Väikesed muudatused igapäevases nahahoolduses alates sellest, kuidas ja millega pesed nägu, lõpetades sellega, mida valid toidulauale, võivad nahka noorendada.

Kaks kõige võimsamat naha enneaegse vananemise põhjustajat on päikesekiirgus ja sigaretisuits. Alles seejärel lisanduvad muud mõjurid – ebasobiv nahahooldus, haigused ja ravimid, ebatervislikud eluviisid, keskkonnasaaste jne. Seega on hea üle vaadata oma harjumuslik nahahooldusrutiin. 1.   Nahapuhastus Nägu tuleb puhastada kaks korda päevas – hommikul pärast ärkamist ja õhtul enne magamaminekut. Päevane mustus, bakterid ja meik tekitavad nahaärritust, ummistavad poore ja soodustavad vistrike teket. Jättes pidevalt õhtuse näopuhastuse vahele, viib see naha kiiresti stressi ning muudab jume väsinuks ja tuhmiks. Eeskujuks võib võtta Jaapani ja teised Idamaad, kus naha puhastamise rituaal on kõige tähtsam osa näohooldusest, mida tehakse alati ülima põhjalikkusega ja kiirustamata. Kõige tõhusamalt saad naha korralikult puhtaks, kui kasutad õrnatoimelist veega mahapestavat puhastusvahendit. Kuna 40. eluaastast hakkab rasutootmine nahas vähenema, on väga oluline, et puhastusvahend ei kuivataks nahka ja oleks nahasõbraliku pH-tasemega, mis on 5,5. Kui 10–15 minutit pärast pesemist ei teki nahal kuiv ja kiskuv tunne, siis oled leidnud oma nahale sobiva pesemisvahendi. Hommikul piisab, kui nägu leige veega loputad. Pärast seda kasuta naha pH taastamiseks näotoonikut. Väikesed muudatused igapäevases nahahoolduses alates sellest, kuidas ja millega pesed nägu, lõpetades sellega, mida valid toidulauale, võivad nahka noorendada. web hosting services top

Hoia nahka! 6 nõuannet

Karmen Tamme, foto: Pildipank 123

Väikesed muudatused igapäevases nahahoolduses alates sellest, kuidas ja millega pesed nägu, lõpetades sellega, mida valid toidulauale, võivad nahka noorendada.

Hoia nahka! 6 nõuannet

Kaks kõige võimsamat naha enneaegse vananemise põhjustajat on päikesekiirgus ja sigaretisuits. Alles seejärel lisanduvad muud mõjurid – ebasobiv nahahooldus, haigused ja ravimid, ebatervislikud eluviisid, keskkonnasaaste jne. Seega on hea üle vaadata oma harjumuslik nahahooldusrutiin.

  1. 1.   Nahapuhastus

Nägu tuleb puhastada kaks korda päevas – hommikul pärast ärkamist ja õhtul enne magamaminekut. Päevane mustus, bakterid ja meik tekitavad nahaärritust, ummistavad poore ja soodustavad vistrike teket. Jättes pidevalt õhtuse näopuhastuse vahele, viib see naha kiiresti stressi ning muudab jume väsinuks ja tuhmiks. Eeskujuks võib võtta Jaapani ja teised Idamaad, kus naha puhastamise rituaal on kõige tähtsam osa näohooldusest, mida tehakse alati ülima põhjalikkusega ja kiirustamata.

Kõige tõhusamalt saad naha korralikult puhtaks, kui kasutad õrnatoimelist veega mahapestavat puhastusvahendit. Kuna 40. eluaastast hakkab rasutootmine nahas vähenema, on väga oluline, et puhastusvahend ei kuivataks nahka ja oleks nahasõbraliku pH-tasemega, mis on 5,5. Kui 10–15 minutit pärast pesemist ei teki nahal kuiv ja kiskuv tunne, siis oled leidnud oma nahale sobiva pesemisvahendi. Hommikul piisab, kui nägu leige veega loputad. Pärast seda kasuta naha pH taastamiseks näotoonikut.

Väikesed muudatused igapäevases nahahoolduses alates sellest, kuidas ja millega pesed nägu, lõpetades sellega, mida valid toidulauale, võivad nahka noorendada.
Hoia nahka! 6 nõuannet
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Hoia nahka! 6 nõuannet
ALATI ILUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn