“Kõik, kes meie maja näevad, ütlevad: “Oi, kui väike!” Tegelikult on see sada nelikümmend ruutmeetrit ja täpselt selline, nagu meile vaja,” sõnab Energia Avastuskeskuse turundusjuht Kristiina Raid.

Tänavalt uudistades kahekorruselise maja suurust tõepoolest ei taju, ent ukse avades satud avarasse valgusküllusesse ja võluvasse hubasusse, kus kõik on läbimõeldud ja harmooniline: maja ruumijaotus, valguslahendused ja maitsekas sisustus, kuigi Kristiina end supersisustajaks ei pea. Samas hoiab ta pilku mõnel netilehel, träni oma elamisse soetamata. Nii on ka näiteks õdusust lisavad küünlahoidjad põlevate küünalde või lillepotid vähenõudlike Vahemere-äärsete puituvate ripptaimedega, mis paarikaupa avatud ruumi ilmestavad, hoolikalt valitud. Detailid ei koorma, kuhju ega väsita. Üksjagu on elamises ka asju, mida on keegi teine kuskilt toonud. “Hea sõbranna kinkis vaasid, öeldes, et need sobivad siia,” viitab Kristiina köögikapi serval olevale kuldse helgiga tahukapaarile. “See on meie neljas kodu. Esimene oli hästi pisikene, ema-isa poolt kaasa antud väike armas korter. Sealt oleme kahekesi mehega edasi roninud,” jutustab Kristiina, kes abiellus juba 20aastaselt. “Vajaduste suurenedes liikusime edasi. Teise lapse sündides tekkis tunne, et kindlasti peab meil maja olema, kus saaks lumememme teha, kuigi meil oli hästi ilus korter Kadriorus, millega olime väga rahul.” Ise peab ta kodu eelkõige soojaks laadimise kohaks, kuhu ka lapsed ja külalised tulla tahavad. “Mulle tohutult meeldib külalisi vastu võtta,” ütleb ta, lisades, et perekondlikuks koosolemise paigaks on kujunenud hoopis talve- ja suvekodu Otepääl, kuhu võimalusel nädalavahetuseks sõidetakse. Tallinnas on kõigil argipäeviti oma kohustused, hobid ja õhtutundidel sageli töö, mistõttu polegi piisavalt mahti üksteisele pühenduda. “Kõik, kes meie maja näevad, ütlevad: “Oi, kui väike!” Tegelikult on see sada nelikümmend ruutmeetrit ja täpselt selline, nagu meile vaja,” sõnab Energia Avastuskeskuse turundusjuht Kristiina Raid. web hosting services top

Kodu nagu vaja

Tiina Lang, fotod: Kalev Lilleorg

“Kõik, kes meie maja näevad, ütlevad: “Oi, kui väike!” Tegelikult on see sada nelikümmend ruutmeetrit ja täpselt selline, nagu meile vaja,” sõnab Energia Avastuskeskuse turundusjuht Kristiina Raid.

Kodu nagu vaja

Tänavalt uudistades kahekorruselise maja suurust tõepoolest ei taju, ent ukse avades satud avarasse valgusküllusesse ja võluvasse hubasusse, kus kõik on läbimõeldud ja harmooniline: maja ruumijaotus, valguslahendused ja maitsekas sisustus, kuigi Kristiina end supersisustajaks ei pea. Samas hoiab ta pilku mõnel netilehel, träni oma elamisse soetamata. Nii on ka näiteks õdusust lisavad küünlahoidjad põlevate küünalde või lillepotid vähenõudlike Vahemere-äärsete puituvate ripptaimedega, mis paarikaupa avatud ruumi ilmestavad, hoolikalt valitud. Detailid ei koorma, kuhju ega väsita. Üksjagu on elamises ka asju, mida on keegi teine kuskilt toonud. “Hea sõbranna kinkis vaasid, öeldes, et need sobivad siia,” viitab Kristiina köögikapi serval olevale kuldse helgiga tahukapaarile.

“See on meie neljas kodu. Esimene oli hästi pisikene, ema-isa poolt kaasa antud väike armas korter. Sealt oleme kahekesi mehega edasi roninud,” jutustab Kristiina, kes abiellus juba 20aastaselt. “Vajaduste suurenedes liikusime edasi. Teise lapse sündides tekkis tunne, et kindlasti peab meil maja olema, kus saaks lumememme teha, kuigi meil oli hästi ilus korter Kadriorus, millega olime väga rahul.”

Ise peab ta kodu eelkõige soojaks laadimise kohaks, kuhu ka lapsed ja külalised tulla tahavad. “Mulle tohutult meeldib külalisi vastu võtta,” ütleb ta, lisades, et perekondlikuks koosolemise paigaks on kujunenud hoopis talve- ja suvekodu Otepääl, kuhu võimalusel nädalavahetuseks sõidetakse. Tallinnas on kõigil argipäeviti oma kohustused, hobid ja õhtutundidel sageli töö, mistõttu polegi piisavalt mahti üksteisele pühenduda.

“Kõik, kes meie maja näevad, ütlevad: “Oi, kui väike!” Tegelikult on see sada nelikümmend ruutmeetrit ja täpselt selline, nagu meile vaja,” sõnab Energia Avastuskeskuse turundusjuht Kristiina Raid.
Kodu nagu vaja
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Kodu nagu vaja
KÜLAS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn