Aastatepikkune päikese üledoos põhjustab seda, millele on üles ehitatud väga suur osa kosmeetikatööstusest – enneaegse vananemise!

Nahale tekivad pigmendilaigud ja pruunid täpid, väikesed pindmised kortsud. Miimilised kortsud muutuvad sügavamaks, nahk õhemaks ja seega kuivemaks, tekivad keratoosid ja käsnjad moodustised ning kõige halvemal juhul võib areneda ka nahavähk. Mõni kuu kestev (tume)pruun jume ei ole kindlasti sellist ohverdust väärt. Päikesekreemi kasutades ära unusta põhitõdesid ehk siis uuenda kaitset peale tugevat higistamist ja vees käimist ning lisa uus kiht kaitsvat kreemi vähemalt iga tunni aja tagant. Õhulised pilvekribalad ei peata UV-kiirgust, seega kaitse oma nahka ka pisut pilvisemal suvepäeval. Tõelised daamid võivad kõigele lisaks oma aadlipreili jumet kaitsta laiaäärelise suvekübaraga. Ka nahas olev värvipigment melaniin on loomulik kaitse päikesepõletuse vastu. Mida rohkem päikest, seda rohkem tekib melaniini, päevitus muutub tumedamaks ning põletuse oht väheneb. Kuid põletuseriski vähenemisest hoolimata ei suuda melaniin takistada UV-kiirte kahjulikku mõju. Mõistlikus koguses päikest on tervisele kahtlemata kasulik. Tähtis on vaid teada, kuidas ja kui palju nautida päikese sooja puudutust nii, et see ei muutuks kasu asemel kahjuks. Aastatepikkune päikese üledoos põhjustab seda, millele on üles ehitatud väga suur osa kosmeetikatööstusest – enneaegse vananemise! web hosting services top

Päikesekaitseks

Karmen Tamme

Aastatepikkune päikese üledoos põhjustab seda, millele on üles ehitatud väga suur osa kosmeetikatööstusest – enneaegse vananemise!

Päikesekaitseks

Nahale tekivad pigmendilaigud ja pruunid täpid, väikesed pindmised kortsud. Miimilised kortsud muutuvad sügavamaks, nahk õhemaks ja seega kuivemaks, tekivad keratoosid ja käsnjad moodustised ning kõige halvemal juhul võib areneda ka nahavähk. Mõni kuu kestev (tume)pruun jume ei ole kindlasti sellist ohverdust väärt.

Päikesekreemi kasutades ära unusta põhitõdesid ehk siis uuenda kaitset peale tugevat higistamist ja vees käimist ning lisa uus kiht kaitsvat kreemi vähemalt iga tunni aja tagant. Õhulised pilvekribalad ei peata UV-kiirgust, seega kaitse oma nahka ka pisut pilvisemal suvepäeval. Tõelised daamid võivad kõigele lisaks oma aadlipreili jumet kaitsta laiaäärelise suvekübaraga.

Ka nahas olev värvipigment melaniin on loomulik kaitse päikesepõletuse vastu. Mida rohkem päikest, seda rohkem tekib melaniini, päevitus muutub tumedamaks ning põletuse oht väheneb. Kuid põletuseriski vähenemisest hoolimata ei suuda melaniin takistada UV-kiirte kahjulikku mõju.

Mõistlikus koguses päikest on tervisele kahtlemata kasulik. Tähtis on vaid teada, kuidas ja kui palju nautida päikese sooja puudutust nii, et see ei muutuks kasu asemel kahjuks.

Aastatepikkune päikese üledoos põhjustab seda, millele on üles ehitatud väga suur osa kosmeetikatööstusest – enneaegse vananemise!
Päikesekaitseks
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Päikesekaitseks
FOOKUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn