Surematuse taimeks nimetatud aloe vera on üks väga paljudest aaloeliikidest, millel ainsana on imelised põletikuvastased, puhastavad, antibakteriaalsed, kudesid taastavad, valuvaigistavad ja ravivad omadused.

Aaloe paksudes lehtedes peituv läbipaistev geel koosneb 96% ulatuses veest, sisaldades toitvat A-, B- ja C-vitamiini ning 18 erinevat inimesele vajalikku aminohapet. Kuigi aaloe on eelkõige tuntud põletuse- ja päevitusjärgses naharavis, aitab see tõhusalt leevendada ka putukahammustusi, parandada marrastusi ning muid väiksemaid nahavigastusi. Aaloe on väga hinnatud koostisaine akneravis, kuna sisaldab suures koguses antibakteriaalse ja põletikuvastase toimega fütohormoone ning uute rakkude kasvu stimuleerivaid polüsahhariide, mis kiirendavad paranemisprotsessi ja takistavad armistumist. Aloe vera on seda tüüpi niisutaja, mis sobib suurepäraselt ka rasusele nahale seda “raskeks” muutmata. Aaloe omadused teevad sellest laialt kasutatava koostisaine mitte ainult naha- vaid ka juuksehoolduses. Sel on juuksekasvu turgutav toime, kuna aaloes sisalduvad proteolüütilised ensüümid (proteaasid) eemaldavad peanahalt surnud rakke ning aitavad kaasa uute tekkimisele. Nimelt see võimaldabki juuste kasvu kiirenemist. Sama ensüümi tõttu on aloe vera sagedane koostisosa ka kõõmavastastes šampoonides. Kõõma tekkel võib olla erinevaid algpõhjusi – rasune peanahk, surnud naharakkude ladestumine, infektsioon jne, kuid aaloe aitab iga probleemi puhul. See puhastab tõhusalt peanaha rasust ja surnud naharakkude ladestustest ning vähendab kõõmast põhjustatud sügelust. Aaloe antimikroobsed ja põletikuvastased omadused aitavad võidelda infektsioonidega ja rahustavad peanahka. Surematuse taimeks nimetatud aloe vera on üks väga paljudest aaloeliikidest, millel ainsana on imelised põletikuvastased, puhastavad, antibakteriaalsed, kudesid taastavad, valuvaigistavad ja ravivad omadused. web hosting services top

Aloe Vera

Karmen Tamme, foto: Pildipank123

Surematuse taimeks nimetatud aloe vera on üks väga paljudest aaloeliikidest, millel ainsana on imelised põletikuvastased, puhastavad, antibakteriaalsed, kudesid taastavad, valuvaigistavad ja ravivad omadused.

Aloe Vera

Aaloe paksudes lehtedes peituv läbipaistev geel koosneb 96% ulatuses veest, sisaldades toitvat A-, B- ja C-vitamiini ning 18 erinevat inimesele vajalikku aminohapet. Kuigi aaloe on eelkõige tuntud põletuse- ja päevitusjärgses naharavis, aitab see tõhusalt leevendada ka putukahammustusi, parandada marrastusi ning muid väiksemaid nahavigastusi. Aaloe on väga hinnatud koostisaine akneravis, kuna sisaldab suures koguses antibakteriaalse ja põletikuvastase toimega fütohormoone ning uute rakkude kasvu stimuleerivaid polüsahhariide, mis kiirendavad paranemisprotsessi ja takistavad armistumist. Aloe vera on seda tüüpi niisutaja, mis sobib suurepäraselt ka rasusele nahale seda “raskeks” muutmata.

Aaloe omadused teevad sellest laialt kasutatava koostisaine mitte ainult naha- vaid ka juuksehoolduses. Sel on juuksekasvu turgutav toime, kuna aaloes sisalduvad proteolüütilised ensüümid (proteaasid) eemaldavad peanahalt surnud rakke ning aitavad kaasa uute tekkimisele. Nimelt see võimaldabki juuste kasvu kiirenemist.

Sama ensüümi tõttu on aloe vera sagedane koostisosa ka kõõmavastastes šampoonides. Kõõma tekkel võib olla erinevaid algpõhjusi – rasune peanahk, surnud naharakkude ladestumine, infektsioon jne, kuid aaloe aitab iga probleemi puhul. See puhastab tõhusalt peanaha rasust ja surnud naharakkude ladestustest ning vähendab kõõmast põhjustatud sügelust. Aaloe antimikroobsed ja põletikuvastased omadused aitavad võidelda infektsioonidega ja rahustavad peanahka.

Surematuse taimeks nimetatud aloe vera on üks väga paljudest aaloeliikidest, millel ainsana on imelised põletikuvastased, puhastavad, antibakteriaalsed, kudesid taastavad, valuvaigistavad ja ravivad omadused.
Aloe Vera
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Aloe Vera
FOOKUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn