Frankfurt Maini ääres on rahvusvaheliste messide ja finantslinn Saksamaa südames, mida kroonib Euroopa uhkeim skyline.

Frankfurti tulles on skyline kõigile n-ö kohustuslik. Kui oled seda vaid pildilt näinud, siis oma silmaga peab selle kindlasti üle vaatama. Hilisõhtul tuledesärades on see eriti ilus. Parim vaade skyline’ile, mille kõrgeimaks hooneks on 63korruseline ja 257meetrine Messeturm, kus asub lugematu arv büroosid ja pankasid, avaneb Maini lõunapoolselt kaldalt. Linn ise pakub kõike – ajalugu, muuseume, modernset arhitektuuri, ooperit, parke, ohtralt festivale, rohkelt poodlemisvõimalusi, romantilisi jalutuskäike Maini kaldal, hingematvalt kauneid vaateid ning palju muud. Frankfurti võib nimetada kõige modernsemaks linnaks kogu Saksamaal. Siin toimub aastaringselt mitmesuguseid messe, nagu näiteks muusika- või raamatumess, rahvusvaheline autonäitus, kongressid, näitused.   Kõige menukamad festivalid Üheks tähtsamaks kultuuriürituseks võib pidada Festivali Museumsuferfest, mis toimub igal aastal augusti lõpus Maini mõlemal kaldal. Kaheksa kilomeetri pikkusel alal on üles seatud kakskümmend lava, pakutakse mitmekesist ja multikultuurset programmi erinevas stiilis elava muusikaga. Samuti müüakse palju hõrgutisi, mis pärit kogu maailmast. Selle ürituse ajal on hilisööni avatud ka kõik muuseumid. Festivali lõppu kroonib võimas ilutulestik. Pea igal aastal toimub ka festival Luminale – rahvusvaheline valguse festival, kus eredates värvides valgusinstallatsioonid muudavad avalikud hooned imelisteks kunstiteosteks – linn on õhtutundidel muinasjutuliselt kaunis. Korra aastas, enamasti veebruari lõpus või märtsi alguses, tähistamaks paastuaja algust, peetakse karnevali Fasching, mil erinevatesse kostüümidesse riietatud piduliste rongkäik suundub läbi linna. Frankfurt Maini ääres on rahvusvaheliste messide ja finantslinn Saksamaa südames, mida kroonib Euroopa uhkeim skyline. web hosting services top

Frankfurt, traditsioonidega metropol

Kelly Johanson, fotod: Pildipank 123

Frankfurt Maini ääres on rahvusvaheliste messide ja finantslinn Saksamaa südames, mida kroonib Euroopa uhkeim skyline.

Frankfurti tulles on skyline kõigile n-ö kohustuslik. Kui oled seda vaid pildilt näinud, siis oma silmaga peab selle kindlasti üle vaatama. Hilisõhtul tuledesärades on see eriti ilus. Parim vaade skyline’ile, mille kõrgeimaks hooneks on 63korruseline ja 257meetrine Messeturm, kus asub lugematu arv büroosid ja pankasid, avaneb Maini lõunapoolselt kaldalt.

Linn ise pakub kõike – ajalugu, muuseume, modernset arhitektuuri, ooperit, parke, ohtralt festivale, rohkelt poodlemisvõimalusi, romantilisi jalutuskäike Maini kaldal, hingematvalt kauneid vaateid ning palju muud. Frankfurti võib nimetada kõige modernsemaks linnaks kogu Saksamaal. Siin toimub aastaringselt mitmesuguseid messe, nagu näiteks muusika- või raamatumess, rahvusvaheline autonäitus, kongressid, näitused.

 

Kõige menukamad festivalid

Üheks tähtsamaks kultuuriürituseks võib pidada Festivali Museumsuferfest, mis toimub igal aastal augusti lõpus Maini mõlemal kaldal. Kaheksa kilomeetri pikkusel alal on üles seatud kakskümmend lava, pakutakse mitmekesist ja multikultuurset programmi erinevas stiilis elava muusikaga. Samuti müüakse palju hõrgutisi, mis pärit kogu maailmast. Selle ürituse ajal on hilisööni avatud ka kõik muuseumid. Festivali lõppu kroonib võimas ilutulestik.

Pea igal aastal toimub ka festival Luminale – rahvusvaheline valguse festival, kus eredates värvides valgusinstallatsioonid muudavad avalikud hooned imelisteks kunstiteosteks – linn on õhtutundidel muinasjutuliselt kaunis.

Korra aastas, enamasti veebruari lõpus või märtsi alguses, tähistamaks paastuaja algust, peetakse karnevali Fasching, mil erinevatesse kostüümidesse riietatud piduliste rongkäik suundub läbi linna.

Frankfurt, traditsioonidega metropol
Frankfurt Maini ääres on rahvusvaheliste messide ja finantslinn Saksamaa südames, mida kroonib Euroopa uhkeim skyline.
Frankfurt, traditsioonidega metropol
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Frankfurt, traditsioonidega metropol
PUHKUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn