“Kui suudad hoida enam-vähem tasakaalus aja, mille pühendad tööle ja perele, siis kõik toimib,” täheldab Eesti Draamateatri näitleja Britta Soll (32), kuigi mingi aja võib olla fookus rohkem ühel ja vähem teisel.

“Olen vana kooli inimene, mulle meeldib kalendermärkmikku kõik kirja panna. Nii seda, mis tuleb, kui seda, mis toimus,” avaldab Britta, pelgamata mõjuda klikiaegsena kõikide elektrooniliste vidinate eelistajate keskel, kes paberi ja pliiatsi juba eelmisel sajandil hülgasid. “Ja mulle meeldib tagantjärele vaadata, mis paar aastat tagasi toimus või mida ma ühel või teisel päeval tegin. Meeldib planeerida, ma naudin seda. Mõtlen oma päevad läbi.” See on vajalik, sest ajal on kombeks hajuda märkamatu lendlevusega ja tuletada seda kunagi erinevas tonaalsuses meelde. Ajakadu teadvustanuna on Britta püüdnud keskenduda olulisele. “Kummagi lapse – nelja ja poole aastase Sofie ja kaheaastase Elize – esimese eluaasta olen pühendanud ainult neile. Pole tööd teinud ega seltskondlik olnud, aga sellest ei ole midagi, sest järgmised aastad saan ma seda jälle olla.” Lapsed on õpetanud talle kannatlikkust. “Ma pole alati kõige rahulikum ema, aga see ajendab iseendaga väga palju tööd tegema,” sõnab Britta, pidades väsimusest või muudest asjaoludest tingitud kohatist närvilisust ka normaalseks, sest keegi ei ole üliinimene, “aga ma ei võta seda enam nii tõsiselt. Lapsed on ju hoitud ja armastatud.” Ise arvab ta, et on olnud emana ehk liiga leebe, mida tüdrukud kipuvad ära kasutama. “Abikaasal ei ole nendega mingit probleemi. Kui tema on lastega kodus, siis keegi ei jonni, kõik on triks-traks. Mina ennast ilmselt piisavalt ei kehtesta või pole reeglid piisavalt paigas. Samas – kellega nad kõige enam aega veedavad, sellega ka lubavad endale kõige rohkem.” Üks sõbranna lohutas aga Brittat: see näitab, et lapsed tunnevad end temaga väga turvaliselt, lubades kõik oma emotsioonid endast välja. “Kui suudad hoida enam-vähem tasakaalus aja, mille pühendad tööle ja perele, siis kõik toimib,” täheldab Eesti Draamateatri näitleja Britta Soll (32), kuigi mingi aja võib olla fookus rohkem ühel ja vähem teisel. web hosting services top

Tasakaalumäng

Tiina Lang, fotod: Sirje Sinisoo

“Kui suudad hoida enam-vähem tasakaalus aja, mille pühendad tööle ja perele, siis kõik toimib,” täheldab Eesti Draamateatri näitleja Britta Soll (32), kuigi mingi aja võib olla fookus rohkem ühel ja vähem teisel.

Tasakaalumäng

“Olen vana kooli inimene, mulle meeldib kalendermärkmikku kõik kirja panna. Nii seda, mis tuleb, kui seda, mis toimus,” avaldab Britta, pelgamata mõjuda klikiaegsena kõikide elektrooniliste vidinate eelistajate keskel, kes paberi ja pliiatsi juba eelmisel sajandil hülgasid. “Ja mulle meeldib tagantjärele vaadata, mis paar aastat tagasi toimus või mida ma ühel või teisel päeval tegin. Meeldib planeerida, ma naudin seda. Mõtlen oma päevad läbi.” See on vajalik, sest ajal on kombeks hajuda märkamatu lendlevusega ja tuletada seda kunagi erinevas tonaalsuses meelde. Ajakadu teadvustanuna on Britta püüdnud keskenduda olulisele. “Kummagi lapse – nelja ja poole aastase Sofie ja kaheaastase Elize – esimese eluaasta olen pühendanud ainult neile. Pole tööd teinud ega seltskondlik olnud, aga sellest ei ole midagi, sest järgmised aastad saan ma seda jälle olla.”

Lapsed on õpetanud talle kannatlikkust. “Ma pole alati kõige rahulikum ema, aga see ajendab iseendaga väga palju tööd tegema,” sõnab Britta, pidades väsimusest või muudest asjaoludest tingitud kohatist närvilisust ka normaalseks, sest keegi ei ole üliinimene, “aga ma ei võta seda enam nii tõsiselt. Lapsed on ju hoitud ja armastatud.” Ise arvab ta, et on olnud emana ehk liiga leebe, mida tüdrukud kipuvad ära kasutama. “Abikaasal ei ole nendega mingit probleemi. Kui tema on lastega kodus, siis keegi ei jonni, kõik on triks-traks. Mina ennast ilmselt piisavalt ei kehtesta või pole reeglid piisavalt paigas. Samas – kellega nad kõige enam aega veedavad, sellega ka lubavad endale kõige rohkem.” Üks sõbranna lohutas aga Brittat: see näitab, et lapsed tunnevad end temaga väga turvaliselt, lubades kõik oma emotsioonid endast välja.

“Kui suudad hoida enam-vähem tasakaalus aja, mille pühendad tööle ja perele, siis kõik toimib,” täheldab Eesti Draamateatri näitleja Britta Soll (32), kuigi mingi aja võib olla fookus rohkem ühel ja vähem teisel.
Tasakaalumäng
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Tasakaalumäng
ISIKSUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn