Kohvrit pakkides ei ole kõige tähtsam küsimus kunagi selles, mida kaasa võtta, vaid mida maha jätta.

Kui sa ei ole just otsustanud kõige muu hulgas puhata ka enda välimuse eest hoolitsemisest (mis vahel on täiesti lubatud!), siis vali kaasa pakkimiseks nn kaks ühes või kolm ühes tooted, mis võimaldavad kohvris/seljakotis ruumi ja kaalu säästa. Võimalusel kasuta väiksemaid, reisisuuruses (travel size) tooteid või pakenda kõik vajalik ise väiksematesse topsikutesse. Ebameeldivate üllatuste vältimiseks paki kaasa vaid korduvalt läbiproovitud tooted. Uute toodetega eksperimenteerimine jäägu turvaliste koduseinte vahele. Päev enne reisile/matkale/randa minekut tee põhjalikum iluhooldus – koori nahka, õlita keha, tee sügavniisutavat näomaski ja toitvat juuksemaski. See aitab su nahka ja juukseid mitu päeva kaunina hoida olukordades, kus oled oma tavapärasest mugavustsoonist väljas. Päikeseline rannapuhkus Täiuslikuks rannapuhkuseks on vaja palju enamat kui pudel päikesekreemi ja uued bikiinid. Kolm tähtsamat märksõna, mille järgi sobivad tooted valida on: kaitse, niisuta ja niisuta. Päikesekaitsetoodet ostes tee pisut eeltööd, mis aitab hiljem olemise mugavaks teha. Vali selline, mis on sinu naha jaoks piisava kaitsefaktoriga, niisutab tõhusalt ega jäta nahale rasvast (õlist) kihti, mille külge liiv häirivalt kleepuma hakkaks. Ka siis, kui oled tumedama nahaga ega saa kergelt päikesepõletust, ei tohiks kaitsekreemi kasutamata jätta, seda just troopilistes rannapiirkondades. Ära unusta kaitsefaktoriga huulepalsamit, et pärast puhkust ei meenutaks su kaunid roosad huuled krimpsus rosinat. Päike, tuul, soolane mere- ja kloorine basseinivesi muudavad isegi tervisest pakatavad juuksed väga kiiresti haledaks õletuustiks, rääkimata siis õhukestest ja habrastest kiharatest.  Kohvrit pakkides ei ole kõige tähtsam küsimus kunagi selles, mida kaasa võtta, vaid mida maha jätta. web hosting services top

Suvepuhkuse kosmeetikakott

Karmen Tamme

Kohvrit pakkides ei ole kõige tähtsam küsimus kunagi selles, mida kaasa võtta, vaid mida maha jätta.

Suvepuhkuse kosmeetikakott

Kui sa ei ole just otsustanud kõige muu hulgas puhata ka enda välimuse eest hoolitsemisest (mis vahel on täiesti lubatud!), siis vali kaasa pakkimiseks nn kaks ühes või kolm ühes tooted, mis võimaldavad kohvris/seljakotis ruumi ja kaalu säästa. Võimalusel kasuta väiksemaid, reisisuuruses (travel size) tooteid või pakenda kõik vajalik ise väiksematesse topsikutesse. Ebameeldivate üllatuste vältimiseks paki kaasa vaid korduvalt läbiproovitud tooted. Uute toodetega eksperimenteerimine jäägu turvaliste koduseinte vahele.

Päev enne reisile/matkale/randa minekut tee põhjalikum iluhooldus – koori nahka, õlita keha, tee sügavniisutavat näomaski ja toitvat juuksemaski. See aitab su nahka ja juukseid mitu päeva kaunina hoida olukordades, kus oled oma tavapärasest mugavustsoonist väljas.


Päikeseline rannapuhkus

Täiuslikuks rannapuhkuseks on vaja palju enamat kui pudel päikesekreemi ja uued bikiinid. Kolm tähtsamat märksõna, mille järgi sobivad tooted valida on: kaitse, niisuta ja niisuta.

Päikesekaitsetoodet ostes tee pisut eeltööd, mis aitab hiljem olemise mugavaks teha. Vali selline, mis on sinu naha jaoks piisava kaitsefaktoriga, niisutab tõhusalt ega jäta nahale rasvast (õlist) kihti, mille külge liiv häirivalt kleepuma hakkaks. Ka siis, kui oled tumedama nahaga ega saa kergelt päikesepõletust, ei tohiks kaitsekreemi kasutamata jätta, seda just troopilistes rannapiirkondades. Ära unusta kaitsefaktoriga huulepalsamit, et pärast puhkust ei meenutaks su kaunid roosad huuled krimpsus rosinat.

Päike, tuul, soolane mere- ja kloorine basseinivesi muudavad isegi tervisest pakatavad juuksed väga kiiresti haledaks õletuustiks, rääkimata siis õhukestest ja habrastest kiharatest. 

Kohvrit pakkides ei ole kõige tähtsam küsimus kunagi selles, mida kaasa võtta, vaid mida maha jätta.
Suvepuhkuse kosmeetikakott
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Suvepuhkuse kosmeetikakott
ALATI ILUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn