Laulja Merlyn Uusküla (32) tunnistab, et on viimastel aastatel muutunud – ta on küpsem ja rahulikum ning teab, kuhu on teel. “Mõistan üha enam, kui tähtis on oskus elada hetkes, mitte mõttetult kiirustada ja rabada,” rõhutab ta.

Ehkki väliselt muretu, ülinaiselik ja särav, on tegelikult temas peidus vana ja elutark hing. Merlyn mäletab, et oli juba lapsena justkui väike täiskasvanu, kes andis vanematele inimestele nõu, kuidas ühes või teises olukorras käituda. Ta on üheaegselt loominguline kunstihing ning ratsionaalne ärinaine. Eestis pole palju muusikuid, kes teeks hästi nii mitmeid erinevaid asju – looks laule, esineks, samas õpiks ärijuhtimist, teeks magistrikraadi, töötaks ajakirjaniku, saatejuhi ja näitlejana. Seda, et kõik on võimalik ja üks ei välista teist, kinnitab seegi, et sellal kui Merlyn võtab elu aina rahulikumalt ja peab pereloomise plaane, teeb tema ja Sven Lõhmuse uus laul “Raju reede” peadpööritavat tähelendu, kogudes fänne igas vanusegrupis. Kui veel viis-kuus aastat tagasi nautis Merlyn teadlikult vabadust, muretust ja iseseisvust, siis pärast kolmekümneseks saamist on ta valmis tõsisteks elumuutusteks.   Osalesid filmis “Päevad, mis ajasid segadusse”. Mida üheksakümnendad aastad sulle endale tähendavad? See oli lapsepõlveaeg, läksin kooli üheksakümnendate algul. Tajusin seda aega eelkõige lapse pilgu läbi. Näiteks ühest hetkest alates oli poes väga palju värvilisi asju – keekse, pudingeid, mänguasju. Osta sai kõike seda, mida ma varem polnud näinud. Minu lasteaiaaeg jäi veel Vene aega. Mäletan ka oma vanemate vaimustust, kui nad hakkasid äri tegema. Ja esimeses klassis olles käisin esimest korda Soomes. See oli tõeline “vau”-aeg, täiskasvanutele kindlasti rohkemgi. Kuna sel ajal oli eesti muusika väga populaarne, siis seda ma samuti fännasin, teadsin pea kõiki laule peast. Selle aja lindid-kassetid on mul kuskil kotis siiani alles. Kui Sven Lõhmusega “Raju reedet” tegime, siis ütlesin tallegi, et olin meeletu Mr Happymani fänn. Mulle meeldib nii üheksakümnendate eesti kui ka välismaa muusika, see ajastu on mulle väga südamelähedane. Laulja Merlyn Uusküla (32) tunnistab, et on viimastel aastatel muutunud – ta on küpsem ja rahulikum ning teab, kuhu on teel. “Mõistan üha enam, kui tähtis on oskus elada hetkes, mitte mõttetult kiirustada ja rabada,” rõhutab ta. web hosting services top

Südamega peab tundma

Kaire Uusen, fotod: Annika Pihlak

Laulja Merlyn Uusküla (32) tunnistab, et on viimastel aastatel muutunud – ta on küpsem ja rahulikum ning teab, kuhu on teel. “Mõistan üha enam, kui tähtis on oskus elada hetkes, mitte mõttetult kiirustada ja rabada,” rõhutab ta.

Südamega peab tundma

Ehkki väliselt muretu, ülinaiselik ja särav, on tegelikult temas peidus vana ja elutark hing. Merlyn mäletab, et oli juba lapsena justkui väike täiskasvanu, kes andis vanematele inimestele nõu, kuidas ühes või teises olukorras käituda.

Ta on üheaegselt loominguline kunstihing ning ratsionaalne ärinaine. Eestis pole palju muusikuid, kes teeks hästi nii mitmeid erinevaid asju – looks laule, esineks, samas õpiks ärijuhtimist, teeks magistrikraadi, töötaks ajakirjaniku, saatejuhi ja näitlejana. Seda, et kõik on võimalik ja üks ei välista teist, kinnitab seegi, et sellal kui Merlyn võtab elu aina rahulikumalt ja peab pereloomise plaane, teeb tema ja Sven Lõhmuse uus laul “Raju reede” peadpööritavat tähelendu, kogudes fänne igas vanusegrupis.

Kui veel viis-kuus aastat tagasi nautis Merlyn teadlikult vabadust, muretust ja iseseisvust, siis pärast kolmekümneseks saamist on ta valmis tõsisteks elumuutusteks.

 

Osalesid filmis “Päevad, mis ajasid segadusse”. Mida üheksakümnendad aastad sulle endale tähendavad?

See oli lapsepõlveaeg, läksin kooli üheksakümnendate algul. Tajusin seda aega eelkõige lapse pilgu läbi. Näiteks ühest hetkest alates oli poes väga palju värvilisi asju – keekse, pudingeid, mänguasju. Osta sai kõike seda, mida ma varem polnud näinud. Minu lasteaiaaeg jäi veel Vene aega.

Mäletan ka oma vanemate vaimustust, kui nad hakkasid äri tegema. Ja esimeses klassis olles käisin esimest korda Soomes. See oli tõeline “vau”-aeg, täiskasvanutele kindlasti rohkemgi.

Kuna sel ajal oli eesti muusika väga populaarne, siis seda ma samuti fännasin, teadsin pea kõiki laule peast. Selle aja lindid-kassetid on mul kuskil kotis siiani alles. Kui Sven Lõhmusega “Raju reedet” tegime, siis ütlesin tallegi, et olin meeletu Mr Happymani fänn. Mulle meeldib nii üheksakümnendate eesti kui ka välismaa muusika, see ajastu on mulle väga südamelähedane.

Laulja Merlyn Uusküla (32) tunnistab, et on viimastel aastatel muutunud – ta on küpsem ja rahulikum ning teab, kuhu on teel. “Mõistan üha enam, kui tähtis on oskus elada hetkes, mitte mõttetult kiirustada ja rabada,” rõhutab ta.
Südamega peab tundma
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Südamega peab tundma
ISIKSUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn