Mis on eesnäärmemassaa¾? See on võimalus, et sinu mees pole nende tuhande mehe seas, kes Eestis igal aastal eesnäärmevähki haigestuvad.

Eesnäärmemassaa¾ jagatakse rangelt kaheks vastavalt selle eesmärgile: meditsiiniliselt põletikulise eesnäärme tühjendamiseks ja seksuaalselt stimuleerivaks. “Tartu Ülikooli Kliinikumi meestekliinik tegeleb massaa¾iga ravi otstarbel: põletikulised eesnäärme osad on ummistunud ning seisev sekreet takistab paranemist,” selgitab meestekliiniku juht, androloog-uroloog doktor Margus Punab. Vahemärkusena: androloog tegeleb mehe viljakusega seonduvaga, uroloogia seevastu on kirurgia haru, mis tegeleb kuse- ja suguelunditega seotud probleemidega nii meestel kui ka naistel. “Protseduuri käigus eralduva sekreedi analüüsimisel laboris saamegi öelda, kas eesnääre on haige või terve,” jätkab dr Punab. “On vanu põletikke, mis muul moel ei tühjene. Sugueluga läheb tühjaks küll eesnäärme terve osa, kuid umbes osad mitte. Loomulikult on eesnäärmepõletiku ravis kasutusel ka tablettravi, kuid seegi ei tühjenda umbes osi.” Eesnääre on umbes kastanimuna suurune ja kurgumandliga sarnase ehitusega organ mehe vaagnas. Kui munandites valmivad spermatosoidid, siis eesnäärmesekreet – mida on seemnepurskes mahuliselt umbes kolmandik – on sperme kaitsva toimega vedelik. Eesnäärme kohal asub põis ning kusejuha põiest peenisesse läheb läbi eesnäärme, seega peavad eesnäärmelihased tagama, et põis oleks seemnepurske ajal suletud ja vastupidi. Nagu telereklaamidest teada, ei pruugi eesnääre vanuse kasvades oma ülesandega enam täiuslikult toime tulla, on suurenenud ning takistab uriini väljumist ka siis, kui mees soovib seda teha. Mis on eesnäärmemassaa¾? See on võimalus, et sinu mees pole nende tuhande mehe seas, kes Eestis igal aastal eesnäärmevähki haigestuvad. web hosting services top

Peidust nähtavale

Madli Zobel, foto: Pildipank123

Mis on eesnäärmemassaa¾? See on võimalus, et sinu mees pole nende tuhande mehe seas, kes Eestis igal aastal eesnäärmevähki haigestuvad.

Peidust nähtavale

Eesnäärmemassaa¾ jagatakse rangelt kaheks vastavalt selle eesmärgile: meditsiiniliselt põletikulise eesnäärme tühjendamiseks ja seksuaalselt stimuleerivaks. “Tartu Ülikooli Kliinikumi meestekliinik tegeleb massaa¾iga ravi otstarbel: põletikulised eesnäärme osad on ummistunud ning seisev sekreet takistab paranemist,” selgitab meestekliiniku juht, androloog-uroloog doktor Margus Punab.
Vahemärkusena: androloog tegeleb mehe viljakusega seonduvaga, uroloogia seevastu on kirurgia haru, mis tegeleb kuse- ja suguelunditega seotud probleemidega nii meestel kui ka naistel.
“Protseduuri käigus eralduva sekreedi analüüsimisel laboris saamegi öelda, kas eesnääre on haige või terve,” jätkab dr Punab. “On vanu põletikke, mis muul moel ei tühjene. Sugueluga läheb tühjaks küll eesnäärme terve osa, kuid umbes osad mitte. Loomulikult on eesnäärmepõletiku ravis kasutusel ka tablettravi, kuid seegi ei tühjenda umbes osi.”
Eesnääre on umbes kastanimuna suurune ja kurgumandliga sarnase ehitusega organ mehe vaagnas. Kui munandites valmivad spermatosoidid, siis eesnäärmesekreet – mida on seemnepurskes mahuliselt umbes kolmandik – on sperme kaitsva toimega vedelik. Eesnäärme kohal asub põis ning kusejuha põiest peenisesse läheb läbi eesnäärme, seega peavad eesnäärmelihased tagama, et põis oleks seemnepurske ajal suletud ja vastupidi.
Nagu telereklaamidest teada, ei pruugi eesnääre vanuse kasvades oma ülesandega enam täiuslikult toime tulla, on suurenenud ning takistab uriini väljumist ka siis, kui mees soovib seda teha.

Mis on eesnäärmemassaa¾? See on võimalus, et sinu mees pole nende tuhande mehe seas, kes Eestis igal aastal eesnäärmevähki haigestuvad.
Peidust nähtavale
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Peidust nähtavale
TERVIS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn