Sügistalvisteks märksõnadeks on individuaalsus, loomulikkus, tumedad toonid, sädelus ja metalliläige.

Meik Sügishooaja kõige tähelepanuväärsem detail jumestuses on huuled – mustjaspunased, gootilikult tumedad või lausa süsimustad. Kui eelistad pisut vähem tähelepanu, siis vali puhas kirgas punane, seesama, mis juba kevadsuvisel hooajal hitiks sai. Naturaalsema tulemuse saamiseks tupsuta seda huultele sõrmedega ning pühi huulte keskosast värvi kergelt vähemaks, ei ole vaja pliiatsit ega pintslit. Silmade puhul on kõige tähtsam töövahend lainer või silmapliiats – eelistatult süsimust. Tugevalt mustaga raamistatud silmad on seksikad ja jõulised, mis sobivad julgetele naistele. Pehmelt suitsuse tulemuse jaoks hajuta lainer nii ülemiste kui alumiste ripsmete vahele ja värvi sellega ka silma limaskesta äär. Klassikaliselt kurvikas ja peenelt väljajoonistatud lainer ei kao moest kunagi ning on alati stiilne valik. Ripsmed värvi uhkelt mustaks, pikaks ja tihedaks! Silmadel sillerdav sädelus sobib suurepäraselt ka täiskasvanud naistele. Kanna niiske pintsliga veidi kuldset sädelust silma sisenurka või hajuta seda pruunikashalli suitsusilma peale, miks mitte ka huultele. Metalliktoonides lauvärvid on teine võimalus, mis hooaja trendisuunda suurepäraselt esindavad, eriti kui glitter-sära ei suuda sind võluda. Pronksjalt pruunikad, hallid, küpsed lillad ja tumedad sinised on selle sügise värvid. Sügistalvisteks märksõnadeks on individuaalsus, loomulikkus, tumedad toonid, sädelus ja metalliläige. web hosting services top

Meik, värvid ja stiil

Karmen Tamme, fotod: Pildipank 123

Sügistalvisteks märksõnadeks on individuaalsus, loomulikkus, tumedad toonid, sädelus ja metalliläige.

Meik, värvid ja stiil

Meik

Sügishooaja kõige tähelepanuväärsem detail jumestuses on huuled – mustjaspunased, gootilikult tumedad või lausa süsimustad.

Kui eelistad pisut vähem tähelepanu, siis vali puhas kirgas punane, seesama, mis juba kevadsuvisel hooajal hitiks sai. Naturaalsema tulemuse saamiseks tupsuta seda huultele sõrmedega ning pühi huulte keskosast värvi kergelt vähemaks, ei ole vaja pliiatsit ega pintslit.

Silmade puhul on kõige tähtsam töövahend lainer või silmapliiats – eelistatult süsimust. Tugevalt mustaga raamistatud silmad on seksikad ja jõulised, mis sobivad julgetele naistele. Pehmelt suitsuse tulemuse jaoks hajuta lainer nii ülemiste kui alumiste ripsmete vahele ja värvi sellega ka silma limaskesta äär. Klassikaliselt kurvikas ja peenelt väljajoonistatud lainer ei kao moest kunagi ning on alati stiilne valik. Ripsmed värvi uhkelt mustaks, pikaks ja tihedaks!

Silmadel sillerdav sädelus sobib suurepäraselt ka täiskasvanud naistele. Kanna niiske pintsliga veidi kuldset sädelust silma sisenurka või hajuta seda pruunikashalli suitsusilma peale, miks mitte ka huultele. Metalliktoonides lauvärvid on teine võimalus, mis hooaja trendisuunda suurepäraselt esindavad, eriti kui glitter-sära ei suuda sind võluda. Pronksjalt pruunikad, hallid, küpsed lillad ja tumedad sinised on selle sügise värvid.

Sügistalvisteks märksõnadeks on individuaalsus, loomulikkus, tumedad toonid, sädelus ja metalliläige.
Meik, värvid ja stiil
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Meik, värvid ja stiil
ALATI ILUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn