Sellist kreemi või seerumit, mis olemasolevad kortsud täiesti ära kaotaks, ei ole paraku veel leiutatud. Küll aitab aga järjepidev naha eest hoolitsemine hoida selle head seisundit.

Kortsud tekivad mitme erineva teguri koosmõjul: geneetika, elustiil, näo miimika, keskkonnamõjutused jne. Sõltuvalt looduse poolt kaasa antud geenipagasist ja sellest, kui hästi oled nooremas eas osanud oma nahka kaitsta, võivad märgatavamad kortsud ilmuda alles peale 50. või 60. eluaastat. Lõpuks vananeme siiski me kõik ning igal kortsul on alati oma põhjus, miks see on just seal, kus ta on.   Pindmised kortsud Peened joonekesed naha pinnal on esimene märk, et nägu vananeb. Need on nähtavad lähedalt vaadeldes ja kaovad kui nahka pisut venitada. Pindmiste kortsukeste teke on seotud loomuliku vananemise ning sellega kaasneva kollageeni ja elastiini vähenemisega, korduva miimikaga ja/või väliste teguritega, nagu suitsetamine, ning päikese põhjustatud fotovananemisega. Pindmisi kortsukesi aitavad tõhusalt vähendada ilusalongides tehtavad pindmised koorimised glükoolhappega või teemantlihvimise meetodil ning mesoteraapia. Järjepidev kodune nahahooldus (koorimine, niisutamine, kaitsmine) aitab omalt poolt naha head seisundit säilitada. Selleks et pindmiste kortsude teket edasi lükata, tuleks aga eelkõige piirata päikese käes olemise aega ning mitte suitsetada.   Miimilised kortsud Nahamälu suudab talletada kõik korrad, kui sa naeratad, kissitad silmi, tõstad kulme või kirtsutad nina. Paljude aastate jooksul kordunud miimilised liigutused koos naha vananemisega seotud kollageeni, niiskuse ja elastsuse vähenemisega põhjustavad püsivaid, sügavaid kortse. Naerukortsud silmanurkades või “kurjusekorts” kulmude vahel reedavad nii mõndagi sinu iseloomu kohta. Miimiliste kortsude alla kuuluvad ka otsmikul olevad horisontaalsed vaod, nina juurest suunurkadeni jooksvad nasolabiaalvaod ja huulte torutamisest või pidevast suu krimpsutamisest tekkinud kortsud huulte ümber. Miimilisi kortse paraku ühegi kreemi või seerumiga sirgeks ei silu ning erilist abi ei ole ka kodustest ega salongides tehtavatest koorimisprotseduuridest. Küll aga alluvad miimikakortsud hästi täitesüstidele ja Botoxile. Sellist kreemi või seerumit, mis olemasolevad kortsud täiesti ära kaotaks, ei ole paraku veel leiutatud. Küll aitab aga järjepidev naha eest hoolitsemine hoida selle head seisundit. web hosting services top

Kuidas taandada kortse?

Karmen tamme, fotod: Pildipank123, Tootjad

Sellist kreemi või seerumit, mis olemasolevad kortsud täiesti ära kaotaks, ei ole paraku veel leiutatud. Küll aitab aga järjepidev naha eest hoolitsemine hoida selle head seisundit.

Kuidas taandada kortse?

Kortsud tekivad mitme erineva teguri koosmõjul: geneetika, elustiil, näo miimika, keskkonnamõjutused jne. Sõltuvalt looduse poolt kaasa antud geenipagasist ja sellest, kui hästi oled nooremas eas osanud oma nahka kaitsta, võivad märgatavamad kortsud ilmuda alles peale 50. või 60. eluaastat. Lõpuks vananeme siiski me kõik ning igal kortsul on alati oma põhjus, miks see on just seal, kus ta on.

 

Pindmised kortsud

Peened joonekesed naha pinnal on esimene märk, et nägu vananeb. Need on nähtavad lähedalt vaadeldes ja kaovad kui nahka pisut venitada. Pindmiste kortsukeste teke on seotud loomuliku vananemise ning sellega kaasneva kollageeni ja elastiini vähenemisega, korduva miimikaga ja/või väliste teguritega, nagu suitsetamine, ning päikese põhjustatud fotovananemisega.

Pindmisi kortsukesi aitavad tõhusalt vähendada ilusalongides tehtavad pindmised koorimised glükoolhappega või teemantlihvimise meetodil ning mesoteraapia. Järjepidev kodune nahahooldus (koorimine, niisutamine, kaitsmine) aitab omalt poolt naha head seisundit säilitada. Selleks et pindmiste kortsude teket edasi lükata, tuleks aga eelkõige piirata päikese käes olemise aega ning mitte suitsetada.

 

Miimilised kortsud

Nahamälu suudab talletada kõik korrad, kui sa naeratad, kissitad silmi, tõstad kulme või kirtsutad nina. Paljude aastate jooksul kordunud miimilised liigutused koos naha vananemisega seotud kollageeni, niiskuse ja elastsuse vähenemisega põhjustavad püsivaid, sügavaid kortse. Naerukortsud silmanurkades või “kurjusekorts” kulmude vahel reedavad nii mõndagi sinu iseloomu kohta. Miimiliste kortsude alla kuuluvad ka otsmikul olevad horisontaalsed vaod, nina juurest suunurkadeni jooksvad nasolabiaalvaod ja huulte torutamisest või pidevast suu krimpsutamisest tekkinud kortsud huulte ümber.

Miimilisi kortse paraku ühegi kreemi või seerumiga sirgeks ei silu ning erilist abi ei ole ka kodustest ega salongides tehtavatest koorimisprotseduuridest. Küll aga alluvad miimikakortsud hästi täitesüstidele ja Botoxile.

Sellist kreemi või seerumit, mis olemasolevad kortsud täiesti ära kaotaks, ei ole paraku veel leiutatud. Küll aitab aga järjepidev naha eest hoolitsemine hoida selle head seisundit.
Kuidas taandada kortse?
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Kuidas taandada kortse?
ALATI ILUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn