"Ringrajasõit on nagu matemaatika. Tippsõitjad ei tee midagi automaatselt, neil on täpselt teada, mida nad teevad."

Võiks arvata, et tippsportlase tihedas ajagraafikus lepib intervjuu kokku PR-meeskond, sponsoreid ja lennupileteid hangib mäned¾er, toitumist ja treeninguid reguleerivad spetsialistid. Aga ei. Anastassia tegeleb kõigega ise. “Ma tõesti tahaks endale mäned¾eri või vähemalt assistenti, kes kõige sellega tegeleks, kasvõi plakateid ja kleepse telliks, kuid siiani pole kedagi sellist mu ellu tulnud,” ütleb pehme hääle ja meeldiva aktsendiga Anastassia pärast magistriõpingute majandusarvestuse eksamit Tartus. Õhtul on tal ees kohtumine inimesega, kelle firmalt ta soovib sponsorlust paluda. Nädalavahetusel on treeningud Pärnus. Enne kolmapäevast Itaaliasse lendu jõuab ta ka kodust Tallinnas läbi käia. Vanemad on küll leppinud, et tütar spordiga tegeleb, kuid eelistaksid siiski, et ta trennitunnid haridusse või vähemalt mõnda naiselikumasse ja vähem ohtlikku alasse panustaks. Nõtke kaunitar on täielikult self-made staar. “Ma teen palju rohkem tööd kui mehed, sest keegi ei võta naist motospordis tõsiselt,” tunnistab Anastassia. “Olen kõik kontaktid leidnud ja suhted loonud vaid ise.” Kui Facebookis on eestlastest absoluutne tipp Kerli 600 000 like’iga, siis Instagramis teeb Anastassia Kerlile 8000ga ära ning järgijaid on tal isegi viis korda rohkem. “Ema ikka manitseb, et miks sa istud seal sotsiaalmeedias, kuid sponsoritele meeldivad internetifännid väga. Tänu sellele sain näiteks Dainese üliturvalise sõidukombe, millel on kukkudes kaelapiirkonda kaitsvad õhkpadjad, mis GPS-signaali analüüsimisel avanevad enne kokkupõrget maa või mõne muu objektiga.” "Ringrajasõit on nagu matemaatika. Tippsõitjad ei tee midagi automaatselt, neil on täpselt teada, mida nad teevad." web hosting services top

Juhuslikult maailma tippu

Madli Zobel, foto: Aldo Luud, erakogu

"Ringrajasõit on nagu matemaatika. Tippsõitjad ei tee midagi automaatselt, neil on täpselt teada, mida nad teevad."

Juhuslikult maailma tippu

Võiks arvata, et tippsportlase tihedas ajagraafikus lepib intervjuu kokku PR-meeskond, sponsoreid ja lennupileteid hangib mäned¾er, toitumist ja treeninguid reguleerivad spetsialistid. Aga ei. Anastassia tegeleb kõigega ise. “Ma tõesti tahaks endale mäned¾eri või vähemalt assistenti, kes kõige sellega tegeleks, kasvõi plakateid ja kleepse telliks, kuid siiani pole kedagi sellist mu ellu tulnud,” ütleb pehme hääle ja meeldiva aktsendiga Anastassia pärast magistriõpingute majandusarvestuse eksamit Tartus. Õhtul on tal ees kohtumine inimesega, kelle firmalt ta soovib sponsorlust paluda. Nädalavahetusel on treeningud Pärnus. Enne kolmapäevast Itaaliasse lendu jõuab ta ka kodust Tallinnas läbi käia.

Vanemad on küll leppinud, et tütar spordiga tegeleb, kuid eelistaksid siiski, et ta trennitunnid haridusse või vähemalt mõnda naiselikumasse ja vähem ohtlikku alasse panustaks. Nõtke kaunitar on täielikult self-made staar.

“Ma teen palju rohkem tööd kui mehed, sest keegi ei võta naist motospordis tõsiselt,” tunnistab Anastassia. “Olen kõik kontaktid leidnud ja suhted loonud vaid ise.”

Kui Facebookis on eestlastest absoluutne tipp Kerli 600 000 like’iga, siis Instagramis teeb Anastassia Kerlile 8000ga ära ning järgijaid on tal isegi viis korda rohkem. “Ema ikka manitseb, et miks sa istud seal sotsiaalmeedias, kuid sponsoritele meeldivad internetifännid väga. Tänu sellele sain näiteks Dainese üliturvalise sõidukombe, millel on kukkudes kaelapiirkonda kaitsvad õhkpadjad, mis GPS-signaali analüüsimisel avanevad enne kokkupõrget maa või mõne muu objektiga.”

"Ringrajasõit on nagu matemaatika. Tippsõitjad ei tee midagi automaatselt, neil on täpselt teada, mida nad teevad."
Juhuslikult maailma tippu
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Juhuslikult maailma tippu
ELUJULGUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn