Uus aasta kergitab sotsiaaltoetusi. Kellel ja kui palju?

Riigieelarves on ette nähtud investeeringuid, et tõsta laste ja perede heaolu, toetades lasterikaste ja ühe vanemaga perede toimetulekut ning luua paremaid lastehoiuteenuste võimalusi, aidates vähendada hoolduskoormust. Uuest aastast hakatakse ka üksinda elavatele pensionäridele maksma ühekordset toetust. Kolme ja enama lapsega pered saavad täiendava toetuse. 1. juulist 2017 lisandub praegusele lapsetoetusele – esimese kahe lapse eest 50 eurot ja iga järgneva eest 100 eurot – lapserikka pere toetus. See tähendab, et kui peres on kolm kuni kuus last, annab riik juurde veel 200 eurot kuus. Kui peres on seitse või enam last, lisandub 370 eurot kuus. Seega hakkab kolmelapseline perekond saama riigilt 400eurost toetust – 50 eurot nii esimese kui ka teise lapse, 100 eurot kolmanda lapse eest ning täiendavalt 200 eurot lapserikka pere toetust. Uus aasta kergitab sotsiaaltoetusi. Kellel ja kui palju? web hosting services top

Kes võib loota lisatoetust?

Oskar Lepik, sotsiaalministeerium

Uus aasta kergitab sotsiaaltoetusi. Kellel ja kui palju?

Kes võib loota lisatoetust?

Riigieelarves on ette nähtud investeeringuid, et tõsta laste ja perede heaolu, toetades lasterikaste ja ühe vanemaga perede toimetulekut ning luua paremaid lastehoiuteenuste võimalusi, aidates vähendada hoolduskoormust. Uuest aastast hakatakse ka üksinda elavatele pensionäridele maksma ühekordset toetust.

Kolme ja enama lapsega pered saavad täiendava toetuse. 1. juulist 2017 lisandub praegusele lapsetoetusele – esimese kahe lapse eest 50 eurot ja iga järgneva eest 100 eurot – lapserikka pere toetus. See tähendab, et kui peres on kolm kuni kuus last, annab riik juurde veel 200 eurot kuus. Kui peres on seitse või enam last, lisandub 370 eurot kuus. Seega hakkab kolmelapseline perekond saama riigilt 400eurost toetust – 50 eurot nii esimese kui ka teise lapse, 100 eurot kolmanda lapse eest ning täiendavalt 200 eurot lapserikka pere toetust.

Uus aasta kergitab sotsiaaltoetusi. Kellel ja kui palju?
Kes võib loota lisatoetust?
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Kes võib loota lisatoetust?
ASJATUNDJA

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn