Veebruari horoskoop

Pikemalt iga tähemärgi kohta loe ajakirjast.

Veebruari horoskoop

Veevalaja

Sinu igapäeva mahub (nagu ikka!) võrdselt vandumist, et elus kõik nii viltu ja valesti on, vaheldumisi tegutsemislusti ja vaimustusega, mööndes, et igaüks on ise oma õnne sepp! Kuigi Kuu sind kui õhumärki teistest vähem mõjutab, on selle kooslus tulemärkide käskijast Marsiga just täiskuuajast (11.2.) parim “kütus” sinu tegutsemismootorile.

Kalad

Kõiges argises peamiselt Neptuunist juhituna, pluss Jupiteri soodus kiirgus, on su edu peamine pant küünlakuus tolerantses ja taktiküllases suhtlemises. Leiad kergesti ühise keele kõige erinevamate inimestega, sulle meeldib meeldida. Aga kuna realist sinus romantiku üle alati võimust võtab, näed seoses selle kõigega ikka midagi, kuidas kellegi sümpaatiat oma huvides ära kasutada.

 

Jäär

Kõige tarmukamas ja tulemuslikumas tegutsemishoos on need Jäärad, kelle käe all iga päev midagi praktilist sünnib. Liigutad midagi konveieril, vajutad signaalnuppe, juhid õigeid otsi kokku dispetšerina vmt – on selge lust tunda end olulise mutrina suure mehhanismi toimimises.

Sõnn

Heietad endamisi mingit kunagi juba kaalutletud uuendusmõtet, millele Merkuuri soodus turgutus ka üsna selged piirid aitab luua. Aga võid sellest rääkida valele inimesele, kes selles su karjäärihuvi tunnetab ja võib püüda kasutada sinult kuuldud vastavat infot kavalalt enese huvides.

 

Kaksikud

Üldiselt ei ole midagi uut siin päikese all. Oled heas tasakaalus, suudad aina paremini keskenduda käsilolevale, kui ka midagi erilist huvi ei paku. Alateadvuses elab soov midagi muuta, paremaks teha, aga sul pole mingeid konkreetseid plaane.

 

Vähk

Kui sulle midagi kas oma igapäevase töö või töise seltskonna juures vastu hakkab, kui aina ärrituma kipud, ära otsi põhjust väljastpoolt, vaid nimelt endast. Küllalt objektiivsena suudad tunnistada: tahad oma olemise paremaks teha, muuda ennast! Õnnestub paremini pärast kolmandat nädalavahetust (18.–19.2.), mil kahanev Kuu sinu tähtkuju läbib ja tugevneb Uraani reaalsustaju teravdav mõju.

 

Lõvi

Merkuur ja Neptuun teevad head koostööd selle auks, et orienteerud hiilgavalt kõiges, mida igapäev toob. Isegi kui sa asjade seisu päris peensusteni hetkega ei taipa, suudad tänu oma isikuvõlule ja intuitsioonile jätta vastupidise mulje. Siiski – mida vastutusrikkam su ametikoht, seda rohkem kuula, kui räägi.

 

Neitsi

Kuna Uraani soodsat mõju segab pisteliselt negatiivne Pluuto, tuleb praktilisest tööst rohkem vaimujõudu kulutada, et leida ühine keel mõne kolleegiga. Ent nagu ikka – sinu väliselt korrektse väljapeetuse juures see kollektiivi üldist tegusust ei kahjusta. Kuu keskpaiku mõistad, et ülemuse kerge kriitika on pigem tunnustusavaldus, millest leiad vajalikke viiteid, kuis edasi tegutseda.

Kaalud

Sul võib meeles mõlkuda üsnagi reaalseid väljavaateid ametiedust, aga selle saavutamise viisid ajab Saturn veel üsna ähmaseks. Õigesti teed, kui paned pearõhu võimalikult asjalikule suhtlemisele nii mõttekaaslastest kui ka varjatud oponentidest kolleegidega. Nii püüad üht-teist tarka erinevatest mõttekildudest, mis aitab saada üksjagu selgema ettekujutuse edasistest tegutsemissuundadest. 

 

Skorpion

Kuna Uraan on sinu tähtkuju suhtes küünlakuus eriti armuline, võid kindel olla, et midagi päris viltu ei või sul milleski vedada. Mõistagi toetudes sellele, et oskad enda eest vastavates (kriisi)olukordades piisavalt seista (eriti sündinuna novembris). Üldiselt läheb kõik seda libedamini, mida tolerantsemalt suudad mõista neid, kes sinu seisukohtadega nõus pole, mida rahulikumalt ja loogilisemalt suudad enda seisukohti kaitsta.

 

Ambur

Marss kindlustab sulle piisava tarmukuse ja enesekindluse, aga kuu keskpaigani manitseb Pluuto ettevaatlikkusele. Kui su tööleping näeb ette täpseid raame, pole mõtet initsiatiivi ilmutada. Sammu meeskonnaga ühte jalga ja toimi vastavalt sinust olenematutele muutustele. Tegutsed loomingulises valdkonnas suurema tegevusvabadusega, ole terane tabama, kuis inspiratsioon päeva pikenedes julgemalt uksele koputab.

Kaljukits

On sul juba aastaid üks ja seesama tööandja, kellega teineteisesse suhtumises talutavalt rahul olete – las jääda praegu kõik nii nagu on. Enam soosib taevane kantselei neid, kes möönavad, et on end (põhiliselt enese mugavusest!) liiga odavalt müünud, ja ei süüdista selles praegu kedagi ega midagi peale iseenda!