Juuli horoskoop

Pikemalt iga tähemärgi kohta loe ajakirjast.

Juuli horoskoop

Vähk

Kuna taevane öölatern sinu tähtkujus sünnib (4.7.) ja Merkuur on sinu suhtes küllalt aktiivne, alustad vägagi heas vormis ja tavalisest tarmukamana. Võtad korraga palju ette ja saad ka küllalt hästi kõigega toime. Aga pärast seitsmevennapäeva (10.7.) hakkab mitte küll hoog raugema, vaid (sulle paraku loomuomaselt) kipud rabelema, mistõttu ajagraafikust välja langed ja võid valelõikeid teha.

 

Lõvi

Midagi, mis sul jaanikuus teostamata/saavutamata jäi, ei anna salamisi rahu, kuigi säilitad kollektiivis hoiaku, nagu oleksid andnud oma maksimumi. Tugev Pluuto mõju, just heinakuu esimeses pooles, koputab südametunnistusele. Tead hästi, et ei läinud võidupärga saama päris ausal viisil...

 

Neitsi

Suvi on sinusugusele töömesilasele ikka aeg, mil tavatult palju jõuad. Sedapuhku aina enam pärast 8.–9.7., mil kasvav Kuu sinu tähtkuju läbib, Merkuur ja Jupiter taganttuule tagavad. Võtad enesele lisakohustusi, proovid kätt uues valdkonnas, ja edukalt. 

Kaalud

Marss ja Merkuur annavad hea hoo – ükspuha, kas äris või mis tahes tööpostil, oled ikka õigel ajal õiges kohas ja ütled just kõige parajamal hetkel sekka asjaliku sõna. See aina kasvatab su enesekindlust, mis sinu puhul ajuti eneseimetluseks muutub, ja kui kuu keskpaiku sekkub Saturn, peaksid pikemalt mõtlema, enne kui ütled.

Skorpion

Veemärkidest kõige väärikam ja kohanemisvõimelisem, oled esimese poolaasta jooksul loovinud kohati küll kärestikes, aga nüüdseks, nagu ikka, jõudnud taas lahvavette. Neptuun ja Uraan, su heinakuised tõhusaimad toetajad, tegutsevad küll üksmeeles, aga ei suuda sulle näidata tingimusteta rohelist tuld.

 

Ambur

Oled väga tegev ja aktiivne, pead palju suhtlema kõikvõimalike instantsidega, suutma infotulvas teri sõkaldest eraldada. Selleks annavad põhiliselt Uraan ja Neptuun oma parima – terve loogika käsikäes hea intuitsiooniga. Kohe esimesel täistöönädalal seisab ees kohtumine tähtsa ninaga, kes ei pruugi sulle eriti sümpatiseerida, kelle jutt väärib aga terast kuulamist ja õigete järelduste tegemist. 

Kaljukits

Mingil määral võib iga Kaljukits heinakuu alguses möönda, et kõik läheb oodatust paremini. Äriajamine, töö (või selle leidmine) edeneb, näguripäevadest pole juttugi. Aga alates teisest töönädalast, Kuu loomisest alates (4.7.), on su patroonist Saturnil raske kooskõla leida entusiastliku Merkuuriga.

Veevalaja

Võid esimese poolaasta kestel saavutatuga ju päris rahul olla, aga olles mõneks ajaks enesele nagu hõlpu andnud, ihkab su rahutu hing jälle midagi uut. Suvi on tavaliselt see aeg, mil end proovile paned, ja Veevalaja on kahtlemata üks neist, kes ikka vapralt välja ujub ka tundmatust veest. 

Kalad

Võrdselt tugevad Saturn ja Merkuur pole kooskõlas ja kõik ei lähe nii libedalt kui lootsid. Aga positiivne iva on selles, et su reaalsustaju on tavalisest erksam – sa ei rutta töökohta vahetama, vaatamata ahvatlusele suurema sissetuleku näol. Veelgi parem, kui suudad ära hoida asjatuid konflikte oma lähimeeskonnas, valides lipukirjaks, et vaikimine on kuld.

Jäär

Seoses Marsi ja Uraani hea kooskõlaga põhiliselt terve kuu kestel, on kohatised raskused ja võidud rahuldavas tasakaalus. Heinakuu esimeses pooles on ajuti raske oma seisukohti kaitsta sinust vägevamate ees, aga usu – mida suurema enesevalitsusega suudad vältida ründavat tooni, seda rohkem võidad.

 

Sõnn

Marss ja Neptuun on su peamised “eestkostjad”. Kõige rõõmustavam kuu neile, kes töötupõlve pidanud või ammu sobivamat töökohta otsinud – nüüd leiad! Uus kollektiiv võtab su hästi vastu, näitad end parimast küljest (ja satud ilmselt kohe potentsiaalsete edutatavate nimekirja).

Kaksikud

Kuu alguses on “taevase kantselei” taganttuul töises mõttes nõrk, eriti riigiametitega seotutele. Uraan toetab arukaid, nn sentimendid (vanamoeline eetika?) ei pääse mõjule – edened, teades hästi, et mõneti ka läbi intriigide (sa ei saa ju midagi parata, et Kaksikud on orgaaniliselt n-ö kahenäolised).