Näomask taastab stressirohkel ajal naha sära või turgutab selle üles enne tähtsat sündmust.

Imet võib teha nii igavest noorust lubav tipptehnoloogiline saavutus kallihinnalises topsikeses kui ka kodustes tingimustes kokkusegatud maasika-kurgi-mis-iganes-segu. Selleks et heast näomaskist kogu võlujõud välja pigistada, tuleb teha paar ettevalmistavat sammu. Maski on hea teha pärast vanni, sauna või dušši, kui nahk on niiske ja soe. Kasuta õrnatoimelist koorivat kreemi või ensüümkoorivat maski, loputa hoolikalt ning kuivata nahk. Soe veeaur aitab avada poorid ning kooriv kreem saab kerge vaevaga eemaldada nahale kogunenud mustuse, rasu ja surnud naharakud. Alles siis on aeg mask näole (ja kaelale!) kanda – kui maski on ohtramalt, siis ka dekolteele. Savimaskide ja muude puhastavate-kuivatavate maskide puhul piirdu siiski vaid probleemsete piirkondadega. Näomask taastab stressirohkel ajal naha sära või turgutab selle üles enne tähtsat sündmust. web hosting services top

Maskid näol

Karmen Tamme, foto: Pildipank123

Näomask taastab stressirohkel ajal naha sära või turgutab selle üles enne tähtsat sündmust.

Maskid näol

Imet võib teha nii igavest noorust lubav tipptehnoloogiline saavutus kallihinnalises topsikeses kui ka kodustes tingimustes kokkusegatud maasika-kurgi-mis-iganes-segu.

Selleks et heast näomaskist kogu võlujõud välja pigistada, tuleb teha paar ettevalmistavat sammu. Maski on hea teha pärast vanni, sauna või dušši, kui nahk on niiske ja soe. Kasuta õrnatoimelist koorivat kreemi või ensüümkoorivat maski, loputa hoolikalt ning kuivata nahk. Soe veeaur aitab avada poorid ning kooriv kreem saab kerge vaevaga eemaldada nahale kogunenud mustuse, rasu ja surnud naharakud. Alles siis on aeg mask näole (ja kaelale!) kanda – kui maski on ohtramalt, siis ka dekolteele. Savimaskide ja muude puhastavate-kuivatavate maskide puhul piirdu siiski vaid probleemsete piirkondadega.

Näomask taastab stressirohkel ajal naha sära või turgutab selle üles enne tähtsat sündmust.
Maskid näol
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Maskid näol
ALATI ILUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn