Olles häiritud, et ripsmed on liiga lühikesed, hõredad või nõrgad, siis ripsmete püsipikendused, püsikoolutus, Lash Botox protseduur ja lamineerimine võimaldab need muuta meelepäraseks.

Ripsmeid hakati pikendama 19. sajandi lõpus, kui 1882. aastal teatati ajakirjanduses, et Pariisi elanikud on hakanud õmblema silmalaugude külge juustest võltsripsmeid. Samasuguseid teateid kunstripsmete eelkäijatest võis leida ka 1899. aastal Šotimaa pressist, kuid murranguliseks kujunes 1902. aasta, mil juuksestilist ja leiutaja Karl Nessler patenteeris Inglismaal kunstripsmete ja -kulmude punumise meetodi, hakates neid aasta hiljem müüma oma Londonis asuvas salongis. Nii nagu tänapäevalgi, sai ka sellel ajal suur osa trendidest populaarseks Hollywoodi filmitööstuse ja popkultuuri kaudu. Aastal 1916 kasutas Seena Owen filmis “Intolerance” esmakordselt kunstripsmeid, kuna filmidirektor D. W. Griffith soovis, et näitlejanna ripsmed “pühiks ta põski, muudaks ta silmad suuremaks ja säravamaks kui elu!” Kohaliku parukategija valmistatud ripsmed olid tehtud juustest ja kootud läbi peene gaasriide. Tehnoloogia täiustudes muutusid võltsripsmed taas populaarseks 1930. aastatel ning seejärel eriti võimsalt 1960. aastatel, kui lisaks tavapärasele ühtlasele ripsmereale hakati kasutama ka ripsmekimbukesi, et rõhuta silma erinevaid osi. Kuuekümnendad aastad olid julged ja jultunud, ripsmetega liialdamine kuulus selle ajastu juurde. 21. sajandil võeti kasutusele juba oluliselt meisterlikumad ripsmete pikendamise tehnikad. Väidetavalt Jaapanis või Koreas 2000. aastate alguses loodud karv haaval kinnitatavate ripsmete meetod levis plahvatuslikult 2004. aastal, kui armastatud filmi- ja seltskonnastaarid selle n-ö massidesse tõid. Olles häiritud, et ripsmed on liiga lühikesed, hõredad või nõrgad, siis ripsmete püsipikendused, püsikoolutus, Lash Botox protseduur ja lamineerimine võimaldab need muuta meelepäraseks. web hosting services top

Ripsmemaagia

Karmen Tamme, fotod: Tootjad, Pildipank123

Olles häiritud, et ripsmed on liiga lühikesed, hõredad või nõrgad, siis ripsmete püsipikendused, püsikoolutus, Lash Botox protseduur ja lamineerimine võimaldab need muuta meelepäraseks.

Ripsmemaagia

Ripsmeid hakati pikendama 19. sajandi lõpus, kui 1882. aastal teatati ajakirjanduses, et Pariisi elanikud on hakanud õmblema silmalaugude külge juustest võltsripsmeid. Samasuguseid teateid kunstripsmete eelkäijatest võis leida ka 1899. aastal Šotimaa pressist, kuid murranguliseks kujunes 1902. aasta, mil juuksestilist ja leiutaja Karl Nessler patenteeris Inglismaal kunstripsmete ja -kulmude punumise meetodi, hakates neid aasta hiljem müüma oma Londonis asuvas salongis.

Nii nagu tänapäevalgi, sai ka sellel ajal suur osa trendidest populaarseks Hollywoodi filmitööstuse ja popkultuuri kaudu. Aastal 1916 kasutas Seena Owen filmis “Intolerance” esmakordselt kunstripsmeid, kuna filmidirektor D. W. Griffith soovis, et näitlejanna ripsmed “pühiks ta põski, muudaks ta silmad suuremaks ja säravamaks kui elu!” Kohaliku parukategija valmistatud ripsmed olid tehtud juustest ja kootud läbi peene gaasriide.

Tehnoloogia täiustudes muutusid võltsripsmed taas populaarseks 1930. aastatel ning seejärel eriti võimsalt 1960. aastatel, kui lisaks tavapärasele ühtlasele ripsmereale hakati kasutama ka ripsmekimbukesi, et rõhuta silma erinevaid osi. Kuuekümnendad aastad olid julged ja jultunud, ripsmetega liialdamine kuulus selle ajastu juurde.

21. sajandil võeti kasutusele juba oluliselt meisterlikumad ripsmete pikendamise tehnikad. Väidetavalt Jaapanis või Koreas 2000. aastate alguses loodud karv haaval kinnitatavate ripsmete meetod levis plahvatuslikult 2004. aastal, kui armastatud filmi- ja seltskonnastaarid selle n-ö massidesse tõid.

Olles häiritud, et ripsmed on liiga lühikesed, hõredad või nõrgad, siis ripsmete püsipikendused, püsikoolutus, Lash Botox protseduur ja lamineerimine võimaldab need muuta meelepäraseks.
Ripsmemaagia
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Ripsmemaagia
ALATI ILUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn