Talve üleminekul kevadeks on aeg nahale sära anda ja jumet kirgastada. Niisamuti juuste elujõudu lisada.

Külmade ilmadega kaasnev üldine niiskuse vähesus nii õues kui ka siseruumides on kevade saabumise ajaks muutnud juuksed ja naha kuivaks ning jume tuhmiks. Kuiva naha probleemid on süvenenud ja lisandunud mõni peen kuivusest tingitud pindmine kortsuke. Normaalse ja rasuse nahatüübi puhul tekitab probleeme pigem suurenenud rasutootmine koos samal ajal tekkivate kuivade laigukestega. See kõik muudab naha tekstuuri ebaühtlaseks, nägu tundub väsinud ja hall. KOORI NAHKA õrnatoimelise AHA-happeid (näiteks piimhapet) või ensüüme sisaldava koorijaga, mis sobib igale nahatüübile. Kasutades seda üks kord nädalas, pole üledoseerimist põhjust karta. Surnud naharakud eemalduvad, nahapind muutub ühtlasemaks ja siledamaks. See omakorda võimaldab valgusel nahalt tagasi peegelduda, mis kohe loob mulje nooruslikust jumest. Talve üleminekul kevadeks on aeg appi võtta nahahoolduse raskekahurvägi ehk seerumid. Tuhmi jumet kirgastavad ja nahatooni ühtlustavad suurepäraselt seerumid, mis sisaldavad C-vitamiini, pärliekstrakti, niatsiinamiidi või koji-hapet ning erinevaid vetika- ja taimeekstrakte. Kuna seerumid toimivad põhiliselt naha sügavamates kihtides, siis pealmiste nahakihtide kaitseks ja niisutamiseks peaks kasutama kreemi, mis sisaldab naha kaitsebarjääri parandavaid keramiide ja mõnda humektanti (näiteks hüaluroonhapet), mis tõmbab niiskust ligi ning aitab seda nahas kinni hoida. Kreemi või seerumi hulka lisatud optilist efekti loovad valgustpeegeldavad osakesed tulevad samuti kasuks, aidates nahal kaunilt kumada. Talve üleminekul kevadeks on aeg nahale sära anda ja jumet kirgastada. Niisamuti juuste elujõudu lisada. web hosting services top

Kevadised säraandjad

Karmen Tamme, fotod: Pildipank123, Tootjad

Talve üleminekul kevadeks on aeg nahale sära anda ja jumet kirgastada. Niisamuti juuste elujõudu lisada.

Kevadised säraandjad

Külmade ilmadega kaasnev üldine niiskuse vähesus nii õues kui ka siseruumides on kevade saabumise ajaks muutnud juuksed ja naha kuivaks ning jume tuhmiks. Kuiva naha probleemid on süvenenud ja lisandunud mõni peen kuivusest tingitud pindmine kortsuke. Normaalse ja rasuse nahatüübi puhul tekitab probleeme pigem suurenenud rasutootmine koos samal ajal tekkivate kuivade laigukestega. See kõik muudab naha tekstuuri ebaühtlaseks, nägu tundub väsinud ja hall.

KOORI NAHKA õrnatoimelise AHA-happeid (näiteks piimhapet) või ensüüme sisaldava koorijaga, mis sobib igale nahatüübile. Kasutades seda üks kord nädalas, pole üledoseerimist põhjust karta. Surnud naharakud eemalduvad, nahapind muutub ühtlasemaks ja siledamaks. See omakorda võimaldab valgusel nahalt tagasi peegelduda, mis kohe loob mulje nooruslikust jumest.

Talve üleminekul kevadeks on aeg appi võtta nahahoolduse raskekahurvägi ehk seerumid. Tuhmi jumet kirgastavad ja nahatooni ühtlustavad suurepäraselt seerumid, mis sisaldavad C-vitamiini, pärliekstrakti, niatsiinamiidi või koji-hapet ning erinevaid vetika- ja taimeekstrakte. Kuna seerumid toimivad põhiliselt naha sügavamates kihtides, siis pealmiste nahakihtide kaitseks ja niisutamiseks peaks kasutama kreemi, mis sisaldab naha kaitsebarjääri parandavaid keramiide ja mõnda humektanti (näiteks hüaluroonhapet), mis tõmbab niiskust ligi ning aitab seda nahas kinni hoida. Kreemi või seerumi hulka lisatud optilist efekti loovad valgustpeegeldavad osakesed tulevad samuti kasuks, aidates nahal kaunilt kumada.

Talve üleminekul kevadeks on aeg nahale sära anda ja jumet kirgastada. Niisamuti juuste elujõudu lisada.
Kevadised säraandjad
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Kevadised säraandjad
FOOKUSES

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn