Aeg on end üles lüüa ning pühitseda vana aasta lõppu ja uue saabumist kullakarvalise ilutulestikuga!

Selle hooaja moetrendid soosivad väga sädelust ja metalliktoone nii jumestuses, soenguehetes kui ka küünelakkide valikus. Kuldses või hõbedases glitter-säras küüned mõjuvad peokleiti kandes glamuurse aksessuaarina ning sätendav lauvärv sobib absoluutselt igas vanuses naisele, oleneb vaid kogusest. Õrnalt roosaka alatooniga valgustpeegeldav särakreem või -puuder loob põsesarnadele kantuna noorusliku ja terve jume ning kaunistab iga nahatooni. Väike kogus särakreemi hajutatuna paljastele õlgadele ja käsivartele annab valgusega mängeldes nahale imekauni kuma. Ükskõik, kas kavatsed minna pidulikule uusaastaballile või veedad aega sõprade seltsis, natuke sära ja sillerdust kulub talvisesse pühadeaega alati ära. Aeg on end üles lüüa ning pühitseda vana aasta lõppu ja uue saabumist kullakarvalise ilutulestikuga! web hosting services top

Sära ja sädelus

Karmen Tamme; fotod: Pildipank 123

Aeg on end üles lüüa ning pühitseda vana aasta lõppu ja uue saabumist kullakarvalise ilutulestikuga!

Sära ja sädelus

Selle hooaja moetrendid soosivad väga sädelust ja metalliktoone nii jumestuses, soenguehetes kui ka küünelakkide valikus. Kuldses või hõbedases glitter-säras küüned mõjuvad peokleiti kandes glamuurse aksessuaarina ning sätendav lauvärv sobib absoluutselt igas vanuses naisele, oleneb vaid kogusest. Õrnalt roosaka alatooniga valgustpeegeldav särakreem või -puuder loob põsesarnadele kantuna noorusliku ja terve jume ning kaunistab iga nahatooni. Väike kogus särakreemi hajutatuna paljastele õlgadele ja käsivartele annab valgusega mängeldes nahale imekauni kuma.

Ükskõik, kas kavatsed minna pidulikule uusaastaballile või veedad aega sõprade seltsis, natuke sära ja sillerdust kulub talvisesse pühadeaega alati ära.

Aeg on end üles lüüa ning pühitseda vana aasta lõppu ja uue saabumist kullakarvalise ilutulestikuga!
Sära ja sädelus
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Sära ja sädelus
FOOKUSES

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn