Olla kontaktis iseendaga. Teada, kes ta on, mida teeb, tahab, loob, tarbib ja endast maha jätab. See on muusikust näitlejale ja lavastajale Loore Martmale (31) oluline. Niisamuti nagu tasakaal, mida ta hoida püüab.

Hommikul tõustes paneb Loore pliidi alla tule. “Nii mõnus!”, ja päeva edenedes võtab kätte trompeti. Mängib ja harjutab kaua tahab, tundmata, et äkki see võiks naabreid segada, sest neid lihtsalt ei ole. On lumised puud ja nende kerge võbelus tuules. Pea terve jaanuari on ta veetnud vanaisast tühjaks jäänud majas väikeses külas Viljandimaal, kus ta elas ka oma esimese eluaasta, sõites sealt täitma töiseid kohustusi. “Muidu elan ma ikkagi Tallinnas, Kalamajas on väike üüripesa,” nimetab Loore, olemata sugugi kindel, millisesse linna või kohta ta pikemaks kolida võiks. Pigem tunneb ta, et vabakutselisena ei pea olema seotud ühegi kindla linnaga. “Olen avatud erinevatele pakkumistele. Imetlen oma isa, kes on töötanud ühes kohas 42 aastat, aga minu tänase maailmapildiga see kokku ei lähe, et elan ja olen ühes kohas nii kaua. Minu põlvkonna inimesed elavad täna ühes linnas, siis ostavad elamise hoopis teise kohta, müüvad selle maha ja alustavad jälle üürielu,” kirjeldab Loore klammerdumisvaba hoiakut. Tema turvatunne on ta enda sees. “Olen selle saanud reisides. Reisin alati üksi – see on minu viis. Olen aru saanud, et saan usaldada vaid iseennast.“ Mingisugused jõud on teda hoidnud, kõik sõidud on olnud väga turvalised, kuid ka õpetlikud. “Tänu sellele näen, et maailm on parajalt väike. Pole muid piire peale enda mõttepiiride,” leiab ta, meenutades oma esimest kooliaegset reisi 13aastasena Hollandisse, kus elati sealsetes peredes. “Siis mõtlesin küll, et olen oma perest eemal, aga kohanesin jube ruttu. Sealt edasi hakkasingi reisima.” Olla kontaktis iseendaga. Teada, kes ta on, mida teeb, tahab, loob, tarbib ja endast maha jätab. See on muusikust näitlejale ja lavastajale Loore Martmale (31) oluline. Niisamuti nagu tasakaal, mida ta hoida püüab. web hosting services top

Turvatunne iseendas

Tiina Lang, fotod: Annika Erik

Olla kontaktis iseendaga. Teada, kes ta on, mida teeb, tahab, loob, tarbib ja endast maha jätab. See on muusikust näitlejale ja lavastajale Loore Martmale (31) oluline. Niisamuti nagu tasakaal, mida ta hoida püüab.

Turvatunne iseendas

Hommikul tõustes paneb Loore pliidi alla tule. “Nii mõnus!”, ja päeva edenedes võtab kätte trompeti. Mängib ja harjutab kaua tahab, tundmata, et äkki see võiks naabreid segada, sest neid lihtsalt ei ole. On lumised puud ja nende kerge võbelus tuules. Pea terve jaanuari on ta veetnud vanaisast tühjaks jäänud majas väikeses külas Viljandimaal, kus ta elas ka oma esimese eluaasta, sõites sealt täitma töiseid kohustusi. “Muidu elan ma ikkagi Tallinnas, Kalamajas on väike üüripesa,” nimetab Loore, olemata sugugi kindel, millisesse linna või kohta ta pikemaks kolida võiks. Pigem tunneb ta, et vabakutselisena ei pea olema seotud ühegi kindla linnaga. “Olen avatud erinevatele pakkumistele. Imetlen oma isa, kes on töötanud ühes kohas 42 aastat, aga minu tänase maailmapildiga see kokku ei lähe, et elan ja olen ühes kohas nii kaua. Minu põlvkonna inimesed elavad täna ühes linnas, siis ostavad elamise hoopis teise kohta, müüvad selle maha ja alustavad jälle üürielu,” kirjeldab Loore klammerdumisvaba hoiakut. Tema turvatunne on ta enda sees. “Olen selle saanud reisides. Reisin alati üksi – see on minu viis. Olen aru saanud, et saan usaldada vaid iseennast.“ Mingisugused jõud on teda hoidnud, kõik sõidud on olnud väga turvalised, kuid ka õpetlikud. “Tänu sellele näen, et maailm on parajalt väike. Pole muid piire peale enda mõttepiiride,” leiab ta, meenutades oma esimest kooliaegset reisi 13aastasena Hollandisse, kus elati sealsetes peredes. “Siis mõtlesin küll, et olen oma perest eemal, aga kohanesin jube ruttu. Sealt edasi hakkasingi reisima.”

Olla kontaktis iseendaga. Teada, kes ta on, mida teeb, tahab, loob, tarbib ja endast maha jätab. See on muusikust näitlejale ja lavastajale Loore Martmale (31) oluline. Niisamuti nagu tasakaal, mida ta hoida püüab.
Turvatunne iseendas
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Turvatunne iseendas
ISIKSUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn