"Olen ikka laulnud, nii palju kui ma ennast mäletan," sõnab lauljatarist lasteaiaõpetaja Kaidi Feldmann (29), sõites igal võimalusel Tõstamaalt Tallinna bändi Kaidi & Barn Brothers proovi.

Bändist, kus mängivad vilunud elukutselised muusikud, oli ta vaid unistanud, aimamata, et see võiks võimalik olla - just sellisena, nagu ta soovinud oli. Juhtumisi oli üks kontserdikorraldaja näinud Kaidi esinemist Superstaari-saates, kus ta mõlemal korral kantrimuusikat esitas, ta kutsus noore lauljatari osalema Johnny Cashi tribuutkontserdile. Seal tutvus ta kitarristi Ivar Kannelmäega, keda Kaidi küll teadis varasemast ajast, sest oli fännanud ansamblit Los Desperados, kus Ivar mängis. "Hiljem kutsuti mind veel Johnny Cashi üritustele ning kuna minu ja Ivari muusikamaitse ning koos toimimine sobis hästi, siis mõtlesime koostööd edasi arendama hakata." Kuigi Kaidile meeldib igasugune muusika, siis iseäranis hingelähedane on talle just kantri. Miks, ei oska ta isegi põhjendada, kuigi on selle üle mõelnud. Oluliseks mõjutajaks peab ta oma vanaisa, kes noorpõlves samuti muusikaga tegeles. "Suved veetsin alati Tartus vanavanemate juures. Vanaisal oli tohutu vinüülplaatide kogu, kust ta lasi mulle erinevaid muusikapalasid ja -stiile. Sealt saigi ilmselt minu muusikahuvi alguse, aga kui kantri mängib, siis tekib mul tunne, justkui oleksin kodus," põhjendab ta, olles kuulanud palju erinevaid kantriartiste. Aja jooksul on mõistagi tema lemmikud muutunud, ent praegu on Kaidi enda jaoks taasavastanud bluegrass-bändi Alison Krauss and Union Station. "Alison Kraussi hääl on minus alati külmavärinaid tekitanud ning teeb seda tänasena. Kantriartiste, keda mulle meeldib kuulata, on tegelikult tohutult palju. Lapselpõlves tõi mulle kantriplaate ja kogumikke isa, kes käis tihti töö tõttu välismaal. Ja mul oli ka üks sõber, kes tõmbas internetist plaadile kantrimuusikat, mida ma muudkui kuulasin ning peegli ees, kamm käes, kaasa laulda üritasin. Temal oli arvuti, mida minul tol ajal ei olnud. Kümme aastat tagasi Elleri muusikakooli minnes avastasin ma ka YouTube'i ega suutnud ära imestada, et saan kõiki artiste ka vaadata." "Olen ikka laulnud, nii palju kui ma ennast mäletan," sõnab lauljatarist lasteaiaõpetaja Kaidi Feldmann (29), sõites igal võimalusel Tõstamaalt Tallinna bändi Kaidi & Barn Brothers proovi. web hosting services top

Kõik juhtub põhjusega

Tiina Lang, fotod: Eduards Glotovs

"Olen ikka laulnud, nii palju kui ma ennast mäletan," sõnab lauljatarist lasteaiaõpetaja Kaidi Feldmann (29), sõites igal võimalusel Tõstamaalt Tallinna bändi Kaidi & Barn Brothers proovi.

Kõik juhtub põhjusega

Bändist, kus mängivad vilunud elukutselised muusikud, oli ta vaid unistanud, aimamata, et see võiks võimalik olla - just sellisena, nagu ta soovinud oli. Juhtumisi oli üks kontserdikorraldaja näinud Kaidi esinemist Superstaari-saates, kus ta mõlemal korral kantrimuusikat esitas, ta kutsus noore lauljatari osalema Johnny Cashi tribuutkontserdile. Seal tutvus ta kitarristi Ivar Kannelmäega, keda Kaidi küll teadis varasemast ajast, sest oli fännanud ansamblit Los Desperados, kus Ivar mängis. "Hiljem kutsuti mind veel Johnny Cashi üritustele ning kuna minu ja Ivari muusikamaitse ning koos toimimine sobis hästi, siis mõtlesime koostööd edasi arendama hakata."

Kuigi Kaidile meeldib igasugune muusika, siis iseäranis hingelähedane on talle just kantri. Miks, ei oska ta isegi põhjendada, kuigi on selle üle mõelnud. Oluliseks mõjutajaks peab ta oma vanaisa, kes noorpõlves samuti muusikaga tegeles. "Suved veetsin alati Tartus vanavanemate juures. Vanaisal oli tohutu vinüülplaatide kogu, kust ta lasi mulle erinevaid muusikapalasid ja -stiile. Sealt saigi ilmselt minu muusikahuvi alguse, aga kui kantri mängib, siis tekib mul tunne, justkui oleksin kodus," põhjendab ta, olles kuulanud palju erinevaid kantriartiste.

Aja jooksul on mõistagi tema lemmikud muutunud, ent praegu on Kaidi enda jaoks taasavastanud bluegrass-bändi Alison Krauss and Union Station. "Alison Kraussi hääl on minus alati külmavärinaid tekitanud ning teeb seda tänasena. Kantriartiste, keda mulle meeldib kuulata, on tegelikult tohutult palju. Lapselpõlves tõi mulle kantriplaate ja kogumikke isa, kes käis tihti töö tõttu välismaal. Ja mul oli ka üks sõber, kes tõmbas internetist plaadile kantrimuusikat, mida ma muudkui kuulasin ning peegli ees, kamm käes, kaasa laulda üritasin. Temal oli arvuti, mida minul tol ajal ei olnud. Kümme aastat tagasi Elleri muusikakooli minnes avastasin ma ka YouTube'i ega suutnud ära imestada, et saan kõiki artiste ka vaadata."

"Olen ikka laulnud, nii palju kui ma ennast mäletan," sõnab lauljatarist lasteaiaõpetaja Kaidi Feldmann (29), sõites igal võimalusel Tõstamaalt Tallinna bändi Kaidi & Barn Brothers proovi.
Kõik juhtub põhjusega
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Kõik juhtub põhjusega
ELUJULGUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn