Jaanuari horoskoop

Mida tõotab tulekuke aasta?
Pikemalt iga tähemärgi kohta loe ajakirjast.

Jaanuari horoskoop

Kaljukits

Su taevasest patroonist Saturn on heas tasakaalus Merkuuri ja Neptuuniga, mis on stardiks hea pagas. Aga esialgu on vaja olla tubli sõdur vaid oma võitlusväljal, vaprateks äkksööstudega sellest väljapoole on veel aega. Mõtle, vae, pea plaani. 

 

Veevalaja

Pärast sündmuste- ja muljeterikast aastavahetust mõjub kerge tülpimus omamoodi ergutavalt – päris tore on jälle hoopis asisematest adrakurgedest haarata. Omajagu tänu lõppenud aastal saadud õppetundidele, oled finiši ajaks seadnud kõik parajasti käe järgi, prioriteedid vajalikku ritta, nii et pärast starti pole raskusi ei hakkamasaamise ega ajagraafikust kinnipidamisega.

Kalad

Kuu esimeses kolmandikus oled Uraani mõjuväljas, mis tagab mõtteselguse, hea analüüsivõime, kokkuvõttes suurepärase sisemise tasakaalu. Muidugi haud ambitsioonikaid plaane ja nagu enamasti ikka selliseid, mis tooksid eelkõige materiaalset tulu. Hästi teed, et neisse mitte kedagi pühendama ei rutta, sest pead oma kavatsustele pinnase ette valmistama.

Jäär

Paar esimest nädalat oled hästi keskendunud ja üllatavalt heas tasakaalus – tänu Jupiteri ja Saturni koosmõjule. Spontaansetest aruteludest kollektiivis on, millega arvestada. 16.–17. jaanuaril, mil Kuu läbib sinu tähtkuju, kahaneb ja tugevneb Marsi mõju.

 

Sõnn

Uraani soosing aastat alustades on hea näitaja – oled tasakaalus, pole põhjust peljata mingeid ootamatusi, ka pole sul konkreetseid plaane kärmesti millegi tavatuga maha saada, muljet jätta. Avaldad seda vajalikult niigi – rahulikult süvenedes käsilolevasse, olles sõbraliku ja neutraalse suhtumisega kolleegidesse. 

Kaksikud

Asud starti asjakohase elevuse, aga väga hea reaalsustajuga, milleks võrdse väega Uraan ja Saturn ka soodsad eeldused loovad. Sul on küllalt selge ülevaade kõigest, mis tehtud, mis teoksil. Sa ei valmistu rekordeid püstitama, vaid hindad loogiliselt õigesti oma lähiaja võimalusi ja usina kohusetundlikkuse tähtsust. 

 

Vähk

Stardid küllalt rahulikuna, kuna sul on üsna täpne ülevaade aastavahetuseks saavutatust ja võid esialgu toetuda n-ö vanale rasvale. Kasuks seegi, et tänu Jupiteri ja Neptuuni koosmõjule sujub koostöö kolleegidega hästi vaatamata sellele, kui sa kellelegi neist lihtsalt olemuselt vastuvõetamatu oled.

 

Lõvi

Kohe esimesel töönädalal Marsi tugevas tuules olles tunned end väga enesekindlalt, täis tarmu lainesse söösta. Esialgu pole silmapiiril midagi erilisemat igapäevakohustustest, seepärast ongi parim valik neutraalne ja sõbralik suhtlemine asjaajamiste käigus. Mida keskendunumalt kuulad nii ametlikke töiseid arutelusid kui ka kuluaarivestlusi, seda parem, sest alati on midagi, mida enese tarvis tallele panna.

 

Neitsi

Aasta algus on üsna tihe, su tegemised peamiselt Merkuuri ja Pluuto mõjutada. Kui miski meelerahu veidi kõigutab, siis on see kas millegi muutumine senises töökorralduses või uu(t)e liikme(te) lisandumine lähikollektiivi. Viimase puhul teisenduvad kõhklused üsna pea nii heameeleks (kuna avastad, et oled juurde saanud asise mõttekaaslase) kui ka pettumuseks – isehakanu näol, kel ambitsioone katuseni, aga tase nõrguke.

 

Kaalud

Kindlasti mõlgub sul mõttes igasugu aastaplaane, aga seda pigem alles visanditena. Pluuto mõju häälestab kergelt pidetusele. Tunned end veidi ebakindlalt ja hoidud omaette, ei rutta kellegagi konkreetsetest töösajadest rääkima rohkem kui parajasti vaja. Igasugused naistejutud kuluaarides käivad närvidele ja võimalik, et sind allakriipsutatud eemaloleku pärast üleolevaks peetakse.

 

Skorpion

Lähed kukeaastale vastu rahulikult ja teotahteliselt, sest sinul on oma positsioonist ja asjade käigust praegu küllalt üksikasjalik ülevaade. Lähiajaks pole sul tehtud mingeid erilisi plaane levinud põhimõttel kohe uuest aastast alustada selle või tollega. Uraani ja Veenuse pistelisest mõjust piisab, et vähimatestki kitsaskohtadest igapäevas vaevata läbi pugeda.

 

Ambur

Sina ei jätka mingi erilise uue alguse tundega, pole ka vajadust vaevata pead poolelioleva või lahendamata probleemi pärast. Jupiter ja Uraan hoolitsevad üksmeelselt energiavarude rihtimise ja hea reaalsusetaju eest. Neptuuni turgutus on intuitsioonile turvaline vundament, mis on küllalt tugev, et aina tuumakamaid saavutusi kanda.