Soe, särav ja omapärane on need kolm märksõna, mis iseloomustavad nii Triin Raudoja (33) ennast kui ka tema feng shui kodu väikeses maakohas metsa ääres.

Seitseteist kilomeetrit Tartu kesklinnast asub kortermaja, mille akna taga söövad metskitsed. Elukaaslane Tarmo jagab Triinuga seal loomisrõõmu. “Nime järgi on see lapse tuba,” laseb MTÜ Tähe Noorteklubi ja raamatupidamise ettevõtte juht Triin oma nakatava naeru valla. “Laps käib siin mängimas, kui tahab. Kui ta kõhus oli, siis ma mediteerisin siin toas. Seepärast valisin ka teemaks loodusläheduse. Põrandat katab looduslik sisalkiust kate. Lilled korduvad nii seinal kui ka kardinatel. Meile kummalegi ei meeldi kärtsud n-ö lastetapeedid.” Alguses ilustasid tuba ema lasteaiaaegsed kunstitööd. Nüüd on Trevor (4) ägedaid pilte teinud. Triin ja Tarmo poleks Triin ja Tarmo, kui nad pragusid laes poleks servamata laudadega varjanud. “Meil on nii, et kui ühel tuleb hull idee, siis kõigepealt itsitame koos selle üle ning seejärel teeme ära! Samas, feng shui järgi ei tohi laes olla paljad talad.” Nii ei jäänud Triinul muud üle, kui talad pitsiga katta. Feng shui kohaselt kuulub elamise parem tagumine nurk armastuse energiale. See asub lapse toas ja seal on kapp, kus hoitakse suhte jaoks tähtsaid mälestusi –pilte, fotoalbumeid ja kingitud ehteid. Soe, särav ja omapärane on need kolm märksõna, mis iseloomustavad nii Triin Raudoja (33) ennast kui ka tema feng shui kodu väikeses maakohas metsa ääres. web hosting services top

Julge ja noortepärane

Madli Zobel, fotod: Aldo Luud

Soe, särav ja omapärane on need kolm märksõna, mis iseloomustavad nii Triin Raudoja (33) ennast kui ka tema feng shui kodu väikeses maakohas metsa ääres.

Julge ja noortepärane

Seitseteist kilomeetrit Tartu kesklinnast asub kortermaja, mille akna taga söövad metskitsed. Elukaaslane Tarmo jagab Triinuga seal loomisrõõmu.

“Nime järgi on see lapse tuba,” laseb MTÜ Tähe Noorteklubi ja raamatupidamise ettevõtte juht Triin oma nakatava naeru valla. “Laps käib siin mängimas, kui tahab. Kui ta kõhus oli, siis ma mediteerisin siin toas. Seepärast valisin ka teemaks loodusläheduse. Põrandat katab looduslik sisalkiust kate. Lilled korduvad nii seinal kui ka kardinatel. Meile kummalegi ei meeldi kärtsud n-ö lastetapeedid.”

Alguses ilustasid tuba ema lasteaiaaegsed kunstitööd. Nüüd on Trevor (4) ägedaid pilte teinud. Triin ja Tarmo poleks Triin ja Tarmo, kui nad pragusid laes poleks servamata laudadega varjanud. “Meil on nii, et kui ühel tuleb hull idee, siis kõigepealt itsitame koos selle üle ning seejärel teeme ära! Samas, feng shui järgi ei tohi laes olla paljad talad.” Nii ei jäänud Triinul muud üle, kui talad pitsiga katta. Feng shui kohaselt kuulub elamise parem tagumine nurk armastuse energiale. See asub lapse toas ja seal on kapp, kus hoitakse suhte jaoks tähtsaid mälestusi –pilte, fotoalbumeid ja kingitud ehteid.

Soe, särav ja omapärane on need kolm märksõna, mis iseloomustavad nii Triin Raudoja (33) ennast kui ka tema feng shui kodu väikeses maakohas metsa ääres.
Julge ja noortepärane
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Julge ja noortepärane
KÜLAS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn