Rosmale mindi. “Mõtlesime, et kui on nii lahe kool, siis on kindlasti ka põnev kogukond. Meie jaoks olid need kaks asjaolu otsustavad.”

Kahjuks oli pealinlastel Põlvas igav, kodukohta ei leitud ning elati üüripinnal. Turvatunne ja pesumasin olid Nõmme kodus, mistõttu sõideti igal nädalavahetusel Tallinna. “Siis ostsime Põlvasse korteri. Leidsime koha, kuhu oma kodu rajada. Teisel aastal nägin perspektiivi, loobusin kärsitusest ega võidelnud enam selle vastu, mis toimub. Pigem olin avatud ja hoiakuga: nii põnev! Kõik on uus ja huvitav. Astusin oma kinnistunud arusaamadest välja – näiteks ujula polegi iga päev avatud.”

Merike tõdeb, et päris maakateks nad end veel lugeda ei saa, sest otsus Nõmme maja müüki panna on veel tegemata. Samas on eneseareng olnud tohutu: nii enda kui ka abikaasa Margo vastu on tekkinud sügav usaldus. “Me koolitame kordamööda, siis saab üks lastega olla. Omavahel kohtume praegusel eluperioodil vähe, aga see on ajutine, mistõttu pole mõtet sellest liigset stressi tekitada. Nähes teda maal toimetamas, saan aru, kui õige see on – Margo on tõeline maamees. Mina tahaksin kiiresti ühe maja püsti panna, et ei peaks enam talveriideid Põlva korterist Nõmmele vedama, aga usaldan teda.”

Palju vaikust ja palju logistikat, vähe töökohti ja vähe närvilist kiirustamist. Olematud liiklusummikud ja olematu valik poodides. See on maaelu.
Elu võimalikkusest maal
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Elu võimalikkusest maal
TULIPUNKT

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn